Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, még nem mentem vele, töltök rá 0,25 litert.
A gyári feltöltési mennyiség 0.75 liter.
Szerintem nincs mivel amikor gyújtást ráadom akkor forgat egyet a pover. ugy hogy nincs beállva. De köszi a tippet.
A bovdened nincs kiszöszőlödve? Lehet neheten motog akazd le a bovdent ugy forog e rendesen esezleg még a pover is be lehet alva ami a henbgerbe vqn. Azt is meg lehetne nezni hogy könyen forog e lehet csak be van álva
Helló
Volna egy kis vagy nagy problémám...
A póverem nem nyit :/
http://www.youtube.com/watch?v...
itt egy link ez nem az én motorom de ilyesmit csinál nekem is.
Valaki tudna segíteni?
Üdv.: Bence
Üdv fórumozok.
Olyan kérdésem lenne hogy egy dt 125 r nél a 4BL alvázszám/motorszám jelzés miatt takar olyanokat hallottam hogy azok fojtva vannak nagyon sok féleképpen ..
Érdekelne hogy ez igaz e és ha igen milyen módon vannak fojtva illetve érdemes e foglalkozni 4bl dt kel.
A segítségeteket előre is köszönöm.
Iridium 6-os van itthon csak! Azzal szép őzbarnára kiégett! Gyárilag 9-es kell bele! És azzal is szeretném használni! Tehát mi okozhatja a próblémár?
7est csak próbára, Tegye bele 8as alá nem mennék lc-s dt-be Nehogy beolvadjon.
Próbáld meg 7-es hőértékű gyertyával.

G.
Sziasztok!
Van egy dt 80-as lc2-es motorom,és az a problémám vele hogy beleteszem az NGK br9es gyergyát kb 10 km-t megyek vele ,leállítom és többet nem indul vele... Gyergya ki, teszek bele egy másik új NGK br9es gyergyát és ugyan ezt csinálja! A gyergyákat NGK üzletből vessszem,100% a gyertya eredetisége!
Ha kész a Dt motorozhatnánk egyet, látom ózdi vagy.
Ha a Belcodra gondolsz, akkor nyugodj meg. Nagyon jó minőségben dolgoznak.
Ma kiengedtem a tankból a benzint. Tele volt az alja kb.0,5-1,0 mm-es fehér kavicsokkal meg fém reszelékkel. ? Hogy kerül ilyen a tankba? Csak benzinkúton szoktam tankolni, szinte kizárólag csak MOL-nál. Szétszedtem a benzincsapom és kitisztítottam. Pipa. Az irrídium gyertyát is visszacseréltem NGK BR9 ES-re. Indult szépen a drága. Lecseréltem a fékolajakat. Motorolaj is lecserélve. Amúgy ti mennyi olajat töltetek bele(125 DT R '99)? Én 0,5 litert töltöttem bele, ez elég vajon? Mőst a műanyagok fényezés elött állnak+gyári matricázás. Aztán megy a piacra.
Írtam mailt.
Sziasztok!
Ha valakinek van eladó benzincsap, olajpumpa fölé kupak a deknire, esetleg akku tartója dt80 lc2-höz, írjon már a zs.mikaczo@gmail.com e-mail címre.
Üdv.
Sziasztok,egy kérdésem lenne,dt 50 mx,1-2-3 ba megy mint az őrült 3 ba 55 a vége,4-5 be meg szzinte lassul,kompresszio?vagy mi lehet.választ előre is kösz
Sziasztok!Valakinek nincs esetleg még érdemes hengere poweres 125ös dt-re?
Szerintetek milyen minőségben tudnak itt Magyarországon elkészíteni egy hüvelyt? Hétfőn viszem egy egri gépműhelybe a hengeremet, de kicsit tartok tőle, hogy milyen minőségben és pontossággal csinálják majd meg.
Sziasztok!
Tudnatok-e tippet adni h mekkora hatsogumit tegyek hatulra, mert mostanra elkopott.. viszont szelesebbet szeretnek ra, van tippetek mekkorat tudnek ratenni?(most egy mitas 3.50-18 van rajta) endurot termeszetesen :) a meretet a szelessegere ertem a kerek atmero marad amekkora most. Gyari hatso villa van rajta szoval akkorat amekkorat csak lehet, h pofasabban nezzen ki :)
Errol a motorrol lenne szo :) yamaha dt tenere 125 1989-'90
http://img15.aprod.hu/images_a...
Sziasztok!
Olyan problémám van hogy hiányzik a motoromról a farok és a két hátsó idom... (dt 2001) nem tud valaki segíteni honnan tudnék szerezni?
előre is köszi!
sziasztok !
olyan kérdésem lenne hogy yamaha dt 125 R-t le kellene engedni egy keveset a hátsó teleszkópon birok állítani lehet ? és pontosan hogyan kellene ?
Sziasztok!
Esetleg valakinek lenne 17,5 vagy 19-es dellorto kabija?
Köszönöm
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám hogy van egy 2007-es 50-es DT-m és nem mér a km órája. (digitális)
Egyfolytában nullát mutat. Pár napja lemostam sterimobal és akkor még jó volt de másnap már nem. Nem az első eset hogy így mosom le. Lehetséges hogy a szenzor halt meg? Azt néztem újonnan egy vagyon.
Köszi a tanácsokat, holnap megveszem a gyertyát aztán jön a tank meg a karbi meg a csap. Remélhetőleg megoldódik a problémám.