Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló csak a képen látható alkatrészek eladók !
az nincs nállam, szerelönél van !de ha haza hozom majd leirom a számsort
A blokköntvényen milyen szám szerepel?
Csáó esetleg más alkatrészeid is vannak?

Gyújtáskapcsoló
kormány
benzincsap és esetleg egy tankidom
én nekem az eladó azt mondta yamaha dt 80 lc2 bontottan vedtem szoval nem nagyon tudom megállapitani hogy biztos-e az
Ez rd blokk volt? Vagy tzr? Hogy szürke?
helló eladó alkatrészek !
Okostelefon legegyszerűbb GPS
Szia

Megnéztem köszönöm az volt az eslö :) más tipp? Koszonom
Heló egy hónapos wössner dugó,új légszűrő új aksi új markolatok blokkban most lett cserélve olaj(castrol) klingerit hengerfejtömítés, van még hozzá egy tartalék póver motor tömítések és egy használt első endúró gumi. Karbin kéne még egy kicsit állítgatni de jön megy szépen
helló hol tudnék GPS-eszt venni ? kb mennyi az ára?
Nemrég volt szó róla itt a fórumon, hogy ezeknek az óráknak "típushibája", hogy ha elöregednek, nem mutatnak többet 65-nél. Próbáld ki egyszer GPS-el mérni a sebességet, az pontosabb...

G.
okés köszi a válaszokat!
akkor majd holnap megpróbálom a 45fokosat!
Ez működő módszer, nekem is ez segített !
Köszi hogy írtál! már néztem a géped az apróban is csak egy kicsit messze vagyunk egymástól...amúgy kb mit kell tudni a motorról?
Isten király vagy köszi
Tudod mi lesz a következő kérdése?

A: kinek van használható fékhenger fedele
B: kinek van hazsnálható fékhengere
D:)
Vagy egy hegyes pontozóval betámadod 45 fokban a fejénél.
A legszélén ütöd, kiskalapáccsal egyengetheted.
Óvatosan lefúrod a csavarfejet, utána csonk kijön fögóval ha már elvetted a fedelet.
(létezik erre ütvecsavarozo, de oda ezt nem javaslom)
Sziasztok!
Olyankor mit csináljak ha az első fékolajtartájnak az egyik csavarja eléggé el van nyalva(így vettem)? hogy szedjem le?
előre is köszi!
Szia

Megnéztem hátul 48 az áttéttel sajnos elől nem tudtam megnézni mert a barmok szét baszták a csavar fejét és sajnos nem volt időm vele szorakozni....
Igy akkor mit tudsz mondani dugattyú,henger ami már kopott ,hogy csak 65-öt megy?
Illetve lenne még egy kérdésem ami a nagyobb probléma ez mindenkinek :)
A hengerről rendszeresen lecsavarodik a kipufogó mert ezt is tökéletesen szét baszták az előzők de nem a henger menetét hanem a kipufogóét mit tudtok tanácsolni?
Köszönöm
én tudok egyet ha érdekel itt van kép is
Eladó dt 125r ha valakit érdekel írjon
Mekkora a gyári főfúvóka a Dt 125 lc2-n?