Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kiegyenlítőtartály? vagy az a csoki csati?
Ezt megmondaná nekem valaki, hogy micsoda? Nem tudok rájönni..
helló!
Yamaha dt 50 3mn típusra idomokat keresek tank és oldalidom. Esetleg tud valaki segíteni benne?
Sziasztok. Eladóvá vált egybe vagy bontva egy Yamaha DT 80-as motor. A motor működés képtelen, kb 4 éve áll. A hibája nincs kiderítve, mert a motor titkolja. :) Nincs időm foglalkozni vele. Ár megegyezés szerint. Érdeklődni telefonon:06202031687.
Az az érdekes kb 3hónapja újítottam fel teljesen és ezelőtt is csinálta ezeket. Összeraktam új tömítés mindenhova 3hónapig fasza volt.
Most megint ezt csinálja pedig gyári tömítés +vékony pasztát is kentem rá.
Lehet kapni ilyen Hűtőtömítő adalékot szerintetek jó?
2 x 6204 CS
Hengerfej pakolás. De ha leveszed próbáld meg a hengerfejet síkba csiszolni./ egy üveglap , 1 ív 800 vizes csiszoló papír és türelem. Ha már egyenletesen fénylik ,kész/Egyenletesen húzd meg a h.fejet.
Ja és ha leveszem a hűtőkonzol kupakját kicsi gázt húzok neki akkor le fel megy a vizem, de most már kipufogógáz szagú is
Yamaha DT 80 LCII-ből bontott első,hátsó fogaskerék, illetve lánc eladó!

Yamaha DT 80 LC2 fogaskerék,lánc
Ja, értem. Azért köszi.
Tudni tudnék, csak sajnos én erdélyből irok
És esetleg tudsz címet/nevet ki és hol foglalkozik ilyennel?!
Igen hüvelyre gondoltam. Én láttam olyat, hogy a két dugót kijárt belőle és csak azután kellett a következő kvótára váltani, ugyhogy azért nem gyenge minőség, itt mindenkinek csinálnak azt mondta a szerelő is, senki se veszi meg a proxot olyan áron...
Hüvelyre gondolsz? Azt elvileg lehet csináltatni, bár ki tudja az milyen minőség.. De azért egy Prox hüvelyért is 43000 Ft-ot elkérni..
Üdv. Esetleg csináltatni nem tudsz hengert? Én épp most csináltatok egyet 16000 ft kb és nagyon jó anyagból van a minőséget tekintve ezt tapasztalatbol is mondom.
Színe az rendben van?
Sziasztok.
Leengedtem az olajat,kb 6 deci jött le. Kiszeretném deríteni hogy szimeringes-e de nem tudom hogy ilyenkor be lehet indítani a mocit?
Mindíg beköpi a 9-es hőértékű gyergyát.
Tehát ha most így is beköpi a gyergyát akkór kizárhatom a szimering problémát?
Meg kellene nézni, hogy az olaj nem vizes é, és hogy a víz szép lassan nem koszosodik e el.
Ha igen, akkor vízpumpa szimmering.
Na nekem csak a vizem koszos. Akkor szimmering?
Helló!
Yamaha dt125 lenne szó,
Valamiért zabálja a vizet ötlet?Ami kizárható hogy nem hengerfejes.
Akkor marad a hüvelyezés...
Na jü vak vagyok..

Most látom, hogy ez a felső éle..
Szóvalvalamelyest el fog menni a vezérlés.
Hát erre én is gondoltam, hogy kiköszörülni és akkor megúsznám "csak" új egy dugóval.. bár ott az a másik darab ami megrepedt, akkor azt is le kellene törni onnan.. nem tudom, hogy ez így kivitelezhető e..
Nincs ennek semmi baja.
Szépen ki lehet köszörülni hat és fél perc alatt és ámen.
Ettől a vezrlés nem változik.

Amúgy meg illene kicsit legömbölyteni a csatornk éleit.
A hengerfúrosok ne csinálják emg meguktól
Ma megtörtént a 2014-es év első legnagyobb csapása, eltört a dugattyúgyűrűm és kitört egy darabot a hüvelyből is..

Mennyibe fog ez fájni nekem, hogy újra jó legyen?! Nem akarnék venni új hüvelyt 43000 ft-é + dugót 25000-é.. Van valami más megoldás?
Szia.
Nem, nem látható felülről!
Van egy kis kémlelő ablak, a hátsó fékpedál mögött a deklin.