Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát most ahogy meghuztam nem nagyon csinálja viszont elötte állandóan akkor ha lassan tolom ha gyorsan akkor is hallani de olyan mintha mondjuk az első lánctányér eggyik oldalán csinálná.Illetve gázadáskor érezni!Menet közbe közbe nem érezni illetve most nem hallani folyamatosan csak ritkán csinálja de mondom most ha tolom olyan hangja van mintha feszűlne ha tolom :/ Köszönöm szépen
Amúgy ezt nem Neked írtam

Milyen sűrűn kattog a lánc? Ha lassan tolod, akkor is kattog? Menet közben is? Gázra vagy inkább fékezéskor érezni? Először ellenőrizd le a patentszemet a láncon, nehogy szétessen ketté a láncod. Keress egy olyan szemet, amin egy biztosító lemezke van oldalt. Szépen lassan nézd végig az összes láncszemet. Az is lehet hogy valamelyik görgő hiányzik a láncon (ami a fogaskerékhez ér középen a fényes hengerek)
Szia

Most olyan 4cm volt nagyon logott és kattogott!
Most durvan 1,5-2cm re állitottam most nem csinálja de mikor tolom olyan hangot ad egy kicsi részen mintha feszűlne pedig megmarad a 2cm
Mi lehet ez?
Köszönöm
illetve hol tudnék venni hozzá lancot/tányérokat?
Kerestelek ma de nem vetted fel. Pénteki nap jó lenne neked ha felmennék érte?
Ha üresen állítod, figyeld meg, hogy rajta ülve teljesen befeszül, nem beszélve a kátyúkról stb.
Akkor ültess valakit rá és úgy állítsd be 2,5-3cm-re.
Fékpofából milyet érdemes venni? Lucas, rms ,ebc ferodo, ap racsing?
Sziasztok!

Olyan problémám lenne amibe segítséget szeretnék kérni menet közbe kattog valami de úgy h a lábtartón lehet a legjobban érezni mi lehet ez?
Lánc? Mert azon állitottam a feszességen...de felül mintha lógna egy kicsit de előtte mielőtt meghúztam meg most is csinálja!
Hálás köszönet!
Az olajozásban nem szenved hiányt szerintem, hisz kb havonta feszítem, de esős idő után is szoktam olajozni...

Nagyjából úgy szoktam állítani a feszességet, ahogy a leírás is mondja, vagyis a lánc alsó ágán (ahol hátrafelé megy a lánc, vagyis alul) a láncot fel-le mozgatva kb 3 centi legyen a "játéka".Ja és nem ülök a motoron állítás közben, mert épp a láncot feszítem hátul.
De pár hét múlva megint lazább lesz.

G.
Ja meg nem csak feszítésenként kéne fújni.
Lehet túlfeszíted, hogyan szoktad beállítani, pontosan írd le! (rajta ülve, üresen, mekkora játék, hol nézve stb)
Keresek tárcsát 80lc2 re vagy 125lc2 re
Én is ilyet vettem.
Az mitől van egyébként, hogy amióta felraktam (tavasszal) már kétszer kellett feszességet állítanom és most jön a harmadik, mert már megint laza. Felrakáskor be lett fújva lánc spray-el és minden feszítéskor ismét befújtam...
G?
A 25 r nek és az lc2 nek egyforma az első féknyerge?
http://motoroswebaruhaz.hu/spl...

3200Ft-os bőven megfelel. 130 szemeset rendeltem mindig, és abból vettem ki, amennyit kellett. (lánckeréktől függ)
Milyen láncot vegyek rá?
Az enyém 84-es de korát meghazudtoló állapotban van. Majd tolok fel délután egy galerit azt megmutatom :D
Amellett az én 87-es mocim elbújhat,de az enyém,és akármilyen ramaty,én szeretem.
Benne lesz egy kis időbe mire gyárira varázsolom,de előbb-utóbb megoldom!
Nekem volt egy szép 1979-es gyártású is
Szia.
Nekem van.
Pár év múlva veterán lesz.:)
Köszönöm
Valaki megmondaná hanyas első tengely van a 80lc 2 ben?
üdv!
Nyiregyen van valakinek 80dt Lc1-e?