Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt hívják úgy, hogy nem csillapít! A visszarúgást csillapítja.
Csillapítani csillapít csak azzal az erővel amivel be megy vissza is lő és eldobálja a seggét:D nem túl kellemes hegyen :S
Az olajcsillapítású teleszkóp olaj nélkül nem igazén csillapít.
Az olaj pótlása a teleszkóp cseréjével könnyedén megoldható. Máskülönben max úgy, ha elviszed felújíttatni.

G.
Üdv mindenkinek! Nem régiben vettem egy 1999es R típusú DT-t és a kérdésem az, hogy ha a hátsó gátlóból hiányzik az olaj okozhat olyan gondot, hogy nincsen vissza út csillapítás? Ha igen könnyen orvosolható az olaj pótlása? Előre is köszi a válaszokat!
Üdv: Bence
100e-ért 2e évjàratú motort biztos nem veszel esetleg ami levam amortizàlva!
én kb 3hete vettem a 125-r dt 98as évjàrat és 200e volt!
a 80as dt ami eladó 83-as , màsik 85ös a 70es tuning hengeres ez nemrég kapott új dugót kicsit szarul néz ki de 80at simàn viszi erő is van benne 100on 3L ez 65e
HA segítséget kérsz, az lenne a minimum, hogy veszed a fáradtságot és rendes kattintható hivatkozást illesztesz be.
A lényeg hogy ez a kettő közül választhatok:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt-71016
17

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt_125_35e_lc2-706
6364

Szerintetek melyik éri meg jobban?
így képen tök szögletes a henger
Ha kocka hengeres power nélküli széria akkor azt ajánlani tudom nagyon sok jót hallottam róla :)
Elöl dobfék
de elvileg akkor nem lehet 1990-es gyártású
akkor meg valószinű nincs rajta YPVS
Milyen fékek vannak rajta?
Nekem 84-es évjáratú lc1-es széria.
Hali!
Most szeretnék venni egy 125-ös DT -t (1990 es gyártású elvileg)(és bal oldalon van a kipufogó úgyhogy gondolom LC) és a hírdetésbe van 1 kép a blok jobb oldaláról és nincs ott a power szelep takaró "sapkája" amin a YPVS feliratnak kéne lenni.
Szóval az lenne a kérdésem hogy akkor az a gép nem poweres vagy csak a másik oldalon van a "sapka" ? Vagy annak mind a két oldalon ott kellene lenni?
Köszi a válaszokat!
a tiétek mikori? évjárat miota van nektek meg köszi szépen hogy csatlakoztál
hogyérted hogyolcsó pénz ugy vagyok vele hogy én igazából nem egy leélt 60e res mocit akarok venni hanem kb 100e-ért, és ne legyen nagyon öreg sem,
hello! nekem is van egy 80-as dt és egy 70-es pollini tuninghengeres dt. mind2 motor olcsó pénz
Igen 80-asom van 3-3.5 eszik 16 45 ös áttétellel, vége olyen 100körül van, 70-el kényelmesen elvisz bárhová. Rendőrok nem kötekszenek ha normálisan jársz vele.
erik neked 80 nasod van? mennyit eszik ? menyit megy? am rendörök nem baszakodnak ,?
dt 80 lc-lc2 típus érdekel,
http://www.kepesmotor.hu/yamah... erre vagy hasonlóra gondoltam 50 nes papíral
dt 50-neset
Milyet szeretnél? Mert dtn belül van pár tipus.
sziasztok egy yamaha dt szeretnék nem sokára vássárolni, de még nem volt csak simom és cagyvám, pozitiv és negativ véleményeket szeretnék kérni tapasztalatok szerviz stb..: köszi szépen
pedig nem nyitott és mindent visszaraktam a helyére!
Hát ja, ez meg RD 50 M :)

Ezeknek a blokkja csontra azonos.

A későbbi modelleken, az RD nél szögletesebbé vált a hengerfej, kb akkor amikor öntött lett a kerék, más tekintetben szerntem nem változott benne semmi.