Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A leömlőnel közvetlen van egy szűkítő nézted már ott van e ?
Ha a rezonátor oldalsó peremét megnézed, ki is domborodik jócskán az a tábla rajta. Biztos egyes országokban csak így forgalmazható.
Ez rezonátor, nem a dob. Könnyebb lesz segíteni, ha a nevét mondod. Nekem is volt ilyenem, és semmi fojtás nem volt benne, de hegesztve se volt. Egy polini big bore szettel használtam. Nagyon erős volt. Karbit megpróbáltad már állítani, ahogy azt korábban tanácsoltam?

A képet pedig megnézve, nekem úgy tűnik,hogy az a hegesztés csak egy pluszban feltett adattábla, mert csak a két vége van odaégetve. Bár lehet, hogy nőgyógyászok az illetők és tényleg utólagos kivágás, csak belülről körbehegesztették.
Üdv.

Még mindíg az új Gainnelli kipufogómmal küszködök. Keresgéltem a neten és egy érdekes képet találtam:
http://i1116.photobucket.com/a...
A leírás szerint ez egy új Giannelli első dob (olyan, mint az enyém), mégis az oldalán, mintha ki lett volna vágva és újra beheggesztve. Lehet, hogy ennek a dobnak a belsejében van a folytás, nem a kipufogó "elején"? Mert őszintén szólva én sem láttam semmi különöset az én dobomon, mégis most gyengébb a motor, mint azelött a régi leharcolt dobommal...

http://yamahaclub.com/forums/t...

G.
Sajnos ezeknek az árát meg kérik, ha találsz is eladót senki nem fogja 5 6 ezerért eladni.
Sziasztok lc2es 25ös dthez keresek gyujtás alaplapot lehetöleg olyat amin nem lognak a tekercsek..... reális áron! egynémelyik bontós majom nem tudja mit kérjen a szarjáért! ha vki tud vmit kovacs.david10@freemail.hu -ra irjon köszi
Eladó nagyobbra váltás miatt Ha valakinek van ismerőse akinek kéne egy igényes gép keressen telefonon.
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
hát egyik sem mer meg van a 7dc és szép tiszta, beleverem a faszom fos japán szar mindig csak a küszködés van vele!
De csak akkor baszódik el amikor eladnám és van jelentkező is. szopat ,máskor nem mondok előte semmit:)
Akkor enné az olajat hajtóműböl vagy benzines lenne a hajtóműolaj.
telercs felőli szimering jó nincs szivárgás, mi van ha a kuplung felől ereszt vagy ilyesmi akkor okozhat ilyet?
El nem tudom képzelni mi lehet a baja. Ha megvan mindenképp írd le azért ide.
Nekem 12
kevés?!
újjonan összerakva 10 volt!

1-2 be tologatom kb 40m de semmi, kiveszem a gyertyát ugyan olyan szép nagy szikra
de bebaszna ha már nem lenne benne erő, kb 1000km totyogva tettem meg 1750km-nél kb átszakadt a hengerfej tömítés , néztem a dugót nem kotyog a hengerbe semmi válla jók a gyűrűk stb,
Az kevés szerintem bár ettől függetlenül indulni kéne neki.
nagyon ragaszkodsz ehhez a gyújtáshoz, karihoz lett nyúlva? miután tologattad 20m-t egyesben utána egyből kiszedve a gyartyát is szép a szikra?
9. valamenyi
Mérj egy kompressziót lesz hol elindulni.
gyertya kb 20at próbáltam!
teljes felújítás óta 2e km van benne kb én raktam össze.
Van e benne kompresszió? Főtengely szimering milyen?
Cseréld ki a gyertyát, mert sz@r!...
terhelés alatt nincs szikra valakinek ötlet?!
tekercs jó szakadás nincs, kiveszem a gyertyát szép nagy szikra van. Hengerbe is öntöttem benzint de semmi.
hát sajnos én is valami ilyesmitől tartok ...
DT125R-re keresek rezonátort! a nagyobb átmérőjűt!
egyszerű kideríteni melyik: meg kell mérni a rezó kijövő csövének az átmérőjét, ha 25mm a külső átmérő KELL!
Rettentően meg lennék lepve, ha ez normális lenne..

Ez a baj az iylen kis bokorugrókal, hogy majdnem mind volt már valami kis mucsai tróger kezében.