Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek nincs eladó első lámpája,fejidommal együtt 87-es léghűtéses 50ccm-es MX-re?
Meg első teleszkópokra is kellenének porvédő gumik.
keresek!
70x52mm a lyukközép szívó csonkot
http://www.muszakigumiaru.hu/t... az ilyen helyekre érdemes küldeni egy levelet, hátha nem drága egy gumilap. Olaj és benzinálló kell.

Ha rákeresel: olajálló gumilemez, kiad sokat.
csak annyi bibije van,hogy elég vastag tömítés kellene bele,sima tömitésnek való papírbol vágtam bele,de nem elég magas
sima,mezei autósboltban kapok ilyet?
az üzemanyag adagoló csavarján állítottam +ba egy negyed fordulatot,az alapjáratin meg visszább vettem és most már kezd hasonlítani a régi formájára,de még nem 100%-os.holnap majd megpróbálok a tün is variálni
szerintem sehol, jobban jársz ha veszel benzinálló tömítóanyagot és kikened vele.
Köszi a tanácsot,tömítést hol tudok szerezni,így tudsz segíteni
Amit próbálj meg, hogy letekered a karbi tetején a kupakot, és kihúzod a hengeres súbert.

A bowdent kiakasztod (figyelj, hogy a rugó ne repüljön el) és azután a tű fölfelé kiszedhető lesz a sűberből, ha már nincs összeszerelve. Azon a tűn vannak bevágások, és az egyik vágásba van téve egy biztosító lemez. A biztosító lemezt tedd át egy vágással arrébb, mégpedig úgy, hogy összeszerelve jobban felemelje a tűt... vagyis az eggyel alatta levő vágásba. Ha ezt megcsináltad, rakd össze, és próbáld ki, hogy jobb lett-e vagy rosszabb. Ezután már tudunk merre haladni. Azt is jegyezd meg hogy melyik vágásban volt a tű eredetileg!
az E az azt jelenti, hogy melyik országba szánták.
mx szériának igen.
yamaha dt50 és 80-nak egyforma a gyújtás elektronikája?
igen erre. ez amúgy nem mikuni, hanem Teikei, gyári karbija, kb 82-es főfúvókának kell benne lenni.
Sziasztok!

Yamaha dt 50r asszem 1995-höz kellene akksi elött lévö oldal idom tehát bal oldali ha lehet sűrgősen mert fujnánk :)
Ha esetleg tudtok olyan oldalt ahol találol az is ok!
Bár vatera meg ezek kilőve illetve google is már szét kerestem gondoltam hozzátok fordulok!
Előre is Köszönöm
hello!
haverom műszerész csinált magának régen egy cdi 80dt-hez felraktam semmi szikrát nem ad, a régi cdi-vek ad szikrát viszont nyomás alatt semmi!"


HELP!
Köszi
erre gondoltál?
y14p ezt találtam,erre gondoltál?
és dt 50 E tipusu motorrol van szó
ebböl semmi nem látszik itt van méshonnan
https://www.facebook.com/photo...
nem találtam jelzést de erröl a karbiról van szó
megnézem
lehet hogy vak vagyok de az előzményekben sajn én látom hol lehet tömitést kapni
Fúúú.. na még egy nekifutás. Nekem a pontos típus kell, nem az, hogy mekkora... a betű és számjelei. pl. Mikuni VM20 - az egy nagyobb karbi
14mm-s mikuni