Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy nem a karburátoron keresztül kap levegőt.
Elírtam.
Akkor leírom magyarul.
Szegény a keverék.
Üdv sziaszok!

Valakinek nincs egy ilyene eladó? vagy nem tudjátok hol lehet beszerezni?fontos lenne mivel ez hajtja meg a vízpumpát.
Yamaha DT125 yvps lc1
hello, valaki tudna segíteni, nekem? az lenne a kérdés, hogy az első telóba hogyan kell szimeringet cserélni? mert kiszedtem a telót, kicsavaroztam mindent, de nemakar szétjönni a teló, és alul az imbuszcsavarnak egyeltalán van vmi szerepe, mert akérmerre tekerhetem semmit nem csinál, csak egyhelyben forog, és nemtudom széthuzni a telót hogy hozzáférjek a szimeringhez. ha vki letudná írni, köszönöm a segítséget
Szia csináltam pár darab képet remélem látszik ami kell.
Köszi előre is
Szerintem falsot szív úgy értette, szimmeringnél vagy szívócsonk, ilyesmi.
hali valaki tudna mondani nekem olyan oldalt ahol minden alkatrészt betudnák szerezni yamaha dt 80 lc2-höz pl:csapágyak szineringek?
Tökre érdekelne mi az a "többletlevegő"

A motor NEM TUD túl sok levegőt szívni, annyit szív, emennyit, ehhez kell ELEGENDŐ nyálat adni.
Üdv!
Én is erre gondoltam, ezért néztem át 3x a szívóoldalt.
Benzinhiány okozza vagy többletlevegö, de hol?
Karburátor rendesen feltölt, csap folyik mint állat, fúvókák tiszták, járatok tiszták.Membrán nem áll el.
Én is arra gondoltam, mert volt már dolgom pár motorral és szépen rendbe is jöttek, de ez nem akar.
Szia!
Először jó volna tudni melyik típus 50es tegyél fel egy képet a blokkjáról.
Aztán segítek.
Sziasztok
2 dologban szeretnék segítséget kérni.
Van egy yamaha dt 50-em és olyan kérdésem lenne hogy a nyolcvanas hengert rá lehet e tenni vagy nem.Találtam neten egy hengert kinézetre ugyan olyan mint az enyém csak hogy a csavarok passzolnak-e meg a szoknyája asszem így hívják bocsi de nem értek hozzá.Itt egy link a hengerről. http://auto-motor.vatera.hu/mo....

A másik kérdésem az lenne hogy a hátsó telóból elfojt az olajam szétszedtük annyira hogy a rugó kijött és a teló tetejéről leszedtük azt a kupakot,de onnan tovább nem tudtam rájönni hogyan kell ,valaki esetleg jártas a teló szétszedésében hogy hogyan folytassam.
Köszi
Tekercs hiba volt. Kicseréltük és tökéletes minden
Helló!
Érdeklődnék, hogy Yamaha DT 50R-hez kellene pár alkatrész, van e esetleg valakinek? Hátsó gátló, féklámpakapcsolók(e-h), kábelkorbács, fékkar, műszerfal, km spirál.
2001-es évjárat elvileg, de inkább csatolok egy képet: http://medlem.spray.se/bennsaj...
Előre is köszönöm a választ!
Üdv.
[64419] tegnap 07:48
sziasztok!
Olyan kérdéseim lennének yamaha dt 125-ről.
1. állok a motorral nyomkodom lefelé az első teleszkópot es kb feleúton mintha akadna eggyet inkabb ott koppan eggyet de le megy szépen, es kozben gyönyörűen mozog le föl nem is lòg a teleszkòp. csak ott koppangat... tipp?

2.hidegen szivatòval inditom első rúgásra indul, majd melegitem egyhelyben 1-2 percet es nagyon füstöl utamna megyek 500m-tert addig füstöl nagyon es kicsit dadog de utana meg mindentökéletes ...
van a kipufogo dob aljan egy csavarszeru lyuk ott nektek csöpög ki olaj motorozas utan?(nekem nem es lehet ezert füstöl hidegen annyira...) tippek tudtok segiteni?..
köszi Ricsi...:)
hali miért lehet az hogy csörög a váltó és akadozik váltás közben?
Van egy rossz hírem: nem tökéletes minden szívóoldalon. El van dugulva a karbid, vagy a benzinszűrőd, vagy a csap. Tipikus szívatóval megy történet. Ki kell pucolni rendesen a karbit, beállítani a benzinszintet az úszóházban, súbertűt belőni, alapjárati keverékarányt belőni. Utána jó lesz.
Sziasztok!
Lenne egy amatör kérdésem? Van öninditós 80cm3 DT? Ha igen melyik évtöl gyártanak olyat?
Az előző tulaj mindent kicsiszolt kivéve az alvázszámot
Üdv mindenkinek!
Kérdésem lenne hozzátok!
Yamaha DT 125 Röl van szó. 2006-os.
Adok neki egy nagyobb gázt és fullad.
Alapjárat van, de nem egészséges a hangja, kicsit magasabb mint volt.
Ahogy gázt adok, úgy fullad be, mint ha a súbertű lent maradna.
Szívatóval minden tökéletes!
Szívó oldalon minden rendben!(karburátor membrán, tömítések....)MINDEN!
Most cseréltem mindkét főtengelyszimeringet is és változatlan.
Ötlet?
Köszi!
Rá van írva a blokkra, rögrön az olajbetöltő mellett...
hello!
yamaha dt80-ba mennyi alajat öntsek a blokkba?
hali mitől lehet az hogy csörög a váltó és néha akadozik váltás közben?
tirisztoros
csak annyi hogy nem ad le erőt mintha egy simson lenne !
tirisztoros vagy megszakítós?