Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És a víztérbe is be lehet építeni? Merthogy oda kell.
oké ez a lábas téma jó ötlet!
Neten árulnak ilyen digitális hőmérőt -40°C/120°C mér elméletileg a végét csak a hengerre kéne fixálni és mér is, jó ötlet lenne?
Aksi kb 4e ez pedig 1000ft
Gondolom lábos, víz, gázrezsó, hőmérő, beledob termosztát, felforral, mikor nyit.....

.....töltsdmegjól, fogdalábát, elszalad, kóstóldmeg, nempaprikás....
Termosztát-ról van szó!
hogy tudom ellenőrizni ha kiveszem hogy jó e?
Fontos lenne köszi!
Helló!
Hol találhatom meg? pontosan hány fogas?
Mennyi lenne?
Igen :)

Köszönöm még egyszer!
Heló kéne egy kis segítség pontos karbi beállítás kéne 125 r-s DT-hez ha tudtok segíteni előre is köszi! A motor járatós!
hali valaki nem tudna segiteni hogy honnan tudnék szerezni jobb és bal oldali idomot,elsősárvédőt,akumlátor védő idomot jobb és bal oldalra,baloldali lámpa kapcsolot és az első lámpa szpojlert, ? ? ? ? (fontos lenne)
szia nekem van egy használt de alig látszik rajta,sokáig használható még,
Cááááá:)

Szivesen.

Iyles hibakeresést célszerű e legegyszerűbb, leginkább kivül lévő alkatrészek ellenőrzésével kezdeni.
Most is megúsztál volna pár nap steresszelést.
Már gulatekre meg akármire gyanakodtál, közben csak a pipa pipáltatott:)
Nyilvn legközelebb ezzeé kezded.
Köszönöm szépen
hali valaki nem tudna segiteni hogy honnan tudnék szerezni jobb és bal oldali idomot,elsősárvédőt,akumlátor védő idomot jobb és bal oldalra,baloldali lámpa kapcsolot és az első lámpa szpojlert, ? ? ? ? (fontos lenne)
tdr ről van szó de ugyan az motorikusan
Elosszor is nagyon köszönöm a sok sok segítséget amiket irtal :) tényleg hálás köszönet úgy néz ki megoldódott a.probléma vettünk új gyertyát meg új gyertya pipát és most már nem rángat :) szóval köszönöm :)
Viszont kérnek még egy kis segítséget kulcs nélkül is be tudom rúgni a motort viszont csak kulcsal van világítás indexek fék lámpa milyen. És ha be indítottam kulcs kivételével el forgatásával nem áll le mit tudsz tanacsolni ? Köszönöm
valakinek van eladóba 80-ra hátsó lánckerék 45-50 fog közötti legyen
yamaha 80dt-re egy malussi 110ccm hengert szeretnék venni!
a hapek akitől venném nevetségesen olcsón adja láttam személyesen is szép sima a henger fala apróbb karcok!
csak 2 bibi van vele ,mostan dugója már kopott szóval fúrni kell. Az még oké 3e fúrnak csak h dugót tök mindegy milyet teszek bele? csak a mostaninál legyen nagyobb ? vagy van ehez amit csak ebbe lehet rakni?

fontos lenne ! Értelmes válaszokat köszönöm előre is!
A hűtőt feltöltöd.
A kiegyenlítőtartályt, az 1/3-áig.
Ha tágul hő hatására a fagyálló folyadék a hűtőrendszerben, a kiegyenlítőbe távozik.
Majd ha visszahűlik, akkor a hűtőbe visszatér.
Bár elvileg nekem nem volt akkora mozgása, hogy ez szabad szemmel látható legyen.
Szerintem tömítés bajod lesz, hengerfejnél, vagy hengertalpnál, ha DT-R ről van szó.
akkor nállam miért tölti teli a kiegyenlítő tartalyt? sok vizet tettem bele vagy valami más gond lehet?
a kiegyenlítő tartalynak legmentesen kell zárnia ?
honnan tudom hogy már nem levegős a rendszer mert mikor teletoltom a hűtőt és még a hűtőre nem teszem rá a tetejét és beinditom akkor buborékozik az annak a jele hogy levegős vagy csak azért mert forgatja a vizet a termosztát ki lett belölle szedve valaki tudná nekem ajánlani hogy honnan rendeljék termosztátot
Üdv
Köszönöm a választ szeretném megvenni ,ha 25 fog van rajta és dt lc1 be való,
kérlek add meg az emailcímed vagy telefonszámod hogy megbeszéljük,a többit
mennyit ér meg neked az a fogaskerék?
Szia, Gróf Lászlónál Vértestolnán biztosan van.

Írd be a keresőbe kidobja a számát, korrekt eladó!
Nyilváűn, ha helyben rugdalod, az nem eredményez értelmezhető gyertyaképet.