Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lenne ha lenne működő motorom

VALAKINEK VAN ELADÓBA 80-AS DT CDI?
Hali.
Képet tudnál küldeni a pergelaci@freemail.hu címre a csomagtartóról?
Lehet érdekelne.
Meg árat is írj.
Köszi.
Nem igazán értek hozzá,de szerintem tutira nincs az enyémbe olyan.
Azt hittem valami jó kis motorozást akarnál összehozni.
Sziasztok!




van egy eladó csomagtartóm dt-r típusra való!


akit érdekel és megvenné, jelezzen nekem vagy emailben vagy itt a fórumon!




üdv !
tiédbe van cdi?
Valamikor jársz nyiregy felé?
Mert elméletileg az a bűnös nekem de addig nem veszek meg amíg ki nem derül hogy tényleg az.
Ha valakinek esetleg kellene ilyen "izzó", 750 Ft/db-ért tudok. Fehér színű 13 ledes, 21/5 wattos, tehát féklámpába hibátlan, nekem ilyen van benne, szép fénye van.
Szia az a baj nem értek ennyire hozzá majd szerintem elviszem valakihez aki ránézzen illetve annyi még nem tudtok tippet adni hol szerzek hozzá szettet?
Köszönöm
Érdekelhet mert szegénykém már alig akar menni 60vége meg megnéztük a kipufogótól eléggé ki van már a dugattyu olyan mintha bele tört volna korábban a gyűrű.
Illetve az lenne le tudod mérni nekem a henger belsejét...
Illetve ha megveszem ezt a hengert nem kell fotengely csapágyat cserélnem a kompresszio növekedéstől?köszönöm
Én 35km-re lakok Nyíregyházától,de nekem 50-es DT van.
Pár éve volt egy 80-as is,de szivatott,és elcseréltem.
Ilyen szar a DID lánc ?
Én tavaly raktam fel, igaz kb tankolásonként fújom láncspray-el,de állítani még nem kellett.Bár az hozzá tartozik ,hogy a lánc volt 4500-5000 ft a spray meg 2000-2500Ft tehát 2db sprayből van egy új lánc ,igaz akkor még a lánckerek nem
nyiregy közelében lakik valaki és 80-as dt van?
Én nem tudom mennyire rohamosan nyúlik a lánca. Viszont szerintem egy lánc "nyúlása" vagyis a csapok kopási sebessége inkább a rossz kezelés eredménye, mint azé, hogy már kopott. Túlfeszítés, ferde kerék, és persze ha nem rá való valami.
Szerintem ha ilyen rohamosan nyúlik az már igen a végét járja ezérrt javasoltam a cserét.
Először nézd át a láncot. Senki se tudja látatlanban megmondani, hogy cserélni kell-e a te láncodat.
Igen és a did láncot messziről kerülni.
Értem köszönöm!
Tehát akkor teljes szett csere?
Mert kopnak a csapok, vagy azért mert feszesre húztad vagy egyszerűen szar a lánc.
Szia

Az mitől lehet h megint vissza lazult? :/ pedig jól meghuztam mindent?
Köszönöm
Ilyen motorom van:
http://www.youtube.com/watch?v...

Mármint típusra,ez a régebbi,csak az enyémen elől műanyag sárvédő van,nincs rajta teleszkóp gumi,gyári km/h,és a lámpák sem Yamahára valók.
Sőt még a markolatok is simsonról valóak.
szia, bocsi nem voltam teló közelben, igen jó lesz az is, üdv.
Szia
Csak kíváncsiságból mennyi lenne az ára?
Köszönöm
Rendben köszönöm szépen a segítséget :)
eladó egy 50-es dt léghűtéses henger + dugó!
Jó állapotban van eredeti yamaha dugó, fúrható legalább 3x.
nem lestrapált kb 5e km van benne
Ha feszül,akkor az káros a kihajtásra,ill.jobban fog kopni.Esetleg ellenőrizd a hátsó lánckeréken,hogy mennyire lehet elválasztani a láncot a lánckeréktől.Ez max 3 mm lehet.A túl laza az meg veszélyes ha elszabadul.Ha rossz,akkor inkább cserélj szettet és állítsd be ahogy előttem leírták.