Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akár egy centis darabból is tudják, hogy milyen kell. Az a lényeg, hogy milyen alakja van, milyen magas, milyen mély, milyen a stiftelése... az átmérőt meg a henger szabja meg, azt kell megmérni, vagy bevinni. Én bevinném a hengert+dugót+ a gyűrű darabokat.
ketté vannak törve
akkor csak az egyik gyűrűt mi ketté van törve vigyem magammal és ott megnézik milyen majd adnak ha van?
Bármely normális autós-motoros boltban. Méret alapján. Ne polinihez kérj. Vigyél mintát. De már mondtam pár hete. Hengerméret alapján kérj gyűrűt, de a dugóhoz.
srácok,akit érdekel egy kis futómű tuning az sasoljon:
yz 250 es villa befogókkal 30ezer
hátsó kp teló 12 ezer
első kerék fék nélkül 12 fékkel 24ezer
hátsó polir villa 12 ezer
komplett váz 25 ezer
Valaki tudja hol lehet kapni 45.8-as dugóhoz 2db gyűrűt?
Ez egy polini dugó
8e
És ez még sokáig használható!
Sőt fúrható is legalább 3x
Mennyiért adnád azt a hengert?
Kíváncsiságból kérdezem,mert múlt héten vettem egyet,dugóval,gyűrűvel,membránnal és szívócsonkkal együtt 6500 ft-ért postával.
A henger oda van Balkányba fúratni,mert 2 nagyobb karc van rajta.
Elvileg ez lesz az utolsó fúrása a mély karc miatt.
eladó egy léghűtéses 50dt henger, hozzá való
dugó gyűrű.
Jó állapotban van aprób hajszálkarcok válla
nincs, furható kb 3x
Köszi szépen, az nekem sok lesz, kisebb motoron van. Már elértem, hogy nagyjából jó, de a szinttel még szórakozni kell.
105-115 nekem 110 es van benne.
Esetleg nem emlékszel hogy kb mekkora főfúvóka megy bele? századmilliméterben, nem átfolyási számban.
Ha szerdáig nem tudom megoldani, akkor nagyon megköszönöm a segítséged!
Fú hallod ha szerdáig raer szívesen segítek csak most nem vagyok otthon.
Valaki tud gyári, instrukciót a vm20-as karbi benzinszint beállításához? Vagy tapasztalati, hogy teljesen szétszerelt állapotban meddig érjen a csészében...
Valakinek nincs fölöslegesen Csepel dugattyuja? Nem baj ha már nem használható.
25*42*7 vagy 25*42*10
Igazad van Erik ne haragudj nem fogalmaztam meg rendesen a kérdést! Egy Yamaha Dt 80 Lc1-es típusról lett volna szó de idő közben sikerült kiderítenem
Sziasztok! keresnék 125ös tdr vagy DT komplett kipuff rendszert. tel 06305661722 e mail: zdarlightk9@gmail.com
íIgazából arra akartunk rája jönni, hogy a mina am 6 blokk előtt volt e tzr ben ugyn az a blok mint korábban az rd ben.
Hello! Valaki nem tudja, hogy mik a méretei a tűszelepnek?
Yamaha Dt 80, vízmelegítős karburátor.
Sajnos nem találtam hozzá javító szettet, ha valaki tud segíteni egy link-kel, vagy bármivel, azt nagyon megköszönném!
Sajnos a tűszelep nincs meg.
Ezt az alapjárat beállítást elírtam,karburátor beállítást akartam.
Vagyis a levegő,és az alapjárati csavart szeretném összehangolni!
Halihó.
Múlt héten írtam itt fórumon,hogy venni akarok a 87-es évjáratú 50ccm-es DT-hez karburátort.
Nos sikerült egy gyárit venni,ami teljesen hibátlan,már csak az alapjáratot kellene valahogy beállítanom,ebben tudna valaki segíteni?
Szereztem nagyon olcsón egy pót hengert is,ami most oda van fúratni,jövőhéten azt is szeretném felrakni!
Esetleg Nyíradony környékén nincs valaki,aki tudna nekem segíteni?
Zoli bácsi kicsit kutatkodtam tzr ügyben, az 50eseket 96-ig gyártották azzal a blokkal mint a 80 as dt elől hátul tárcsa, a 80 asokat 93ig gyártották azzal a blokkal mint a dt viszont ez csak elől tárcsás delteboxos vázzal. Remélem hasznodra válik:)
Míg kutatokodtam rájöttem hogy szükségem van egy 80 as tzr-re szóval ha valaki tud eladót legyen szives ne tartsa magába
Ja meg a kuplung 14 körül, lamellák rúgók.