Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem. Házilag nem javítható.
Lenne még egy olyan kérdésem hogy a hajtómű olajat ami bele öntöttem 80-90est azt hogy tudom kiszedni? és az nagy baj hogy benne van e! itt a kép a csőröl !
Üdv mindenkinek!
A kérdésem az lenne h a 1999es R típusú DT-be a hátsó gátló patronos? (szétszedhető-e)
Szerintem felejtsd el.
Törje rajta a fejét a régi tulaj...
125 LC2 nem volt 98-ban.
'88-ig gyártották.
10W-40-es olaj kell bele.
Castrol Actewo ajánlott.
A blokkból nem jön ki semmi cső, ami a karbiba megy.
Vagy benézted, vagy valaki oda kötötte.
Fotózz!
Szerintem ez nem CDI.
Hanem irányjelző relé.

Már leírtam, nem a CDI szabályoz.
Akkor alapon, és 1-2-3-ban nem forogna le!
Ha 90-nél akad, akkor sebességfüggő a tiltás.
Az egy kapcsoló.
Ha kikötöd a km/h bovdenjét, akkor elvileg mennie kell, mert nem kapcsol a kapcsoló.
Kivéve, ha a kapcsolóba beleépítettek egy ellenállás, akkor viszont ki kell mérni, és közé kell iktatni egy olyan nagyságút, hogy átverd.
De nem hiszem, hogy ennyire túlbonyolították volna a vezérlését.
Mondtam hozd el, látnom kell.
Egy laikusnak meg hiába magyarázom, már ne haragudj.
Vagy ha volna doki ismerősöd, nekiállnál otthon megműteni a szüleid?
Sziasztok!

Kinéztem magamnak egy 80-as DT-t, ami a tulaj állítása szerint azt a hibát produkálja, hogy motorfékezésnél egyszerűen leáll.
Mi a véleményetek erről a hibáról, mi okozhatja?

Üdv!
Sziasztok! vettem egy yamaha dt 125 lc2-es motort! 1998! milyen olajat rakjak a hajtóműbe? 10-40 est? és mi az a kis cső ami jön ki a blokkból és megy vissza a karbiba? előre is köszi a segitséget!
Apuci!
Nézegettem ebay-en cdi-ket és véletlen találtam egy ilyet ami a képen van!Ilyen nekem is van a km óra alatt .Ennek az volt a neve hogy cdi blackbox controller. Az nem lehet hogy ez adja a tiltást?
Mi lesz akkor ha ezt kiveszem onnan?Nem olyan sürgős , csak hátha ez a hunyó!
A kép lemaradt az előbb
Előre is köszi a válaszod!
Apuci!
Nézegettem ebay-en cdi-ket és véletlen találtam egy ilyet ami a képen van!Ilyen nekem is van a km óra alatt .Ennek az volt a neve hogy cdi blackbox controller. Az nem lehet hogy ez adja a tiltást?
Mi lesz akkor ha ezt kiveszem onnan?Nem olyan sürgős , csak hátha ez a hunyó!
Előre is köszi a válaszod!
Köszi, hogy szóltál de már szerencsére megoldódott a probléma!
Helló keresek 96os dt125r hez hátsóféknyerget, ha valakinek van nem horror áron megvásárolnám !
A légszűrő tiszta. Köszi a választ, utánanézek :)
Hali all!

92-es DT125R-hez honnan lehet rendelni olcsón tömítéskészletet?
Ha a pover működik rendesen, és be is van állítva, akkor valszeg a tűn kéne engedni lefelé, hogy középtartományban kevesebbet kapjon.
Gondolom légszűrő tiszta, tűszelep nem ereszt.
Van egy 1996-os évjáratú 125-ös Dt-m. 1-2-3. sebességben olyan 5-6 ezres fordulatnál bedarál és "visszavesz a lendületből" mintha hideg lenne, ezután újra húz. Valaki segítsen, mert nagyon zavar
Van egy 1996-os évjáratú 125-ös Dt-m. 1-2-3. sebességben olyan 5-6 ezres fordulatnál bedarál és "visszavesz a lendületből" mintha hideg lenne. Valaki segítsen, mert nagyon zavar
Nekem van csak sajnos német nyelvű...ha adsz egy e-mail címet elküldöm! :)
Király! :) Köszönöm a segítséget meg a tippet! Már ugyan volt perselyezve de akkor most már megpróbálom elintézni, hogy csapágybronzzal legyen megcsinálva.
Azért van meg 2000 ből, mert nem csapágybronzból készül bele a cucc.
és ezért is megy tönkre igen hamar.
igen az! nem muszály bontottat venni vidd el perselyeztetni 1000-2000ft-ból megvan
Apuci!
Ez a közlőfogaskerék az lenne amit én is keresek? (66393-as komment)
yamaha dt125 (3md) dt125(4bl) tzr125(3fn) tdr125(3xe) motor blokk alkatrészek eladók


ÉJEL NAPAL.HÉTVÉGÉNIS HIVHATÓ VAGYOK bontot.motorok ktm gs 250 motorblok alkatrészek csak motor blok alkatrészek ktm gs 125 motorblok alkatrészek csak motor blok alkatrészek ktm gxr 50 csk blok alkatzrészek aprilia rx 125 (rotax 123) motorblok alkatrészek aprilia etx 125 (rotax 127) motorblok alkatrészek aprilia rs125 (rotax 122) motorblok alkatrészek gilera rx125 csak motorblok alkatrészek Derbi Senda Xtreme 50 SM csak motorblok alkatrészek derbi senda 50 csak notorblok alkatrészek cagiva freccia 125 öszes alkatrésze aprilia tuareg wind 50 öszes alkatrésze honda dió af-18 minden alkatrésze Peugeot JetForce 50 TSDi öszes alkatrésze suzuki gsx250 cobra minden alkatrésze suzuki rg 125 minden alkatrésze suzki rm 125 motorblok alkatrészek 1983-1985 honda cr125 minden alkatrésze 1986 Peugeot sqwab minden alkatrésze yamaha majesty 152 minden alkatrésze honda panteon 150 2t minden alkatrésze gilera xr2 minden alkatrésze gilera mxr125 minden alkatrésze aprilia leonardó 125 minden alkatrésze suzuki andress 50 minden alkatrésze suzuki dr 600 minden alkatrésze yamaha tdr 125 suzuki gn125 magyar papiros Husqvarna sm 125 2001 motor blok alkatrészek cpi aragon gp50 delmi s five 50 aprilia sr50 old yamaha mayesty 250 motor blok alkatrész yamaha xt125 1983 honda crm 125 honda mtx 50. malaguti fifti top 50 gilera kk 125 piaggó sfera 1.2.skiper.125-150 .yz 125.xt600.és egyéb motorok bontot alkatrészei

http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEB INFORMÁCIÓKAT TALÁL.


ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengejek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ulések.lámpák.vázak.ele
ktronikák.álló.forgórészek.deknik.blok felek.kerekek.hütők.minden tipusun alkatrészek
A FENTIEKBEN EMLITET ÉS NEM EMLITET MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOT HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFŐLDRE IS.
FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM
hali valakinek nicsnen dt 80 ashoz szerélési utmutató könyv,?
rézből készült !