Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ennyi: link
Sziasztok !
1988-as Dt 80 LCII motor hátsó sárvédője alatt van-e valamilyen fém merevítő, mert az én motoromon van, de szerintem nekem nem Dt sárvédőm van, mert sehol nem láttam még hasonlót se és hát így szeretném lecserélni !
de te meg mit vered itt a nyálad?
rég tovább kellett volna lépni ezen a témán, nem napokig szájkaratézni
te fogsz sétálni de én nem
hát de most bazdki leírtam hogy gyűrű törés prox dugónak kampec aztán itt írkál hogy 80dt nincs is prox dugó meg ilyen!
hát ki a faszom beszél 80dt-ről utána meg vergődik mint a napközis gyerek aki nem kap cumit
Séta tovább Rambó.
háh gechi mi van mán itt
röhögni jár ide az ember
trol ugyan már fórumon ti 2en vagytok a legnagyobb főgyökerek
Falra hányt borsó.....
Kár a gőzért.
Én befejeztem a trollok etetését, felőlem éhen halhatnak....
meg mi az hogy amikor helyreigazítom bla bal bla.
elmondat h gyűrű törés és hogy prox dugó volt, te a 25iq itt vered a savas nyálad mint valami veszet eb hogy 80dt nincs prox dugó meg faszom!
te csököt agyu ki a gyász beszélt itt 80dt-ről
te csak ne pofáz bevándorolt köcsög!
bekő kenyni szilóval a liakt aholy fojik, asz jó.
paraszt ,, általános iskola!
A "Meny" az fiús szülő szempontjából a gyerek felesége.

Amúgymeg:
Idejössz KÉRNI, mindeféle zöldséget összeírsz, és amikor helyreigazítom kitör belőled a hat elemi.
("nehogymá a fater egykerekezik" satöbbi)

Ez után mit vársz?
Lehet, hogy felétek ez a modor a normális, felénk viszont nem.
Aki kér, sziveskedjék udvarias módon tenni azt, nem pedig hőbörögni bugris módon ha nem ért egyet a kapott válasszal, mert az ebben az esetben segítség..

Segítség, amelyben néhány percet az életemből arra áldoztam, hogy HELYETTED megoldjam a problémádat ingyen.

Ugyan ez a műszaki segítség egy szervízben tízezrekbe kerül, csak ott nem kezdenél hőbőrögni, hogy a fater nem egykerekezik, és a prox egy fos, mert nagyon hamar megmutatják merre van a kijárat.

Tehát: ha valamit kérni szeretnél, akkor ITT azt kultúráltan, emberhez méltő hangnemben lehet megtenni.
Amennyiben viszont továbbra is csak "pofánbaszlak köcsög" modorban vagy képes kommunikálni, akkor csak egy fórumtárs találó mondását tudom idézni:

Séta tovább Rambó.
meny a faszomba nyámnyila geci közel laknál eltakaritanálak a föld felszinéről nagyképü köcsög
A lányom különben, és érthetőbben fogalmaz 10 évesen.....
te balfsz nem érted h a fateré! én akkor az minek írjam át!
Köszi szépen !
Köszi szépen !
Ezt ismeritek?
“Soha ne vitatkozz hülyékkel mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal”

G.
Figyelj buzzancs.
Akkor írd át az adatlapodon a motorod típusát.

Mellesleg nem érted, emzoli irónikus írását.
Mert annyira setét vagy.
Amúgy azért írta így, hátha megértitek.
küldtem emilt
bekő kenyni szilóval a liakt aholy fojik, asz jó. paraszt ki beszél
te írkálsz tanyasi köcsög pár hozzászólassal lentéb!
olvastad amit írtál belel ragasztani a lyukat :) pff
'te fasz '125ccm dt van szó
hello!
nekem van kifli írj ricsi1791@freemail.hu