Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki 80lc-ben cserélt már blokktartó csapágyakat? Mit jelent a 6002 mögött a DU jelölés? Ez valami spéci?
Csapágykatalógusban néztem, a mezei 6002-es csapágy ugyan ilyen méretekkel van. Mi lehet a különbség?
Szia Fecsu!
Majd felmegyek már msn.-re oszt traccsolunk kicsit valamelyik este.
Mostanában elfoglalt vagyok, meg vannak akciók is.
Majd elmesélem.
A kutya megenné a sok szart ami velem történt mostanába, megzavarodna....
Hívlak előtte, oszt dumcsizunk..........
Jóccaka.
hááá aranyos a kiscsaj grat!
A "65178" sztem előtte volt.
Vagy nem?
nem vagyok szívbajos.
A jó tanácsokat mindig meghalgatom és meg is köszönöm mindig pl :
Erik365 kérdésemre jó választ adott meg is köszöntem neki!
ricsi gyerek nem viccel
[65183]
Ere a hsz-re írtam hogy leállsz vitázni mert megint szép hsz lett amikor normálisan szólta. Mindegy nem akarok vitázni
Dehogyis....
Egyáltalán nem haragszom, hisz nincs is miért.
Te írtad le, hogy fasirtban vagyunk- mert te érzed úgy.
Zavar a lelkiismereted.
Én már túl vagyok ezeken........
Te rájöttél már, hogy mi is a lényege az egésznek amit írtam.
Én senkit nem fenyegettem meg!
Csak felhívtam a figyelmeteket, hogy bárki megkereshet!
Vissza lehet keresni a hsz.-eket.
Jó pár éve fórumozom itt.
Jó pár motort javítottam itteni Dt-seknek.
Érdekes módon, nem járnak azóta ide, mert csak motoroznak.
Semmi gondjuk azóta.
Akkor kiben van a hiba?
Olvassál már vissza egy hétre, és nézd már meg a hsz-eket.
Én elolvasom mindet, nem feltétlen válaszolok.
Igaza van emzolinak.
Tisztára felhígult a fórum, agyhalottak próbálnak javítani, agyhalottak tanácsára.
Ha mcadwee szeretne segíteni, akkor le van oltva.
Nem csodálnám, ha minden normális hozzáértő elhúzna innen a faszra, s kitörölnék a könyvjelzőből a fórumot.

Maradna a balta, meg a hetra...
rendben az a különbség közöttünk hogy én voltam amilyen és beláttam hogy nem volt úgy jó, megváltoztam... de Te maradtál ugyanaz az ember aki megint leáll vitázni "kisgyerekekkel" mint anno velem. Érdekes Én bocsánatot kértem Tőled azokért amiket mondtam és ezzel letudtam az én részemet... De Te engem hibáztatsz azért a Rossis és Somás dologért is holott közöm nem volt hozzá

Megpróbáltam békülni de Te azt hajtogattad hogy gyere ki aztán jól meg versz.

Nem fogok Veled többször vitázni, kicsit benőtt a fejem és látom hogy ez a fórumon kemény az ember és szóljunk be dolgok nem jók.
hányszor leírod már hogy nem is foglalkozol vele...mostmár nem érdekel...leszarod.
DE MINDÍG VISSZASZÓLSZ, akkor is a tied kell hogy legyen az utolsó (értelmes, vagy nem az) szó
Most magadról irkálsz?
Mert ezek a jellemzők rád illenek.
Legalábbis eddig ez jött le.
puhapöcsü internet szájharcos nyámnyila vagy nem.is foglalkozok ilyen csicskákal!
A kád széle biztosan.....
elhiheted keményeb mint te!
Kemény vagy mint a kád széle....

figyelj szarházi leírtam már egyszer hol lakok ha nagy a pofád gyere el megbeszéljük de csúszva mész haza!
Most utoljára a hátsó teleszkópot "Újította fel" aztán lecserélte ,ezek szerint valami hiba csúszott a felújításba :DD Ja és mellesleg azt is megtudhattuk hogy a hátsó teleszkóp egyszer használatos mert egybe van kovácsolva :DD
Nem fogom felvagdosni az ereimet.
Én még nem kértem tőled segítséget, ellenben veled.
Megrázhatod ricsike haverod kezét, egy szinten vagytok.
Az asztalra szartok a tányérotok mellé.
Lehet nyers a modorom, de tudom hogy igazam van.
Ez nektek későbbiekben lesz ez a stílus negatív hatással az életetekre, és ti szívjátok meg emiatt.
Nem velem basztok ki, fogjátok már fel!

Annyi agyatok van, hogy csak pocskondiázni tudtok, normális megnyilvánulást Győzike is előbb sajtolt magából ki, mint ti.
Ja Ő volt MovieStar........
ha én tirpák akkor te meg egy faszcimbáló köcsög!
Most az RTL-en a Sherpák-ról volt szó.
Mingyá rád gondoltam.
De Te Tirpák vagy!
Az meg nem ugyanaz.....
de ez a 2barom állandóan bepofáznak mindenbe, ki a geci kéri a véleményét?!
csak megkéne nézni ahány ember vmi videót feltölt csak a hülyeségüket írják a többiék meg elküldik öket a búsba!
de későb linkeket is beszúróm mekkora esztelenséget írnak a többiék meg csak röhögnek rajta!
Vaksik vagyunk, főleg én... megjegyzem Apucival mi sem vagyunk jóba, nagyon nem... de azért ne csicskázzad már le.

Gondolkodj el hogy megéri írni vagy sem...
szokott oktatni, de már elég visszahúzódott xD
néha néha előjön egy-egy orbitális marhasága, de már nem igazán téma:D
téma volt viszont h mi folyik itt... egyesek nem veszik észre magukat, veri a nyálát ez is mint a hülye, nem tud máshogy megnyílvánulni csak vulgárisan... és már az utóbbi jópár bejegyzése is teljesen értelmetlen, mert csak káronkodik benne. nem értem normális ember ilyenkor hagyja az egészet, nem szól hozzá és némán eltakarodik, dehát eszet nem lehet adni
Ebben ki is merült a szókincsed úgy látom.
Vacsorát is így kérsz?
Ezzel a pofáddal?