Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Valaki tud jó áron hátsó fékhenger felújító szettet? Vagy esetleg komplett működőképes fékhengert?
Elnézést ő írta szarul.
Te nem tudsz olvasni? Vagy mi?
szerintem oldalidom kell neki
Sziasztok! Valakinek van e eladó hátsó féklámpa kapcsoló rúdja rugóval DT 125R-hez?(1997-es évjárat)
helló nekem van eladó kuplung felöli deknim 3500ft-ért ha érdekel !
Tisztelt Nagyérdemű Hozzáértők! :)
Számos kérdést szeretnék feldobni a motorommal(Yamaha DT 80 LC2 , 92-es évjáratú, elől tárcsás) kapcsolatban, hátha valaki már találkozott a problémával és esetleg a megoldásával! Minden tippet, ötletet, véleményt, tanácsot szivesen fogadok, egyet nem, hogy adjam el a motort! (Elsősorban Budapest, Eger és Borsod megyébe tudok eljutni személyesen.)
Nahh a bevezetés után el is kezdeném az elsőszámú problémámmal.
Kikopott annak a fogaskerekemnek a közepe, amelyiket a berúgó tengelyen lévő fogaskerék meghajt, ezt megperselyeztettem de már sajnos az is kikopott és érdekelne, hogy mi ennek az alkatrésznek a pontos neve mert azt a tanácsot kaptam, hogy vegyek újat. (az első képeket erről mellékelem) Ha valaki tud olyan helyet ahol megvásárolhatom azt szivesen hallgatom!
A következő, hogy letört a dugómnak a szoknyája és van aki szerint hónoltatni kellene más szerint meg fúrni(nem tudom van-e különbség és ha van akkor mi) a hengert.
Gondom akadt az elektronikával is...először is szükségem lenne egy tekercsre(ami az elektromosságot állítja elő) meg érdekelne, hogy vajon mennyiért vagy hogyan lehet újrakábelezni az egész (főleg a villa nyakánál) elektronikáját, ismer-e valaki hozzáértőket, ezzel foglalkozókat?
A következő az oldaldekli. Sajnos mindkettőt elhagytam és szeretném pótolni őket de egyetlen egy helyen találtam a neten 5000-ért darabját. Kaptam tippet, hogy üvegszálból eltudom készíteni csak nem tudom ennek a pontos menetét és költségét ráadásul kell valaki akinek az idomjáról formát tudok készíteni.
Fordulatszámmérő és kilométeróra spirálok (láttam már párat neten), ki mit ajánl, hol talált olcsón?
Az olajpumpával érdemes-e foglalkozni? Mert már úgy vettem, hogy ki volt kötve és itt olvastam még régebben, hogy a 10 évnél idősebb olajpumpákat jobb ha nem használja az ember.
Hiányzik a hőgombám is amit megintcsak jó lenne pótolni.
Továbbá új akkumulátor is kellene a kérdés már csak az, hogy zselés vagy sima? Illetve, hogy márkás vagy olcsó?
Remélem nem hagytam ki semmit. :D :/
A válaszokat előre is nagyon nagyon szépen köszönöm!
Molnár Ádám
Sziasztok nincs valakinek eladó YAMAHA DT 125cm3 HENGERE
szia nincs le testelve a motorod mert én jártam úgy hogy le volt testelve és a istenek se tudtam be indítani
Vidd szerelőhöz.
szia én buktam a Yamaha dt 50 mell mert lefordult a lánc a fogaskerékről igaz elég szépen néztem ki de indul a motorom szol ott valami más van
Hello!
elestem a 80ccm-es dt-mel lc2-es és nem indul próbáltam beindítani ugrasztani és csak puffog néha egyet és semmi mást nem csinál gyertyát már megtisztítottam megnéztem tökéletesen működik
Valaki tudja vagy sejti mi lehet vele pls írjon:D
köszi
Gerecsemotor.
vagy vmi tippeket honnan tudok szerezni újat? de jó a bontott is csak müködjön:D
hali srácok lc 2es 25ös dt hez keresek feszabályzót ! ha vkinek éppen akadna egy fasza kérem irjon a kovacs.david10@freemail.hu-ra vagy csörgesssen fel a 20 346 93 60 kösziii széles utat mindenkinek:D
Köszi szépen az infót ! :)
Beszéltem vele, nekem is azt mondta nincs meg a forgalmi.
Autókereskedéssel foglalkozik, elmondása szerint törzskönyv elég az átíráshoz.
Szerintem nem. Mindegy.
Mivel nincsen érvényes műszakija, így át sem tudod íratni.
Mivel nincs forgalmi, így nem is műszakiztatható, max adatlapon vizsgázhat.
Érdeklődj utána az illetékes okmányirodában, hogy mi a járható útja.
Vigyázz vele, minden hájjal megkent fickó.
Szerintem nem valós a km sem.
Sok sikert a vásárláshoz!
Nekem a telefonba azt mondta, hogy ezt "annó" szalonból vette és miután lejárt a műszaki 50-es ként használta .
Bár mondani lehet mindent főleg ha el akar adni valamit az ember ..
Akkor ha jól értelmezem, elveszett a forgalmi.
Törzskönyv van, forgalmi nincs.
Jó lenne tudni, hogy egyáltalán a nevén van -e a technika.
-Ha nincs, felejtős, húzza a faszára.
-Ha igen, akkor ballagjon el az okmányirodába, s csináltasson törzskönyv alapján új forgalmit.
6700.- Huf.
Az is lehet, hogy adótartozás miatt lefoglalták, vagy korábban elvették a rendőrök.
Baszott utánajárni, -ez ne a te nyűgöd legyen!
Határozottabban kell fellépni a telefonba, úgy kiderül minden.
Milyen motorról van szó?
Esetleg jöhetne link is.
Mikor először beszéltem akkor azt mondta megvan minden papírja törzskönyv forgalmi ... erre ma felhív, hogy nincs meg forgalmija mert ő egyszer levizsgáztatta majd utána meg lejárt a műszaki és nem csináltatta újra
Akkor nincs meg a papírja.....vagy milyen mindenre gondoltál?
Konkrétabban?
Helló !

Motor vásárlás előtt vagyok sikerült kinézni egy DT 125-t.
Minden papírja megvan kivéve a forgalmija... Az lenne a kérdésem hogy forgalmi nélkül is át lehet íratni a motort ?
Használd az "előzmény" gombot alul... és látod, hogy nem neked szólt Fölösleges volt leszedni a kiput.