Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dt tulajdonosok segítsetek kérlek szegeden voltam egy jó pár motoros boltba de semmit se tudtak adni a dt hez valaki tud valami üzletet ajánlani?
szegeden vagy az interneten a Gerecsén kívül..
A másik kérdésem pedig az lenne hogy ha Angliából rendelek majd dolgokat kb mennyi a postaköltség?
A segítségeteket előre is köszönöm
Üdv fórumozok.
Hát attól függ milyen blokk van benne mert van amelyik 3 sebességes az nem túl jó elég jól mennek amúgy viszont alkatrész nem nagyon van hozzá egyik ismerős komplett ujjá épített egyet kb 400e van neki most..
hali bocsi hogy ide irok ilyeneket de megérné a dt 80 lc2-et elcserélni ezért :
http://st1.expressz.hu/images_final/HU//1608/1363517069.0d1e1393919e7
c96b60d6511040b1f624925a2ba_640x480.jpg
Helló!
Valakinek 80dt vizeshez jó állapotban lévő főtengely van eladóba?
Köszi az infót! Nagy segítség ez nekem!
Az atf nek nincs viszkozitása, mind1 milyen márka csak atf legyen. Fölösleges a power racing olaj a dt be. Mondjuk elf moto xt 2 fele áron ugyan azt tudja.
Helosztok.
Aki tud olyan helyet ahol dt hez vannak alkatrészek ne tartsa magában érdekel itthoni és külföldi bontó,magánszemély,vagy esetleg cég aki gyárt még utángyártott alkatrészeket..
Magyar kapcsolási rajz? nemzetközi szabvány a jelölés mindegyiken. Ha lefényképezed, akkor tudok segíteni.

Így látatlanban, gondolom egy vasmagon van a világító és a töltő tekercs, mind a két tekercs egyik lába testen kéne, hogy legyen... lehet a másik tekercsnek nincs összekötve alapból a két tekercs egy-egy vége, hogy a testhez csak egy kábel kelljen.
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni elektronikában? Arról lenne szó hogy a tekercsem tökre ment. Van egy másik használt tekercsem ugyan ilyen típusról (DT80 Lc2) De mégsem egyezik a kettő. Egyiken 3 másikon 4 kivezetés van. Hogy is működik ez? Vagy ha tudnátok egy magyar kapcsolási rajzot az is jó lenne. Szerelő csinálja de ő is elakadt ebben
Köszi_a_segítséget_!
egy nagyon kevés maradt benne határba 40-50-el semmi ökörködés nem volt én sokalllom a fogyasztást
A kormány jobb oldalán van egy tekerő, azon állítva lehet csökkenteni a fogyasztást. Máshol nem. Az optimális keverékre kell hangolni a motort, ott a legjobb. A többi csuklófüggő. A 3 liter benzin teljes tankszáradásig lefolyt? Milyen jellegű volt a motorozás? Őrültködés? Városi használat? Túra?
hali öntöttem a motorba 3 liter benzint mentem vele 34km-ert és azt a 3litert meg is ette nem sok a fogyasztása? és ha igen hol lehet állitani rajta hogy kevesebb legyen a fogyasztása ?
váltóba 10W40 motorolaj, keverékhez én castrol power1 full szintetikusat öntök a lelki nyugodtság miatt
dep rendszer? sm szett? jó gazdag vagy
És azt meg tudod mondani nekem, hogy milyen viszkozitású legyen. Meg nekem kínai ez az ATF meg API tc jaso fd ?
Én sándorfalvi vagyok, 125R-el, Hétfő v kedd du. mehetünk egy kört. :)
Írj egy mailt aztán megbeszéljük: zoligottler@freemail.hu
Hellosztok.
Meglett az új motorom.
Nagyon jó kis gép régóta szerettem volna egy dt t és végre meglett
Amúgy szeged környéki dt sek írhatnának csinálhatnánk egy kis dt talit
Amúgy a motor még kapni fog pár dolgot dep rendszert,sm szettet,matricák,polírozás,fényezés
1:40 be mehet nyugodtan
Váltóba ATF olaj, benzinbe bármilyen API tc jaso fd besorolású félszintetikus.
1988 dt 80 lc2-es motorom szinte teljesen felújított blokkjába milyen hajtóműolajat ajánlotok és persze külön a benzinbe is mi lenne a legjobb olaj és keverési arány !
Előre is köszi a segítséget !
Há ja.
Főleg mikor elkezd magyarázni, mit miért nem lehet.
És mikor előtte megcsinálod, akkor meg néz....
-Jé de ügyes vagy.
Akkor meg minek hoztad ide?
-Jah azért mert más a munkaterületem, és gondoltam te is így látod a dolgokat, ha már a szakmádban dolgozol.....
For yamaha a dugó márkája? az egyike a legolcsóbbnak, és hát nem valami meggyőző, legalábbis én nem bízok benne. És mondjad neki hogy nehogy már egy 600as DR-ért 2 motort adjál, nagyon jó motorok ezek a Dt-k is, de hidd el a dr600-at olcsóbb fenntartani
gondolom papír nélküli mindkettő
a mol-os szürke dobozost? nekem is az van most benne (asszem valami hme van rajta de picsa tudja) és most feltűnően sokkal keményebb lett pár lehet hogy pár centtel az előírtnál többet raktam bele, nincs az a hülye bödön mércézve aztán szemre öntöttem