Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Apuci ha nem zavarok lenne egy kérdésem. Tanácsot szeretnék kérni, hogy esetleg mit kellene megnézzek a DT 125-ön. Az lenne a gubanc vele, hogy alapjáraton ha jár kis ideig utána gázadásnál megtorpan a motor, mintha valamitől nem kapna eleget, néha le is áll. Magasabb fordulaton semmi gond nincs vele jól megy minden, mi lehet az okozója a problémának?
Sziasztok!Keresek jó állapotú dt80 lc2 53w blokkot budapest környékén,max 25e ft-ért
Van még egy majdnem egész blokkom darabokban ha kell valami szólj,megegyezünk :-)
Szia!Nekem van egy rezóm,meg egy dobom de a rezónál cserélni kellene az összekötö hollandert.Odaadom ingyen,vagyis majdnem a dobot per pill használom a dt 80-on és ha adtok cserébe egy olyat ami jó rá,akkor odaadom ingyen.
Sziasztok. Ismerősnek van egy 94' Yamaha DT 50-e, ez még a léghűtéses.. az érdekelne, hogy nincs a valakinek elfekvőben jó állapotú rezója és végdobja!?!
Esetleg ismeretség, aki tudna rá készíteni komplett rendszert
Valaki leírná nekem hogy hogyan kellene kiméregetni a tekercseket a trafót és a CDI-t hogy melyik lehet a ludas a problémámra?:)
Sziasztok. Ma érdekes dologgal találkoztam, elhoztam az alkatrésznek való DT-t es itthon nézegettem hogy milyen is a henger meg a dugó és véletlenül kezembe akadt a régi dugó ami a müködő DT böl volt kivéve, hát nem tudom látotte már valaki olyat, de akkora dugó volt a régiben, hogy nem jött, hogy higgyem minimum 10mm el tuti h nagyobb az átmérője. Ilyen formán lehet egy DT böl csinálni erősebbet mint 22 ló, persze ott van, hogy meddig birja a hajtókar meg a főtengely...
Ma az enyém is ezt csinálta miutan lecsréltem rajta a karbit, elindult es leállt, vagyis kis gázon, én csak annyit csináltam, hogy állitgattam a levegőn és nálam jó lett.
Szia!
Kitakarítottam a karbit, a légszűrőt de még mindig nem megy a DT.
Beindul aztán le is áll. Gyertyát kiveszem és tiszta benzin..
Szerintem nem véletlenül volt benne kis hőértékű gyertya. Méghozzá rövid menetes..
Nos,lehet hogy szimeringes?
Amikor kicseréltem a BR6-os gyertyát BR9HS-re akkor elment 5 km-ert és azóta nem akar menni.
Öcsöd-Szarvas-Kondoros körzetében valaki foglalkozik motorszereléssel?


ELADÓ ÚJ INDEXEK PÁRBAN BRUTÁL OLCSÓN!

Akit érdekel írjon a fórumon vagy kepesmotoron!

Üdv!

http://www.kepesmotor.hu/elekt...








Sziasztok.
Az a kérdésem lenne,hogy yamaha dt 80 lc2 53w-nek ez a főtengely csapágy száma 6304 c3 és 6204 c3?
Ma megnéztem és nem öninditos az se, sajnos azon sincs meg a power, vagyis müködőképes állapotban, amúgy annyi a baja h gyürü tört benne, és belekarcolt a hüvelybe hajtókar is jól áll benne, nem lóg, szóval adtam érte 50000 ft-ot
szerintem ne önindítós, nézd meg a gázkonzolnála kapcsolót. ott egy nagy billenőkapcsoló van vészleálítónak, az önindítósnál nyomógombos
Úgy látom önindítós kivitel....
Yamaha DT 125R Teljesen felújított önindítós blokk henger nélkül, gyári új /nem javított/ főtengelyel eladó! 06302871436
Van egy DT tuti gyári cuccokkal felújítva az apródon 160ért! szabokuksi@vipmail.hu
A bontott főtengelyek jellemzően felújítási alapnak jók legfeljebb..
Sziasztok.Valaki tud olyan motorosbolt vagy web címet adni ahol tudok venni 93'-as DT 125 R típushoz: első féktárcsát,első betétet,láncot,első-hátsó lánckereket,vízhőfok visszajelző gombát. Elöre is köszi.
Ezek szerint vajon ez is öninditos? ez az amit megyek megnézni holnap, sajnos csak ilyen képem van róla.
Most olvasom mennyi hulyeseget írtam az előbb, vagyis javított át az úgynevezett "okos telefon"
Elnézést az elobbiert. A képeket csak pl nek raktam be, az enyém lenne olyan mint a befele fordított gyujtasos, de nem oninditos. A másikat holnap délelőtt nézem meg komplett micsi az is. Az enyém tavaly fel volt ujitva csapást, szoszerint, hsjtokar,dugó, henger, rengeteget szidták vele. Azért nem működik a power mert nincsen meg a szervomotorja, meg a vezerles, már így vettem volt.
Az adatlapra tudsz tenni képeket.
Ezek a képek csak pelda
Amúgy szép blokkilag a paripa, hogy-hogy nem működik a pover?
Ez a gyújtás oldal.
A főtengely csereszabatos, de az első képen látható önindítós, a másik nem.
Azért más a dekli, mert a lendkerék kifordítva van rajta (az nem csereszabatos) és a gyújtás alaplap a dekli belsejére van felfogatva, nem pedig a blokkfélre, mint a másodiknál.
Így az alaplap sem cserés.
De a főtengely ok.

Amúgy gondolom a második a bontott, abba jó a főtengely?
A hajtókar mennyit mozdul oldalra a felső szemnél?
Manual szerint max 1mm!