Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te tapló neked muszály mindenkinek beszólnod, látom elég sok videóknál okoskodsz majd mindenki leolt hogy mekkora balfasz vagy!


emzoli22357 ma megnézem és írok
lendkeréklehúzó az alap..
Asszem vett is már tőlem 1-2 ember itt is.
Ha a tieden is a 27x1-es bal menetű van, akor 1 ruppóért tudok adni.
Ha megmondod miylan anya kell, küldök azt is.
(10x1 vagy 12x1?)
Net előtt biztosan....
egy 80ccm honda mtx-et fellehet 125cm-ig fúrni?
köszi
Megint egy netharcos......
hát hogy biztos ez produkálná a hibát ,ha meg feleslegesen szedem le a lendkerekeet akkor úgy kezdődik lendkerék lehúzó csináltatni kell, egy új anya mert ez már szar
most komolyan, akkor mi a kérdésed még?
bekő kenyni szilóval a liakt aholy fojik, asz jó.
de a tekercsen is van egy kábel ami hülyén áll azt is mozgatni szoktam a testel együtt és akkor kipörög jól de kb 3-4km majd megint szar
hello!
az sem kizárt mert szar a tűszelepem,ha leálítottam a mocit folyt a benzin én meg csővel eldugaszoltam a végét, de ez a dugaszolás kb 3hete így van ez a dadogás pedig 3-4napja, amúgy ha felváltok 4-be már 3e dadog ha vissza teszem 3-ba 5e dadog ,de amúgy valamelyik nap szikra sem volt majd a tekercsnél van a test kábel megmozgattam és volt szikra de látom hogy bentébb szigetelő szalaggal körbe van lőve, lehet h nem ér össze és fordulatnál nem ad annyi szikrát?
Szerintem csak túlfolyik a tűszelepnél, és bezabál.
Akkor is ez a jelenség.
Terhelésen nem forog le.
Zárd el a benzincsapot, és próbáld úgy.
Ha csökken a szint, akkor ki fog tisztulni.
Hello,
a napokban vettem egy yamaha dt 50r (2004) típusú motort és le szeretném cserélni a motor illetve váltó olajat. Az lenne a kérdésem hogy milyen fajta, márkájú olajat érdemes használni?
hali, 2000 es évjáratú DT125R nek a hengere gyárilag vashüvelyesek?
üresben 8-9e kipörög szépen,
80dt 4e felfele elkezd dadogni , gyertya jó szikra van.
ha a testkábel a tekercsnél meg van szakadva akkor ezt produkálja?
Köszi szépen keresgélek valahol közelebb
ez az köszönöm.
Vakszelep?
Sziasztok

Belső gumi bilincset , rögzítőt keresek(igazából nem is tudom pontosan a nevét) , valaki tud ilyenről?
Ha sok a 15/45 akkor 14/45
Üdv.
Tömítéskészítő gyártja.
Mogyoródon van az ember, én arról tudok.
Asszem 4000.- huf.
köszi de lehet az már sok lessz? 9foggal kisseb lesz, 46-47körül gondoltam
Senki se az anya hasába tanult meg centírozni meg küllőzni ezért próbálom magamnak csinálni nem hiába nem viszem el szervízbe..Amúgy meg küllőt se kivenni se berakni nem bírsz úgy hogy legalább 3 darab küllőt ne bonts ki...A legkönnyebb dolog meg ha nem megy valami vigyük el szervízbe...
Tegyél 15 45 öt azzal faszán fog menni. 70 75 utazó.
Nekem 16/45 100 körül van a végé. Hátul minél kisebb annál gyorsabban megy, elől minél nagyobb annál gyorsabban megy.