Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet, hogy a 11-es után túl nagy ugrás volt a 16-os lánckerék. Ezzel növeled ugyan a végsebességet, de lomhább lesz a motor (lassabban gyorsul, nehezebben megy fel emelkedőn, stb.) Nekem 13-as lánckerék van elöl, hátul nekem is 48-as van.

Azt, hogy ez egy DT 50-R, a műanyag idomokból gondolom és a hátsó lengővillából. Nekem ugyanilyen idomjaim vannak, szóval tuti, hogy R-es a gép.

G.
30/5647531
igen , az a régi àr!
azóta vettem megint egy 125dt-r 190e odabasz :))
köszönöm a segítséget :D amugy nem tudom hogy r-es -e. Szerdán jutottam hozzá a kipufogo csörög mint atom ha vssza engedem a gázt :S meg a lánckerék áttétel is elől 11 hátul 48 és így megy 60-65-öt az én 60 kg-om alatt :D ugyhogy 16 os lánckereket vettem hozzá bár nekem lomha ez a motor mert cagiva prima 50-est adtam ezért a dt -ért :S Az jó pörgös volt .
65000 ftért eladó 80 köbcentinél nagyobb de gyárilag 50 es am6 os blokkos tuning hengeres és karburátoros rieju rr 50 30 605 6883 csak a blokkja 65-70 ftot ér alapban...
Szép kis motor, R-es ha nem tévedek? Nekem is ilyen van.
A légszűrőház és a karbi között nekem egy átalakított és méretrevágott Simson teleszkóp porvédő gumi van. Mindkét végén csavaros csőbilinccsel lett felfogatva a karbira, ill a légszűrőházra.

A szívócsonk gumi az valami ilyesmi?
http://auto-motor.vatera.hu/mo...
mert nekem polini hengerem van és azon a szívócsonk fémből van és arra megy rá a dellorto karbi.
Ebben sajnos nem tudok segíteni...

A műszerfalat meg csak úgy nem tudod felrakni, mert ahhoz kellene a komplett elektromos rendszer is a másik motorról, (vezetékek, jeladók, vezérlők, stb)., hogy működjön is.

G.
yamaha dt50 re ami csak km/h-s műszerfal arra digitet fellehet tenni átalakítás nélkül vagy nem ?
Üdv most vettem egy yamaha dt 50 et és olyan kérdésem lenne. A szívócsonkra gumit meg a karbi után a légszűrőhöz gumicsővet hol tudok venni vagy valami tippek tanácsok ? Ha a szívócsonkrol lejön a gumi akkor felpörög a motor mert farsot kap csak motoros boltba nem tudtam hozzá jutni ilyenekhez . :S előre is köszi a segítséget.
adj egy telefonszámot és megbeszéljük a dolgokat:D
A kalapács nem éppen megfelelő eszköz a csapágy behelyezésére...
Ezt hirdetted 155ért?
MIylen az alacsony fordulatú cspágy?
üdv!
eladó egy yamaha dt80 Lc1 teljesen felújítottam, ősszel raktam össze de véletlenül alacsony fordulatu csapàgyàt raktam bele és szétment.
Jelenleg darabokba van így 90e ha össze rakom akkor 110e!
Helló!
80-as Yamaha dt-mhez keresek alkatrészt!
Leginkább berúgókar kuplung bovden és benzin csap kellene!
Ha van valakinek akkor legyen szíves írjon egy emailt.
nikolasz45@citromail.hu köszi ;)
mennyid lenne rà? 2e pàrszàz km van benne amióta összeraktam
mennyid lenne rà? 2e pàrszàz km van benne amióta összeraktam
Hello, sziasztok!
80-as lc2 Dt blokkot vennék(müködőképest) vízhűtéseset lehetőleg
SÜRGŐSEN KERESEK DT125 R alkatrészeket: első kerék kompletten, első teleszkópok, hátsó kerék, első féknyereg!
cserélem az SM szettemet gyárira és sürgősen kellenek!
aki tud mondjon már árat rá légyszives
yamaha dt 50 műszerfal 18000ft 06304906559
igen ! csak az lc2 hajtókar tűgörgő kosara nagyobb ahova a dugó megy
üdv! yamaha dt 80 lc és a yamaha dt 80 lc 2 alkatrészi eggyeznek ?
Próbáltam már a neten de nem sok mindent találtam sajnos.De esetleg ha valaki találna egy értelmes leírást azt megköszönném. Típus :Dellorto PHBD14 BS
Csak nem látja, hogy mihez írtad a 4-es számot. Olvasd le a karbidról a pontos tipust, rá szokták írni, aztán minden infó meglesz neten.
Szia! Akkor ezek szerint arra nem megy cső?
4-es alapjárat vagy levegő