Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na megkérdeztem fatert mert ő vette ki és nagyjából emlékszik rá nem volt fehér szerű az elektroda hanem inkább tiszta fekete volt a gyertya de kérdezem én nem lehet azért mert rugdostuk....? Bár nem hiszem
Visszaolvastál csak figylemetlenül.

Agyetyán az égésképet figyled meg (leírtma mit nézzél) onnan elégé egyértelműen eldönthető mitől rángat, kevés nyáltól, vagy mástól
Rendben vissza olvastam :)
Csak annyi volt a sok információ h ez kiesett és sajnos nem néztem meg de akkor össze rakom és megírom mi van :) De emlékszem rá nagyjából kormosnak kormos volt de rugdosas miatt és nem volt se fehér se nagyon szürke az elektroda bigyo. :)))
Elnézést h így néztem meg remélem nem tettem benne kárt.
Illetve megnézem a gyertya képet ha megtudom ez mit takar...
köszönöm a segítséget
Rendben :)Gyertya kép nézése mit takar? :)
connan88@citromail.hu és megbeszéljük.
Áramkorlátozó ellenállásnak jó volt a festék is...
Még szerencse, hogy mondtam, NE a drótnál szikráztassad..

Akkor most kiderült, hogy gyújtás TELJESÍTMNY az vélhetóleg van.
(alacsony fordulaton)
Nézni kellene egy gyertyaképet.
Sikerült feltölteni youtubera nézzétek meg kérlek itt a link :)

http://www.youtube.com/watch?v...

Köszönöm!
Sziasztok!

Na csak most tudtam ide ülni feltöltöttem egy videót milyen szikrát ad ha esetleg nem látnátok levettem a pipát vázhoz tartottam simán add 5-6 mm is kék színű szikrát az nem tudom fontos e de nem minden rúgásnál de szerintem ezt csak azért mert öcsém próbálkozott berúgni :)
Illetve ha gyertyánál nagyobb hézagot csinálok ugyan úgy szikrázik ha a gyertyát a vázhoz tartom csak nem megy fől a tetejéig hanem körbe szikrázik.....vélemény?
Köszönöm szépen!
üdv!
köszi szépen a válaszokat!
de mint írtam a blokkról minden ki volt csiszolva kicétel alvázszám!
gecijó
7 és fél deci de rá van írva csak rá kell nézni
Üdv nekem van
fordulatszám mérő órát mennyiért adod? :D
7.5 dl
am rajta van a blokkon valahol a müanyag kupak mellett... ahol be tudod pocsolni az olajat..
Azannya.
valakinek valami?
550 kell bele
üdv
Yamaha DT125 YVPS LC1-VÍZPUMPA MEGHAJTÓ FOGASKERÉK?Valaki nem tudja hol lehet ilyet,kapni vásárolni,rendelni?
Valakinek nincs eladó esetleg?
Sziasztok! Hobbi endurozgatásra szeretnék venni egy dt 125 R-t. Véleményekre,tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszi srácok!
Köszi én is ilyesmire emlékszek akkor ennyit fog kapni
Nincs. Bár szerintem alap, hogyha valaki vesz egy motort, egy használati utasítást letöltsön hozzá a netről.
LC2 nél a berúgó kar alatt van, hogy "750 cm3" ha jól emlékszem.