Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

telefonszámot tudnál adni és felhívnálak
mennyit adnál érte ? :)
Szia henger és hengerfej érdekelne mennyit kérnél érte.?
hali eladó a blokk vagy az egész motor irj ha érdekel és meg eggyezünk : janos.vass@freemail.hu
Esetleg karbid van vagy alkatrészei?

Ehhez mit szóltok?
http://auto-motor.vatera.hu/mo...

Hónolás majd egy új dugó bele jól tudom?
hali ha valakit érdekel bármilyen yamaha dt 80 lc 2alkatrész irjon és megegyezünk !
80 Lc1-be mennyi olaj kell?
Helló!
aprodon keres rá!
Yamaha rd-dt
tőle lehet venni 3450ft postával együtt.acélperselyes de lehet a zégergyűrű leesett
Hello! Segítségeteket kérném! Hol tudok somogy vagy zala megyében csak dugattyú gyűrűt sürgősen venni a 125-ös Dt-hez?
Köszi előre!
Sziasztok!
Kérdésem lenne felétek. Ma észleltem a jelenséget hogy néha kihagy a berúgó karom. Hiába rúgom nem viszi a motort. Állítólag van egy bronz persely a közlőkeréknél és az van elkopva? Azért csinálja ezt? Milyen méretű persely kell oda vagy honnan lehet beszerezni? Köszi
holszerezted az első lámpád ? :DDDDDDDDD
Sziasztok! van egy dt 80-as moci ami magas nekem, jó lenne ha az ülés magassága min. 6-8 centivel alacsonyabban lenne. milyen megoldások vannak erre? a központi rugót pl. ki lehet-e cserélni rövidebbre? a magasságom egyébként 166 cm.
ahha olaj van benne szoval nem tom mi baja lehet hétvégén viszem a szerelőhöz mert én már bee untam a szerelgetésbe!
OLAJAT NÉZD MEG ! Talán még nem késő , nekem ugyanez volt 1-esben és 6-ikban csörgött amikor megvettem,nem tulajdonítottam neki különösebb figyelmet 1 héten belül tönkrement a váltó mivel nem volt benne olaj ,az előző tulaj nemtudom hogy mit csinált vele, de baszhattam 50 rugó volt a javítás...
Töltőtekercs az akksihoz?
Sziasztok.
Kérdésem lenne hogy a gyújtás alaplapon milyen tekercsek vannak?
Világító,gyújtótekercs és ?
helló miért lehet az hogy csörög a váltó amikor egyesben van mibaja lehet?
pedig ez mnűkszik..
Perze,ha citromos vagy, vagy hasonló problémás izé, akkor a választ sem fogod megkapni:)

nickzokukacindamailponthu
Írtam e-mail, de valami nem jó, mert kétszer is visszajött. Másik címet tudsz adni?
Írsz egy emilt a címemre: buzerpipakukacfreemailponthu szépen megírod a címed, én meg a zámlaszámom, elutalod én emg jól feladom, kb ennyi a sztori.
Levélben megy, posta 300 forint kb.
Már jöhet is! Hogyan vehetem fel Veled a kapcsolatot?
ja.
Bár jelenleg csak maradák van mert más dolgom van.
polcról tudok adni 27x1 bal-os lezúzót.
Szia! Gyártassz lendkeréklehúzót?
mármint az alátétet a tengelyre is?