Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1. Engedd le az olajat a blokkból, különben ráfolyik az összes a cipődre.
2. Szerezz be új tömítést, hátha a régit nem sikerül egy darabban leszedni. (vagy blokktömítő paszta kell)
3. Készülj fel, hogy a berugótengely perselye kikopott és cserélni kell.

Első körben ennyi.
G.
Szia! Megvan a berúgókar! Rá is tettem a berúgótengelyre!
És jött a csalódás! Nem forgatja a főtengelyt !
Nos az lenne a kérdésem hogy :
Mire ügyeljek amikor leszedem a kuplung felőli deknit?
Megtudnád mondani, hogy ez hol található pontosan?!
Castrol Actevo 10W-40 mehet bele.
Én is olyat használok, 1600.-ért veszem literét.
Ja és eladó a motor ha esetleg valakit érdekelne.érd: adam12212@freemail.hu vagy 06202627068
Hello! Nekem egy Yamaha dt 125 x-em van és kérdésem az lenne h milyen motor olajat használjak ? Mert már leszeretném benne cserélni.Előre is köszönöm
sziasztok
valaki meg tudná mondani hogy DT matricát lehet e kapni valahol ha igen akkor hol ?
Sztem a programhengernél van egy gát, ami nem engedi kapcsolni.
Ez is lehet egyféle fojtás.
Le kell venni a jobbos deknit, s egyből látható lesz a bibi.
Kapcsológyűrű nem áll meg egy olajjal teli zárt rendszerben.
Lehet elnyírta az éket a főtengelyen.
Szikra attól még lesz, csak rossz helyen.
Egy próbát megér.
Sziasztok!
Vettem egy Dt 125 r-t. Tegnap este próbálgattam és furcsa volt, hogy hamar felváltok, aztán kiderült, hogy hiányzik belőle a hatodik. A helyén, csak egy lyuk van, szabadon mozog a váltókar, csak a rugó húzza visszafele! Felhívtam a volt gazdáját, azt mondta, hogy szerinte, csak annyi a probléma, hogy régóta nem ment a motor és összeragadtak a szinkrongyűrűk. Ez tényleg lehetséges, vagy mi lehet a probléma?
Sziasztok!Az mitől lehet h tegnap motoroztam gondolt egyet és megállt mivel régen nem ment gondoltam eldugult a karburátor volt is benn cucc,kipucoltam és még mindig semmi,tettem bele másik gyertyát és még mindig semmi csak durrog,pedig szikra is olyan van h agyon ütne egy lovat is akár?Köszönöm :D
ebay.
Sziasztok!
Találós kérdés... Hol lehetne eladni egy 1975-76-os 125ccm-es Yamaha DT-t, működőképeset, gyári vázzal és gyári igényesen felújított blokkal? Egyetlen bibi hogy cross-ra van átalakítva, de az is mondhatni igényes. Akit érdekel töltök fel képet hogy lássa miről van szó... Megjegyzésként hozzá teszem hogy NINCS magyar országon ilyen eladó motor. Csere érdekelne, de elsősorban egy olyan emberhez szeretnénk eljuttatni aki becsüli kicsit a Yamaha történetét vagy szeretne komolyabban foglalkozni vele.
Üdv: Ádám!
Tel: 06-20-286-38-18

http://www.mbike.com/yamaha/dt...
Köszönöm a segítségetek,feladom viszem szerelőhöz mert 1 hét alatt megeszi benzinben a szerelő árát+minden este sz...k vele,hogy végre megtaláljam a hibát.
Mégegyszer köszi!
Sziasztok ha valakit érdekel van egy csomo dt 50 mx alkatrészem motor váz,lengéscsillapitok,kerekek,kormány
köszönöm szépen
Karbi, gyertya, levegőszűrő. Így sorban ellenőrizd takarítsd mindet. Szükség esetén csere.
Olyan 100km kímélősen, aztán meg érzed majd hogy megy forog e már jobban. 100km-200km-ig 30-as keveréket rakhatsz. Durvább fölösleges. Csak az olaj legyen jó minőségű.
125lc II-be gyárilag 550ml olaj kell.
Mennyit öntöttél bele?
meg van egy lyuk a blokkon a kipufogó kimenet alatt közvetlen az kell vagy valami kiütötte? Bocsi ha hülyeségeket kérdezek
Az nem probléma ha olajat cseréltem és az olaj ellepi a kis ablakot? mert előtte nem lepte el
az lenne a kérdésem hogy a dt 125-öm most kapott új dugót gyűrűt és milyenre keverjem a benzint? meg hogy meddig célszerű járatni? ja és hogy tudom megnézni hogy a külön olajzó működik e? köszi szépen és bocsi a sok kérdésért :)
sziasztok tud nekem segíteni valaki ? van egy yamaha dt 125 lc2 motorom és az a baj vele hogy hidegen indul melegszik egy kicsit és le áll és nem indul szikrája van , mi lehet a baj ?
Eladó a motorom, kizárólag nagyobbra váltás miatt!
Akit érdekel hívjon. tel.: 0620/552-8308
Akkor hajrááá