Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÉS amikor rendőr megállított mit mondtál neki és hogyan használod légyszives ird le és megegyezünk rá
Sziasztok
Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy akartam állítani a levegő csavaron és befelé tekerésnél emelkedik az alapjárat.Ha teljesen betekerem akkor már nagyon pörög.Nem fordítva kellene kifelé tekerve kellene emelkedni az alapjáratnak?A motor nem forog ki és ezért kezdődött a szerelés állítás.Mi okozhatja ezt a jelenséget?
Igen,úgy!
Hogyan használod? :D 50 esként?
Sziasztok valaki használ DT 125 öt 50 es motorként? :D ha van ilyen mire figyeljek hog yhasonlitson 50 esre? és ha lehet még jó tippeket irnátok? köszönöm szépen előre is :)
1997-es! Amit a napokban cseréltem,illetve felújítottam: Új olaj,levegőszűrő, gyertya kuplunglamella, gyári új hátsó dob,hátsó lámpa és hátsó fékbetét. Első teleszkóp kapott új szimeringet meg olajat,hátsó tökéletes. Gumik jó állapotban vannak! Adok még hozzá egy komplett fekete idomszettet,gyújtást tükröket indexeket és egy főtengelyt!
Sziasztok a képen látható Dt-mbe keresek fékbetétet ha van valakinek..
asszem erre szokták azt mondtani hogy 'captured by a potato'
minek akarod felrakni csak szarabb lesz vele
Lenne egy olyan kérdésem, hogy '92 DT 125 R, és a legújabb DT 125 R kipuffogó rendszere felcserélhető-e? Lenne egy rezonátor, ami elméletileg az új DT-re passzol. Viszont én a régire szeretném felrakni. Kérdés, hogy megoldható-e átalakítás nélkül, mert fölöslegesen nem adnám ki érte a pénzt.

Előre is köszönöm!
Hello!

Valami bővebb infót tudsz írni róla? Évjárata? Önindítós? Állapota? (Blokk, váz, futómű, fékek stb.) Önindítós?
Eladó! Mond egy árat és vidd! Másik motort akarok venni és kell a pénz,nem azért adom el mert szar.
Üdv all!

Arra lennék kíváncsi hogy nektek hogy tetszik a DT-m hangja..Ne kíméljetek.Ki tudja hogy milyen kipuf van rajta?
http://youtu.be/BHfrTep-93E
keresek 4FU hengert! akinek van írjon már:) köszi
Már megvan mi volt a baj
500 km bejáratás elegendő szerintetek dugócsere után?
Üdv! Van egy Yamaha Dt125R-em és kiakadt a a kuplungpálca amit a bovden behúzna és sehogy sem akar visszaakadni a helyére, a váltóban lehet valami baj?
Helló Sziasztok!:D

Keresek Yamaha dt 80-hoz Jóállapotú közlő és sima fogaskereket!
nincs vkinek esetleg még egy kapcsolási rajza?
sziasztok! szerintetek lehet olyan h a cdi miatt nem megy a powerem se? lc2 125 ypvs 35e
Bizerga
Ha nincs semmi baj akkor nem nagyon kell.
Szedd ki és nézd meg hogy milyen színű! Ha szép barna akkor okés!
Ezt szerintem pár ezer km-enként megnézheted.
Sziasztok! Mi lehet a baja a dt-80nak? Ha megyek vele és váltok,a kuplung kiengedése után,egyből húzom a gázt,kell neki 1-3 másodperc,mire elkezd újra húzni! De,ha várok vele váltás után,és kis idő múlva húzom a gázt,akkor rendesen dolgozik! A karbi tiszta,a gyertya új! Előre is köszi!
Sziasztok!
DT50R-ben (am6-os) hány kilométerenként kell gyertyát cserélni?
Üdv!

Talán ebben a fórumban olvastam még régebben, hogy a tömítéskészletben kapható hengerfejtömítés nem valami jó, és hogy érdemes csináltatni.
Kérdésem, hogy igaz ez mindegyik készletre, vagy csak egy bizonyos fajtájúra? Valamint csináltatni hol érdemes ilyesmit?

A másik kérdésem pedig, hogy a '92-es évjáratú DT-k rezonátorjában is található fojtás? Anno volt egy 2004-es évjáratú DT-m, annak tele volt a rakva a rezonátor közepe valami cuccal fojtás gyanánt. Régebben ez nem volt divat ugye? :))

Na egyelőre ennyi, ma már (talán) nem jut eszembe több okos kérdés.
Üdv, ez már 3 éves hirdetés, sajnos már nincs belőle semmi.