Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Yamaha dt125-r motorom van.
Kb 1hete csinálja ezt hogy menet közbe hűtőkonzol zárókupaknál sziszeg és néha csepeg a vizem.
Megállok megvárom hogy vissza hűljön letekerem a kupakot és hülye kipufogó gáz szaga van, és sűrű olaj sötét olajféleség van a kiegyenlítő tartályba.

Valakinek ötlet?
Üdv.! DT 125 R-be milyen váltómű olajat ajánlotok...? (eddig Repsol MOTO TRANSMISIONES 10W-30-al használtam viszont most már nem találok ilyet)
Nemhiszem, simán a kábellel se megy, ha megfogom és úgy rúgok rá akkor sem érzek semmit.
Nekem 140-es utcai gumi van, de 17-es felnin. Havernak 150-es, szerintem be kell férnie.
Ja biztos... :DD Meg háromszoroznám a gépezet értékét kb. :DD
Mindjárt írok e-mailt, majd less rá!
Vedd meg az enyémet, biztos jó a tiedbe is!
Szia!
Kép, állapot, ár?
Az nem a gyertyahézag hibája volt, hanem a gyújtásteljesítménnyel volt gond (trafó, gerjesztés, jeladó, vez.egység, kontakthiba)
őőő gyorsleállító a kormány szélén nincs?
gyertya hézag? én màr 1x úgy jàrtam bedöglött a traffóm vedtem egyett és nuku szikra, majd hülyeségből szinte semmi hézagot nem hagytam és làs csodàt volt szikra
hello!
Segitség sűrgős!
yamaha dt125-r hàtra befér 140-es gumi vagy inkàb maradjak 120-nàl?
Sziasztok!

Küzdök hetek óta az R-es DT-mmel. Egyszerűen nem tudok előcsiholni belőle egy szem szikrát se. Trafóhoz a narancssárga vezetéken jön fel feszültség rúgásra, 14V környékén, de mégse megy. Trafó másik motorom működik. Bármi tipp? Kábelköteget, trafót, gyújtsávezérlőt, gyújtáskapcsolót, generátor álló és forgórészt, jeladót átraktam a donor motorról és mégse jó. Szerintetek? Már hullik a hajam... Köszi előre is!
helo. Nekem valoszinü , hogy lesz egy eladó dt-be illő sm- szettem!
berh 17"-os méretben. tel: 30 398 9602
Helló,sajnos nekem az újabb kéne dt125R hez. Azon a tárcsa sem ilyen mert az is kellene . Köszi de így nem érdekel !
udv. joallapotban van
helló milyen állapotba van ? esetleg 1 képet küldesz róla ?
udv. esetleg valakit erdekel elso dt felni? (tarcsas) tengelyel
5000 ft. erd: kacsa93@citromail.hu
vagy ird meg emailben hogy mennyibe gondolnád a címem busa9@citromail.hu
Atdr fűzött nem 17 "os
Elöl 18 19 "OS
Hello!

Egyelőre úgy néz ki, hogy lesz egy komplett TDR, amit megbontok. A TZR felnivel amúgy is az a bajom, hogy 3 küllős, nem rendes fűzött felni.
De azért köszi, a napokban még lehet megkereslek.
sex76@freemail.hu
Én tettem tzr villàba. Tdr felnit ês csak a csapàgyat kelletcserèlni..
Ha erdekel nalam lesz egy szett tzr felni a dt be
Brembó felni de gumik szarok rajt
Helló, egy email címet kérhetek ? Szeretnék egy két kérdést feltenni hátha tudnál segíteni !
Mivel ugyanakkora a villabefogo, egy.az.egybe ki lehet cserélni
Köszi a gyors választ!

És a DT és a TDR villa mennyire kompatibilis? Már csak hogy ha volna egy bontódó TDR, akkor lehet érdemes volna az egész első villát átrakni?!