Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eléggé egy érdekes szerelőről beszélünk...
Sajnos én nem értek hozzá nagyon....de szeretném ha jó lenne a gép...
Elvittem hozzá ,hogy állitsa be a karbit nekem és azt mondta miután ott szórakozott vele ,hogy most ennyit tudott csinálni és mivel honolva lett a henger nagyobb dugó stb. ezért fuvokát kéne cserélni benne és megnézni akkor mi változik csak most erre nem ér rá....
És sajnos a közelbe nincs más :(
namostakkó ez hogy e is van?

"Már rég beállította nekem az a srác akinél csináltam a hengert és azt mondta fuvokákat kell cserélni....."

Ha beállította, akkor nem kell fúvókát cserélni, ha meg cserélni kell akkor mit álíltott be?
Szia

Már rég beállította nekem az a srác akinél csináltam a hengert és azt mondta fuvokákat kell cserélni.....
Szép napot.

Érdeklődnék nincs valakinek elfekvőbe egy Dt 80lc2-es hajtókar?
Akár főtengellyel együtt is érdekelhet.

Üdv.
mosmá nem csak az lesz a baja:)
Hiába mondtam hónapok óta, hogy be kell állítani a karbit. Egy drágább helyen is egy 5sért megcsinálják.
Sajnos ennek a gépnek 65 a vége...többet az istenért sem akar menni....és nem tudom miért...
Fogalmam sincs mi lehet....
Köszönöm szépen a tanácsot holnap teszek még egy kis olajat a tankba és csak finoman....
Köszönöm jó éjt
Esetleg a tankba rakj némi olajat.
Nem tudom.
Mondanám, hogy ne nyözgesd, de ha már 65-nél elakadt.....
Igazándiból látnom, és hallanom kéne, hogy mi lehet a bibi...
Óvatosan el tudsz vele menni, ne forgasd annyira.
Az az igazság, egy friss generálos motor forgatható, jó nem a világba, de ép ésszel is, s ha jól össze van lapátolva, nem igazán szokik megakadni.
Azért nem értem mostanában ezeket a földöntúli jelenségeket.

Javítottam a Daninak a 80-as dT-jét, generálozva lett, 3 perc után jópárszor le lett nyelezve, meg ki is vittem, s kapta rendesen az igét.
De akadni nem akart az istenért sem.
Csak tette a dolgát.
Szia

Nem tudok mit mondani szerelő rakta nekem össze...:(
Mit tudsz tanácsolni mit tegyek mielőtt elmegyek holnap?
Orvoshoz kell mennem sajnos kezelésre kell járnom és motor nélkül nem tudom megoldani.....
Köszönöm szépen
Ott valami kurva nagy gáz van.
400km után, nem kéne hogy megakadjon.
Vagy összeszerelési hiba, karburálás, elégtelen olajzás.
2000km után is meg fog akadni, ha most megakadt.

Nem tudom mit lehet elrontani, de a mostani fiatalság "mumusa" ez az akadás.
Sziasztok!

NAGYON GYORSAN KÉNE SEGÍTSÉG!

Olyan kérdésem lenne egy Yamaha Dt 50 most kapott új dugót honolva lett a henger!
Azóta 400km van benne ma haza felé sajnos több ideig nagy sebességgel kellet jönnöm a forgalom miatt :( (65km/h) és egyszer csak megállt a motor menet közbe még jó ,hogy a kuplungon volt a kezem így azonnal behúztam vártam legalább 10percet és első rúgásra indult!
Igy holnap el tudok menni egy folyamatos 25km-es útra mert sajnos nélkülözhetetlen a motor? Illetve ilyenkor mutassam meg egy szerelőnek vagy nincsen baj?
Köszönöm szépen
demszab@freemail.hu erre irj és ott megegyezünk ! üdv!
Hello!
Engem érdekelne hátsó felni,ha még van.Ára?
Sziasztok a véleményetekre lennék kiváncsi h honnan rendeljek cdit gerecse motor? vagy inkább troják zoltán? ti mondtok? köszi
Helló
Féknyereg konzolt szeretnék csináltatni, tudnátok ajánlani valakit aki megcsinálja nekem?
Köszi :)
Helló! Ma olyan problémát észleltem,hogy 6.-ba teljes gázon 1-2 percig teljesen jól működik utánna pedig elkezd le dadogni !mi lehet a probléma? új gyertya van benne!
És én honnan tudom h az van enyémbe? :))
az m6 a menetet jelneti.
Na most az áttételen is sok múlik, rá kéni nézni milyen az első fogas hátsó milyen a gyári. Karbit beállítani hónolás után.
ja így ahogy mondod.
Ez csak természetes :)
Dt-re bármilyen sárvédőt fel lehet rakni ? Mindegyiket az a négy csavar fogja középen nem?
Sziasztok!
Nem tud valaki esetleg Dt-hez fekete sárvédőt előre? Az sem baj ha nem gyári csak passzoljon az illeszkedése. Előre is köszi
Ne nézz teljesen hülyének mit jelent ,hogy m6-os ? Annyi lényeg yamaha dt 50-ről van szó most honolást kapott új dugoval 41.00 mm! Dellorto 14-es karbiba szeretnék fuvoka(kat) cserélni ,hogy hátha azzal jobban megy a gép mert jelenleg 60-at megy....