Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló nekem van eladó! http://aprod.hu/hirdetes/yamah...
Dt-hez új idomszettet tud valaki? vagy csak gyártól tudok rendelni? (125R)
Nekem Dellorto PHBG 17,5-ös karbi van az 50 esemen.
G.
milyen karbit lehet Dt50 eshez haszbálni,?
Jah, érdekes kollegák... az alkatrészestől fázok így hogy valaki már megszívta...a tatabányait felhívtam, de nincs komplett blokkja, csak bontott alkatrészei, de azok se az enyémhez valóak...:/ ja és a másik kérdésre: nem, nem a főtengelycsapágy volt, mert méretre kb olyan mint a bicikliknél lévő kormánycsapágy...de ha valakinek van még ötlete, az jó lenne :D
yamaha karbit keresek,
Köszi a címet, ez hasznos kis oldal.

Már csak az a kérdésem, hogy valakinek nincs ilyen csomagtartója eladó? :))
hali ! yamaha dt 80 lc2 karbulátor csak az lc2-re jó vagy az lc-re is?
Köszönöm a segítséget. :)
náluk próbálkozhatsz
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Üdv.
Eladó nagy becsben tartott DT125R típusú motorom.
Yamaha Dt 125 R-hez keresek idomokat,hátsó sárvédőt lámpával együtt!
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy '92-es évjáratú DT 125-ön volt-e gyárilag hátul csomagtartó? És ha igen, akkor hogy nézett az ki?
Próbáltam google-s képekből kibogozni, de össze-vissza adja be az évjáratokat. (Is.)
köszi
varing
kéedezz be a varnignél
Hellosztok! Indexlámpákat keresek, tdr125re kellene, de úgy tudom a dt-jé is ugyanolyan. 2 db-ra lenne szükségem, ha valakinek van esetleg eladó, dobjon egy e-mailt nekem legyen szíves!

zoltan_r_ qkac freemail.hu

üdv
Apuci Emzoli segítségeteket kérném, keresnék egy mocskos malaguti grizzly rcx-be gyűrűket. De sehol sem találok 39-es kellene.
Felül 1.2mm es gyűrű alul 1.5mm es gyűrű oldalt stiftelt.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Sziasztok!
Yamaha dt 125-öt vennék Jász-Nagykun-Szolnok megyén belül,max. 150 ezer forintért.
E-mail cím:zskalina8@gmail.com
Köszi!
mint kiderült van egy hálás yamaha dt 50 nesem még a legelsö 1987 es, alkatrészt lehet még kapni tömités esetleg furatni szeretném stb, kárpit,? tik honét veszitek,?
hali aszt mondták hogy honda y15p van beleirva és hogy yamaha akkor ez csak a saját karbija ? nem,?
heló!
Valóban nem rossz ár ez sem, de ha neten rendelem akkor ott van a szállítási költség is...!Inkább elmegyek érte