Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végy egy bicikli hátsó fékbowdent, vágd méretre a dió passzol fentre lentre pedig raszoritasst egy popszegecs fejet és kész.
az oké hogy motoros boltban de melyikben mert én voltam kettőben is de nem volt nálluk ilyen ! Valahól hevesmegyéhez közeli bolt lenne jó nekem de akár netről is megrendelém csak éppen hol ez a kérdés ! :)
Helló
Motoros boltban :-D
helló holtudnék yamaha dt 80- hoz gázbowdent venni?
Értem akkor rá szánom magam hétvégén max. Nem megyek addig a hollandert ha nem tudom megcsinálni de legalább pontot teszünk a dolgok végére... az az igazság nagyon sokszor van az h csutkán kell mennem pl. Pesten vagy olyan helyen ahol muszály mennem és félek nehogy megragadjon...Köszönöm minden segitséged
A tieddel is mehetsz ugyanannyit, ha vigyázol rá, nem fog szét esni. Ricsi hengere meg tutibb, hogy jót lehet belőle kihozni. Ha belenéznétek a hengeredbe, megmérnétek, akkor lehetne mondani valamit, hogy melyik éri meg jobban.
Dnagyon köszönöm a rám szánt szavakat :) És ha tegyük fel nekem nincs sok pénzem most erre ha megveszem a ricsi hengeret azzal mehetek meg egy darabig mert jobb alapotban van mint az enyem...?
Ha a véleményemet akarod tudni, akkor szerintem le kell venned a hengert, ami a tiéd, és ha lehet még fúrni, akkor fúrasd meg. 13-15-ben kijön a fúrás ha jó minőségről beszélünk, és akkor elmegy 20 000kmnél is többet. (feltéve, ha a főtengely stb még jó állapotú.) Azt a hengert, amit Ricsi árul, én fúrás nélkül nem tenném fel, akkor ugyanott vagy, mint most. Lehet jobb állapotú sokkal, de akkor sem tökéletes állapotú. Persze nem is annyiért árulja, mint egy tökéletes hengert.
Isten ments nagyon szeretem ezt a gépet sok szar után egy olyan motor ami nem hagyott még cserbe....legjobbat akarom neki....
Van mig nem melegszik be 55megy ez 6km durvan mire normalisan megy...es akkor 65 a vége...
Mit tanácsolsz megvegyem h ne legyen baj es akkor azzal megyrk egy jo par szaz kilometert mert érted itt azt akartam megelozni enyem furatasa uj dugo az sok lenne ez meg 7plusz posta es akkor nem all fol annak a veszelye h nagy baj lesz....szoval mit tegyek akkor?
Köszönöm szépen
nekem 13/49-cel 75 volt a vége teljes fordulaton, akár kétszeméllyel is... 15ös lánckerékkel meg 85 egyedül... szóval azt mondod nem lomha? Annyit megy el, amennyit akarod, megvárhatod, ameddig már be sem indul, akkor sokat elmegy. Viszont kérdés, hogy mikor szorul meg, mikor törik, stb.
Értem köszönöm szépen :)
Meglátom még.
..
Szia

Köszönöm elősször is :)
Logikusan gondolva ha ilyen a dugo akkor valószinűleg a henger se szép ....illetve mennyit tudok még ezzel a dugoval menni ami benne van?
Még amit nem értek miért indul pöcre?illetve nem érzem azt mintha olyan szar lenne az ereje....
Létezhet h nem rég cseréltek benne gyűrűt és mert az jónak tűnt...és azért indul pöcre illetve azért nem olyan lomha...65a vége 13/48 áttéttel
Nagyon köszönöm
hello
sztem ennyiért nem igen veszel ha keresel is!
azzal a dugóval elmegy még jó párszáz km-t
Sőt még fúrni is lehet!
Sziasztok! Nem tud valaki 125-ös Dt-hez eladó sm szettet?
Nem akarom más üzletét rontani, nem azért írom, jó áron adja a hengert, de mint mondtam én megnézném a saját hengert először, hogy mit lehet kezdeni vele.... ez kicsit olyan, mintha lerobban az ember autója és mielőtt átnézetné valakivel, már vesz másikat.
Néztem, de már leírták, hogy milyen. A videón nagyon durván szét van szorulva. Az erősebbet úgy értem, hogy van több félre henger, van aminek nem osztottak a felömlői, pl dt 50m, vagy az mx-ben is van pár ország, ahova gyártottak... az egy picit gyengébb.
Illetve h érted h az erősebb fajta?
Szia

Köszönöm válaszod elősször is...
Az átmérőjét nem tudom mekkora...
Illetve ha akkor ezt is kell furni akkor nem egyszerübb ha az enyémet furom fel.dugo csere?
illetve nagyon szivesen levenném de most jol rajta van a hollander amivel annyit szoptunk...nem tudom megtudom e oldani utána....megnézted a videom?
köszönöm
A dugattyú már csereérett, a hengeren is vannak húzások rendesen, hónolás meg sehol. Szóval ezért érdemes fúrni. De amúgy eléggé sokat variáltok ezzel az egy kis üzlettel. Nem adja drágán és pont jó neked... viszont ha egyszer rászánnál egy órát, akkor le is vehetnéd a hengeredet a motorról, megmérhetnéd, lefotózhatnád, és vissza is rakhatnád ha kell a moci nagyon.
Mekkora az átmérője? Egy fúrással jó lesz ez a henger Osztott felömlős, az erősebb fajta.
Sziasztok!

Korábban felrakott videom után vennék egy sráctol itt dugattyu hengert mi a véleményetek róla?

Nagyon köszönöm
este is hívhatsz de holnap is bármikor!
Szia

Ne haragudj nem foglak ma tudni hívni..majd holnap ebben az időpontban
Rendben lehet abbol fel7 7lessz...
ok 6körül hívj