Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Nekem pár héten belül lesz eladó. (Jelenleg még működő motoron üzemel, tökéletesen.)
Ha nem sürgős, akkor az adatlapomon megtalálod az e-mail címem.
Sziasztok Yamaha 125 Dt-hez keresek Power motort
Üdv.
Nemrégiben vettem egy Dt 80-at!
Az a probléma van,hogy nem lehet sebességet váltani,mert olyan mintha szorulna valami!
2 fokozat van ha lábbal váltom,de ha menet közben "ráncigálom" a váltókart akkor fel tudok váltani!
Szétszedtük de különösebbet nem tapasztaltunk!
Segítségetek szeretném kérni!
Sziasztok. Van DT-re első-hátsó gumim.
ittvan róluk pár kép. ha érdekel írjatok emailt: atika199@freemail.hu
és hogy mennyit érne meg nektek. köszi
Első dunlop, hátsó mitas
Üdv.! DT125R-hez keresek gyújtáskapcsolót!
huszonhétszeregyesbalos szirszart meg tőlem lehet venni:)
Ha önindítós, akkor spéci lendkeréklehúzó kell hozzá.
Laposvasból tudsz csinálni, előfeszíted, s megkoccintod a tengőt.
Le fog ugrani.
Csak hagyd az anyát a föcitengő végén, és azzal tudsz hézagolni, meg nem bussza el a tengő végét.
Ha sima, akkor meg 27X1-es balos leszedő "köll" hozzá.
heló lenne egy kérdésem mivel szedted le a dt ről a lendkereket én csináltam egy lehúzót de nem engedett meg van erre valami külön lehúzó mert szimeringet kéne cserélnem választ előre is köszi
Mostanában nem nagyon vazze Azt sme tudom mikor ittam utoljára Hááá' neked?
hello!
egy kis segitséget kérnék.
Yamaha 125dt-r megàlt magàtól a hűtő kupakot kinyomta és ömlöt a füst kifele, pedig a mutató épp hogy üzemi fokot mutatot kb 3km mentem vele.
kicsit vàrtam a kupakot nem raktam vissza beindult rögtön de gőz ömlött kifele majd kb 3p és leàltt.
megfoktam a hengert tűzforró voltt, ràakartam rugni egyet de mintha szorulna a dugó. kb 5perc màr akkor a berugót lelehetett nyomni. de kb 2 hete sziszeget a hűtőkonzol kupaknàl sziszeget és mocskos olajos volt a vizem majd egyszer csak abbahagyta a sziszegést,

ötlet? vagy csak hengerfej tömités kuka?
Nem nyerészkedni akarok, én már túlléptem ezen a kategórián.
Hol laksz? Én Gyöngyös mellett. Az alkatrészek nem újak, de tudjuk, hogy ha bármi kell hozzá azt beszerezni horror, jelképes összeg 5500, csak, hogy ne legyen komolytalan a dolog, és még vannak alkatrészek az eddig felrakottakon kívül.
Mennyit kérnél értük?
Egy a baj, egyenként vannak fotózva, ízelítőül:
SZIASZTOK...DT 50 am6 os blokkoshoz keresek főtengelyt és hengert-dugót jó állapotban ..a moci 2002es:) előre is köszi
kőbányai megy még....
ja..akkor ő vette a brét torokra mi?
egy csajé vót.... szerinted.....?
kellett neked eladni a zixtét mondjuk én is lehet eladom a DT-t de akkor össze kaparom a pénzt másikra kölcsön motorozni nem buli...ha töröd akkor beveszed a brét torokra
nekem meg semmilyen köbcentire nincs pénz.... nézd meg az adatlapom,sirokon is kőccsön motorral voltam...
e' van sajnos nincs pénz nagyobb köbcentire kar nélkül hogy rugnál már be? mivel fogod a poharat?
még mindig ilyen kis szar köbcentikkel variálsz... én berúgok kar nélkül is....
Valakinek esetleg otthon kallódóban egy 80 LC2 berugókar nincsen? Már nagyon régóta keresem
Tennél fel egy képet róluk? Érdekelne valószínűleg.
LC blokk alkatrészei, fogaskerekek, kuplung részei, van, egy felújított hajtókar, stb. Nem nagy összegre gondoltam 5-6 ezer.
Mik ezek az alkatrészek? Lc-hez vagy mx-hez? Mennyit kérnél értük?