Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.!

DT125R-hez hol tudok olyan tömítés készletet venni amiben nincs henger fej tömítés...? vagy esetleg tudok valahol külön hengertalp tömítést venni...?
sajnos most nem tudok .Kiírtam ide fórumra hátha valaki más tudna segíteni!
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni?Van egy kis gondom a dt 125r 2002 motorommal.Az úgynevezett sebességfolytás még benne van és így 90km/h-nál nem megy többet kb 7500prm-nél letilt 6.ban!Elvileg ezt reed switch-nek hívják és a kilométeróra belsejében található, ilyen kis fehér négyzet! ahogy olvastam német fórumokon ezzel kellene valamit csinálni hogy ne tiltson 90-nél a motor!próbáltam már szétvágni a fehér-fekete és a piros-kék kábelt és összeforrasztottam, próbáltam úgy hogy csak szétvágtam, és úgy is hogy egyben volt és kiszedtem a helyéről!
Egyik megoldás sem lett jó!
Aki találkozott már ezzel a problémával és megoldotta vagy tudja hogy hogyan kellene ezt kiiktatni,az kérem hogy segítsen nekem!
Előre is köszi!
Nem tudom.
Fel kéne motorozz, akkor ránézek szívesen.
Látnom kéne.
Heló!
Nem lett jó úgy sem hogy csak szétvágott volt a kábel, és úgy sem hogy egyben maradt és leszigszalagoztam!már 60-nál letilt mind a kettő esetben!
Ilyenkor mi van? valami ötlet esetleg?
Heló!
Nem lett jó úgy sem hogy csak szétvágott volt a kábel, és úgy sem hogy egyben maradt és leszigszalagoztam!
Ilyenkor mi van? valami ötlet esetleg?
Helló karbulátor beállitásában lenne kérdésem,igazából már beállitottam szép alapjárata van, csak a pörgésben van még szerintem gond talán még egy picit állitani kellene rajta !ti hogy szoktátok a levegő csavart beállitani mennyit tekertek ki ? És a mennet teljesitménynek kb milyennek kellene lenni-e ha jól be van állitva,a menet teljesitménnyel azt értem hogy nyomatékosnak kell-e lennie,ha igen akkor kb milyen erőre kell számitanom ? Köszönöm elörre is a válaszokat!
Üdv.
Jó lett úgy?
Sziasztok,Yamaha DT 50 2003-hoz keresek kipufogó hátsó dobot, egyesek szerint a Malaguti xsm, xtm is olyan. Köszönettel
Hello dt-m cserélném 80lc2-re!
Valakit érdekelne esetleg?
Sziasztok. DT 125R-re való kézvédőt csrélnék 50-esre illőre. Fekete picit karcos.
Nah akkor legyél kreatív....
Én nem szoktam szimmeringet cserélni, ha nem muszály....
Az hogy ereszt, az még nem azt jelenti hogy rossz.

Én régi szakitól tanultam, hogy ha az él nem sérült, és nincs kikeményedve elkopva, akkor kiveszem belőle a rugót, széttekerem, s kivágok belőle egy 1cm-es darabot.
Összetekerem, és jó szokott lenni....
oké!
német fórumokon olyat olvastam hogy csak a négyzetet kiveszik és azt leszigszalagozzák! olyat is láttam ahol csak elvágták és úgyhagyták!
A manual ezt írta, a dt125.de oldalon.
Meg kéne esetleg próbálni, hogy beindul -e, ha csak kettévágod a szálat.
Az a baj, így látatlanba nem tudni mit szabályoz.
Gyújtást vesz le, vagy megszűnteti a pover jelét.
Az is lehet, és visszafordulhat a pover-tengely, magyarul lezár.
Tudni kéne milyen jelet szakít.
Bár mondom én megpróbálnám szétkötve is, lehet úgy is működik.

Elvileg azt írta, tenni kéne közé kapcsolót, mert külföldön figyelik a teljesítményt.
Lehet hogy csak a tiltás jelet kapcsolja a kapcsoló, és mivel össze van kötve, csak bizonyos fordulatig engedi pörögni....
Látnom kéne, próbáld meg oldani először is a forrasztást.
5 ezer kb.
Sziasztok valaki tudna nekem egy anyag költséget mondani egy teljes első teleszkóp felújításra kb ?(balból már pisálja az olajat)
Apuci!
Baj van! Mostmár 60-nál tilt le ugyan úgy. most akkor mi legyen?
na készen lett! így gondoltad?
a fehér négyzettel mi legyen?
Inkább megakad az úszó,vagy rossz az úszó(magába engedi a benzint vagy repedt,törött stb).Vagy a tűszelep hibás..
Helló valakit megkérhetnék hogy mondjamár meg nekem hogya benzin szintet beállitom , és állohejben a benzincsap elzárva ,utánna pedig várok egy fél napot megnyitom a benzin csapot és folyik a tulfojón ,mitő allitódik el?
értem*
igen érteni utánna már én is rájöttem
ja és a másik két kábellel mi legyen, azt is tekerjem be szigszalaggal? vagy csak hagyjam úgy ahogy van?
Azt ami alulról jön.
Ez egy kapcsoló, amit a km-óra kapcsol.
Magyarul kiiktatod a kapcsolót.
Így érteni?