Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló ma kitakarítottam a karbit és a membránt is kiszedtem és ez a látvány fogadott : https://fbcdn-sphotos-h-a.akam... lehetséges hogy a 2 blokkfél nem ugyanolyan ?
Meg a hátsó lengővilla nagyvonalakban ennyi.
Köszi!
Az lc annyiban különbözik a lc2-től hogy az lc2 tárcsás ez meg elől is dobfékes ugye?
Azért mert nem tudtam mekkora méretű kell,mert fúrja is!
Miért nem te rendelted a dugót? Sokkal egyszerűbb lett volna.
Ja nem csak 17w t bocsi.
Ja igen az mx é. De ő lct mondott.
Elmentem ma a hengerért a szerelőhöz,de rossz dugót hoztak hozzá,így várnom kell ismét minimum csütörtökig,ami lehet elhúzódik megint jövőhétig.
okés köszi a segitséget, csak azt nem tudjátok hogy ha eredetileg ami benne volt a azaz a hétszélas hejére hogyan lehetne bekötni a négyszállast? elnézést hogy értetlenkedek, de nagyon nem vágom az elektronikát
Helló!
Valakit érdekel?
50-es henger még fúrható kb 3x de jó állapotban van!
Van négy szálas 80-as elektronika is. Sőt Az é 50r-emben is 4 szálas van...

G.
Abból hiányzik 2 szál a 80asnál 6 szál van.
sziasztok ,
egy kérdésem lenne tisztelt dt tulajdonosok, hogy a dt 50 17w os gyujtáselektronikából hét szál kábel jön ki, és most egy olyat küldtek amin csak négy , valószinű dt 80 asé, össze lehet valahogy hozni hogy működjön megfelelően? megköszönném ha valaki aki okosabb segitene.
Félgázon (részterhelés) a tű szabályoz főleg.
Már persze, ha ez karburálási probléma
Az első dobban nem láttam semmilyen szűkítőt. A hátsó dobot este visszacseréltem a régi dobomra és most sokkal jobban megy. Még mindíg érezni, hogy félgázon nem az igazi, de majd tovább kisérletezem. Végsebességre nem lett gyengébb a motor, sőt magasabb fordulaton érezni, hogy megjön az ereje, csak félgázon gyengécske.

G.
Hívd fel őket itt tuti bírnak neked tömítést rendelni.
http://www.omegamotor.hu/
eladó 125R! rendszám nélküli.
érdeklődni lehet: xakiasz{kukac}gmail.com, 06 20 44 15 200
Szia.Nekem van bontatlan csomagolásban egy felesleges légszűrő szivacsom.Ha érdekelj irj e-mailben: varga_peter74@hotmail.com
Nincs csak lc
Nem tudom,hova lett az előző hsz-om.
Tehát:van lc vagy lc2 DT 50-esben?
80-ast láttam csak eddig hirdetésben.
heli milyen levegőszürőt ajánlotok yamaha dt 80 lc2-re ? be tudnátok linkelni holtudnák venni hozzá ?köszi
Sziasztok
nincs véletlenül valakinek világítótekercs Yamaha DT80-as hoz
email címem picur02@indamail.hi
nincs váletlenül a nyakáűban egy szűkító gyűrű?
(vagy máshol:)
Hogy problémamentesen lehessen árulni iylan kis szűkítő szirszarokat szoktak 2 pöttyel belehegedálni, azt el kell távolítani ha van benne.
Nekem is ugyanez a problémám van. Vettem egy ugyanilyen Gianelli kipufogó szettet és nálam is ugyanez a probléma jelentkezett. (Simsonos hang, gyengébb motor) Szóval kiváncsian várom a megoldást erre a problémára. Este még megpróbálom visszatenni a régi hátsó dobomat, hátha tényleg azzal van a baj, hogy le van fojtva a Gianelli dob...

G.
Üdv!

DT 125 első telót hogy kell szétszedni? Odáig eljutottam, hogy kijött belőle egy persely szerűség (kb. 60-80 mm), kijött a rugó, valamint az összes olaj. Viszont a becsúszószárat nem tudom kihúzni.
A teleszkóp alján van egy imbusz csavar, azt próbáltam lazítani, de csak nagyon nehezen mozdul meg, és nem halad kifelé a csavar.
Biztos én vagyok a balf.sz, és egészen egyszerű a dolog, de nem jövök rá...

Előre is köszi!