Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez itt a reklám (és a köszcsi) helye D:)
M6-os dell fuvim van tetszőleges méretű.
Rendben köszönöm!
Itt megkeresed Zolibácsit emzoli
Írsz neki egy ímélt azt ő ad neked olyat amilyet akarsz.
Sziasztok

14-es dellorto karbihoz hol tudok nagyobb főfúvókát venni?
Köszönöm szépen
na ezt lehet megpróbálom a mostanin, aztán ha összejön, akkor jó lesz a beletörött csavaros, aztán kibuherálom belőle. :D
Köszönöm a segítséget!
Mindegyik légtelenítő csavar kiszedhető, csak mielőtt beleszakítjuk, érdemes megkalapálni befelé.
Utána kijön egyből, csak az amatőr versenyzők nekiugranak a csillagkulccsal és beletépik egyből....
Ki lehet légteleníteni a fékcsőnél is, csak le kell venni a munkahengert, s a betétek közé egy 5-ös laposvas, majd elfordítani a m.hengert, hogy a cső legyen legfelül, s kijöjjön az összes luft.
Az a baj, hogy a mostani fékemnek is ez a baja, a levegő csavar be van ragasztva valamivel. Szerintem ezt most kihagyom, de köszönöm szépen a segítséget!
Fölösleges képet csinálni róla mert szinte bele van törve és vas ragasztóval bekentem a tetejét hogy nehogy véletlen levegőt kapjon ott. Amúgy meg lehet légteleníteni a csőnél is én így csináltam kb 2 évig
tudnál egy képet csinálni a csavarról, mert valahogy biztos ki lehet bányászni, ha a munkahenger síkjában tört le, viszont csavar nélkül nem tudom, hogy lehet-e légteleníteni.
köszi!
R-es dt sajnos nem vehető ki ez a baja hogy beletört az egész így csak a tömlőnél lehet légteleníteni. Én pont a napokba rendeltem egy nyerget kb ez az egy volt fent a neten de ez is kiseb felújításra szorul sajnos
LC2-s vagy R-es nek a nyerge, mert ha a légtelenítő csavar kiszedhető, csak szarakodni kell vele, akkor érdekelne, mert máshol nem igazán találok.
Sonkolyt nekem első sárvédő és a fejidom kellene ezeket milyen árban adod?
Csak azt lehet.....
Már ha értéken belül van.
Fekete
Hello!
Milyen színű az idomszett?! :)
srácok Egy kérdésem lenne olyan hengert ami már Perselyezve van lehet Fúratni ?
Srácok Power szelepet ki tud ?
Hát nekem igazából a Bal oldali idom kéne ami a tanknál van ! Évjárat ?
Köszi. Nem vettem èszre a hozzászólasodat :D
66937hsz-ben leírtam.
A spirálból meg le kell köszörűlni
Mármint gondolom a belsőből....
Egy komplett idomszett kis esztétikai hibákkal mennyit ér meg számodra?
sonkolyt hanyas évjáratú dt-ről vannak idomjaid ? és milyen árban ? és csak egyben adod el vagy külön külön is ?
mennyire olcsón ? :D
Holnap rakok fel róla képet!