Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SZiasztok!

Elindult az oldalunk motormatrica része is..
Már került fel pár DT matrica, ami a töredéke annak amiket már csináltunk.
Ha nem találod amit kerestél dobj egy e-mailt feltesszük Neked.

Yamaha dt 50 80 125 matrica szettek és matricák:
http://felnicsikok.hu/index.ph...

Érdeklődni kizárólag e-mailben és telefonon!

üdv:George
www.felnicsikok.hu
www.motormatricak.hu
info@motormatricak.hu
sziasztok
meg tudná mondani nekem valaki hogy hányas főtengely szimering a dt 125 lc2
Sziasztok.
Keresek 125-ös DT-t vagy DT-R-t, 90 körüli évjárat, jó lenne ha Pest és környékén lenne. Lehetőleg gyári tartozékaival. Köszöntem.
Na most jót röhögtem magamon :D
Ahogy elolvastam a sztender szót beugrott, hogy azt a kapcsolót is leszedtem amikor kiszedtem a blokkot, és elfelejtettem visszarakni. :DDDDDDDD
Holnap összerakom, remélem jó lesz :DDDDDDD
Köszi szépen! :D
Az enyémen volt a szendernél egy kapcsoló, hogy ne lehessen elindulni lehajtott állapotnál... (ez úgy működött, hogy ha sebességbe tettem, leállította a motort...) nem lehet hogy ott van valami "gubanc"?
Hali!
Tehetnék fel egy galériát "megint szopok" címmel, de inkább itt kérdezem meg.
Célegyenesben vagyok a Dt-vel, minden egyben van rajta, már fékem is lett, pöcc röff, gondoltam kipróbálom. Ő meg úgy hogy nem.
Ugyanis alapjáraton szépen elpöfög, kuplung be, 1.-be rakom erre azt mondja nekem hogy hőőőőőöööööö...
Állítgattam a kuplugbowdenen, mert gondoltam, hogy csúszik, nem nyomja össze eléggé a lamellákat, hát nem. Elszakadt sikeresen a kuplungbowdenem, most raktam bele másikat, de így se jó.
Próbálkoztam, hogy beindítom, meggurítom,hopp rá és úgy rakom sebességbe, hátha akkor elviszi. Tévedtem. Üresben a hátsó kerék rendesen forog, nem szorul, szóval annál a váltó tengelynél a csapágyak jók.
Üresben kiforog rendesen, szóval ott sincs gebasz.
Akkor mégis hol? Ha valakinek van ötlete, az kérem segítsen, mert kezd egyre kevesebb hajam lenni, és az is őszül.
Köszi!
Sziasztok!Valakinek van elado LC 2 125-höz kuplungkosár?
Ártani nem árt. :) Én raktam már bele. Lehet csak bemesélem magamnak, de úgy vettem észre, hogy jobban megy és nem eszik annyit
Sok motorosboltban lehet kapni. Sokféle színben
Nincs valakinek 125 DTR-hez az a merevítő ami a hengerfejet köti össze a vázzal? Nekem nincs rajta, így vettem. Vagy elhanyagolható az?
A fagyálló koncentrátum nem csak ken!
Oxidációt is megfékezi, megakadályozza a rozsdásodást, magasabb a forráspontja, nem utolsósorban megakadályozza a kikristályosodást.
Az hogy butaságot csinálsz mikor tavasszal lecseréled, az a te bajod.
Nekem vagy 4 éve van a személyautómban fagyálló, azóta le sem cseréltem, mert nem kell cserélni.
Ellenőrzés ősszel a fagyáspont, szint, és kész.
És gyönyörű szép a színe, sehol egy rozsda.
De végül is te tudod.
A motorba, mivel tele van aluval, ahhoz való kell, mert nem bántja az alumíniumot.
Egyes fagyállók igen!
http://legradiautosbolt.hu/kep...
Soha nem volt nyáron fagyálló a hűtővizemben és nem is lesz, és faternak sem pedig volt már pár motorja...ilyenkor lecserélem és kész. Volt, hogy nem is desztillált hanem sima vizet töltöttem bele..problémám nem volt még a vízpumpával. Kinek, hogy szerintem.
Nahát ez remek! Kösszi!
Egyébként bármelyik benzinkúton meg tudják mondani neked, hogy a motorban lévő hűtővíz pontosan hány fokon fagy. Ehhez csak pár csepp hűtővízre van szükség a motorból... Így biztosan tudhatod, hogy mire számíthatsz.

G.
Áh kösszi, piros folyadék van benne.
Normál esetben (ugye) fagyállót is rak az ember a hűtővízbe és akkor nem fagy be. (Sima desztvízzel nem szabad használni, mert a vízpumpa kenését a fagyálló folyadék végzi és egyben véd a fagyás ellen is.)

Vagyis ha a hűtővized zöldes, vagy pirosas színű, akkor nincs gond, ha viszont sima víz volt benne, akkor az átlátszó és akkor lehet aggódni...

G.
Szia. Igen,hideg és zuzmarás
Átlagosan a hűtőfolyadékok kibírják a -1/-5 fokot?(Max -7 fok)
Reggelre nagyon hideg lesz az ülés, ha ráülsz...

G.
Sziasztok! Tegnap egész éjszaka kint hagytam a dt 80-as mocimat, olyan -1/-5 fok lehetett kint. Lehet a motornak ilyenkór valami baja? Le volt fedve fekete fóliával.
Heló!
125r hez keresek karbit 28mm sík.. szívócsonkot akinek van kérem jelezze!
köszi srácok:D
MZ porvédő...passzol a villához, és csak 1000 forint kb.
Szia. Itt találsz:link
sziasztok vkinek nincsen első teleszkopra a két védő gumi ami nem szakadt stb jó állapotban van.. ha vkinek lenne engem érdekelne további szép napot és széles utat mindenkinek!lc 2 125 ös dt hez kéne
Köszi!