Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden tiszta mint a patyolat,a blokkot odaadtam szerelőnek szedje szét,rakja rendbe,a karbi meg most kapott felújító szettet,de a régi fúvókákkal is ezt csinálta.
Ha nem bizol (sajnos nincs hosszú i a billentyűzetemen) az olajszivattyúdban, akkor keverd te magadnak a benzint, akkor annyi lesz benne, amennyit szeretnél.

G.
Amíg ebben az arrogáns stílusban tolod, tőlem ugyan nem kapsz semmit,legfeljebb némi fanyar somolygást.
ja szerinted helyes hogy 1hónap alatt benyeli mind?!
pl: fater ugyanenyi olajal és neki is 125dt van 3hónapot elmegy pedig ő naponta 30km tesz meg!
Nem hülyeség vàlaszt vàrok érthető!?
Rögtön ott is a kolléga, aki most fogja tönretenni a motorját, ha vlaaki megmondja neki hogy tekerheti le az olajozást D:)
Hungariban nem azzal van baj hogy for yamaha vagy prox, azzal hogy az emberek hülyék ezzel van itt a baj nem a dugók minőségével. Nekem a 80as annyit elment a for dugóval hogy na, barátomnak a 125lc2 megint csak megy pedig ő aztán adja neki, csak nem mindegy a hozzá értés...
Főtengely szimering rendben van ? Tömítések okésak? Főfuvi teljesen tiszta minden zeg zug tiszta a karbiban?
TDR 125 bontásból van rengeteg eladó alkatrészem. Sok minden jó belőle a DT 125 R-be is. Hátsó féknyereg, hátsó villa, kipuffogó, központi teleszkóp, kábelek, power motor, kormány, kormánykiflik és még sok egyéb.
E-mail címem az adatlapomon.
Sziasztok!
Dt 80 lc2 53v tipusu motort vettem nemrég,ami állt egy üres vázbol és 4 láda alkatrészből,összeraktam,működik de a karbi hangolással gondjaim vannak.Az a problémám,hogy alapjáratom az nincs,csak szivatóval.Ha visszatolom a szivató kart,felbőg a motor és vagy leáll vagy ordítva megy.Ha valaki tud hasznos tanácsot adni elfogadom.A suber tűt már a három középső állasban próbáltam,és mindent próbáltam hozzáálítani,de nem megy.Ha tudja valakí árulja el mi az alapbeállítás,tüállás meg a levegő csavarján hány teljes fordulat.
Előre is köszi.
hello!
Egy kis segitség kéne, yamaha dt125 r hol lehet visszàb venni az olajzàst?
1hónap alatt bezabàlja az olajat castrol full szintetikus pedig naponta kb 5km megyek vele csak melóba jàrok vele, heti 1szer pedig hazamegyek akkor oda vissza 30km
Sziasztok!
Új vagyok itt. Egy 85-ös dt 80lc 2-es ről kérdeznék. Elég hiányosan került hozzám. Pl: a vákum doboz hiánya mennyire gáz? A cső le van dugózva. Érdemes pótolni. Továbbá a karburátor oldalán két cső kijövet le van zárva. Az egyik a kenőolaj bemenet, de a másik az mi lehet? Jól gondolom, hogy aksi nélkül a hőfokmérő nem működik? Még biztos lesz egy csomó kérdésem amihez a segítségeteket és türelmeteket kérem.
sziasztok keresek yamaha dt 125 lc2 hez kuplung agyat
köszi szépen a választ apuciii!
Üdv.
Nem szar a For Yamaha dugattyú, sem a Prox.
Van minőségbéli különbség, de ha valaki nem tartja be a szakszerű beszerelési szabályokat, nem ellenőrzi le a méreteket, akkor általában baj a vége.
Az olyan emberek szapulják bármilyen dugattyú minőségét.
2T.-nél nem árt a dugattyú méreteit ellenőrizni, derékszöget ellenőrizni, présmagasságot beállítani.
Többnyire ennyi.
Én szereltem be sok For-t, nem volt velük baj.
Bár saját motoromba Proxot rakok.
Egy kis izelítő az XT600 árakról.

Prox hajtókar: 41500.-
Gépmunka: 10000.-
Dugattyú prox : 36000.-
Főtengelycsapágy: 2X4200.-
Balansztengely felszórása: 8000.-
Fúrás: 8000.-
Hengerfej felújítás, szelepek becsiszolása: 8000.-
DID vezérműlánc: 18000.-
Tömítéskészlet: 11000.-
Olajszűrő: 800.-
Olaj Actevo 10W40: 4X1400: 5600.-
Sziasztok Dt-s pajtik! a véleményetekre lennék kiváncsi ! for yamaha dugattyúkrol kinek mi a tapasztalata? vagy vegyek inkább drágább proxot v vertexet? kinek mi a tapasztala? üdv mindenkinek
Sziasztok
Eladó a képen látható kiválló állapotú am6 ra való 5 felömlős Top 80-as hengerem. A henger frissen furva, 0 km-es.Új 51 mm es meteror dugattyúval. A hengernek semmilyen hibája sincs. Nem összekeverendő a mostanában kapható 70 es kínai hengerekkel, aminek a vezérlésén van mit alakítani hogy használható legyen és a dugattyúja a nagymama aluminiumkanaliból készült :)
Hivj bátran! :) 06209564824 nagy1122@freemail.hu
23000 ft
Hali!
DT 80-on hülyén nézne ki egy motoros doboz?
Sziasztok! Lenne néhány eladó alkatrészem Dt-hez ha valakit érdekel!
http://aprod.hu/hirdetes/dt-12...
szia, sajna ezek közül semmi nincs már :S
kéne yamaha dt 125 lc2-hez alaplap meg több elektromos alkatrész?tudsz adni 1 számot amin elérhetlek ha van alkatrészed?
Üdv dt 125 ös blokkot vennék! lc2 eshez! gyujtás karbi nélkül! ha valakinek van akkor kérem jelezze! Nekem sajnos elszakadt a hajtókarom ....
Szia!

Nekem van egy eladó DTr-em,Pest megyében.Okmányok nélkül,endurozásra használt,erős pörgős motorral,fejlesztésekkel stb...
Képek vannak fent róla az adatlapomon,e-mail-en adok linket stb..
Telefonon elérsz mindig: +36 30 215 2304
Sziasztok!Az mitől lehet h tegnap motoroztam gondolt egyet és megállt mivel régen nem ment gondoltam eldugult a karburátor volt is benn cucc,kipucoltam és még mindig semmi,tettem bele másik gyertyát és még mindig semmi csak durrog,pedig szikra is olyan van h agyon ütne egy lovat is akár.
Sziasztok valakinek van esetleg DT MX-hez olajtartálya ?