Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok valakinek nincs véletlen elfekvőben egy R-es Dt hátsó lámpája?
erre írtam neked!
pilot001@freemail.hu
Üdv !

Nos magyar nincs nekem , de van egy német LC / LCII höz. Fennt a neten az egész.
itt : yamahadt.uw.hu
Ha valami nem érthető belőle akkor írj :)
Helló!
Magyar szerelési útmutató van valahol yamaha 80Lc1ről ?
Köszi
Én meg gyártok iylet:)
1000 forint.
M27X1 a jelölése és bal menetes, sok Yamahához ilyen kell (robogók) így nem lesz gond a beszerzése. Én az első motorosboltban kaptam hozzá.

G.
Megköszönném, ha megmérnéd!
A szivacsot langyos mosószeres vízben kimosod. Megszárítod. Száradás után cseppentessz rá egy kis olajat hogy jobban fogja a port. És mehet is vissza a helyére. Benzinben nem jó mosni mert megkeményedik tőle a szivacs.
szerintem balos menet, 1es emelkedéssel, de holnap megmérhetem, ha gondolod. ugyanaz mint az újabbak, a 12V-os, meg a tirisztoros, tán még az újabb 80-asokon is olyan van.
Sziasztok!
Van egy öreg dt 50-esem (még 6-voltos...:-D ). Meg tudná mondani valaki, hogy milyen lendkeréklehúzó kell hozzá? Főleg a menetemelkedés érdekelne. Esetleg ha valaki tud eladót, vevő lennék rá.
Nincs akkor valakinek Ózd-Kazincbarcika-Miskolc környékén DT 125 r?
A leírással ellentétben, a dobozon sima légszűrő olaj van írva, szerintem csak mosás után ér valamit. Bár ha nagyon retkes úgyis érdemes cserélni a szűrőt... amúgy minek mosogatnád vízzel a szivacsot, ha előtte benzinnel mostad? a benzin elpárolog róla.
Akkor ezt a spray-t a benzines tisztogatás után kell használni, vagy az helyett van?
Erre vannak speciális szerek azokat ajánlom vagy nagy levegővel esetleg..
http://www.olaj24.hu/T/castrol...
Sziasztok!

Most, hogy jön a jó idő kitóltam a mocit. A kérdésem az volna, hogy a szivacs légyszűrőt mivel tisztítsam? tunkoljam be benzinbe, hogy megszabaduljak a kosztól ? Ezután át is kellene vízzel is öblíteni és megszárítani gondolom. Elvileg kellene olajozni is? Ti hogyan szoktátok és mivel? spec. légszűrő tisztító/olajozó cuccaim nincsenek, ezek nélkül is kivitelezhető ugye?
Hello
Azért írok most ide mert itt eddig mindig gyors választ kaptam hála a sok segítőkész embernek ha megkapom a választ akkor törlöm a galériát
Az lenne a kérdésem hogy:
Dt 125
Dt 125lc1
Dt 125lc2
Dt 125r
Mindegyik típusba ugyanaz a blokk van?
Meg még azt szeretném tudni hogy melyiket lehet legjobban supermotonak átalakítani?
Én úgy tudom az r be erősebb blokk van és azt lehet legjobban sm re csinálni
Fogyasztás,alkatrészek vannak e mindegyik típushoz?
A segítségeteket előre is köszönöm.
Ezek szerint nem nagyon van.
hali.

125r-s dt
Nincs valakinek Kazincbarcika, és Ózd környékén?
ha leet olyan ami enduro kerekkel van... és nincs össze szakadva... kíváncsi vagyok hogy milyen nagy...
Sziasztok!

Himbafelújítást követően rakom össze, és amint a képen is látszik, a himbának mindkét tengelye 4mm-t kilóg. Oda kell vmi hézagoló, vagy mi lehet? Mert ugye ha így megszorítom a csavart a tengelyt ugyan úgy lötyög...
Ez itt még mindig egy DT-s fórum....
Van az yz-nek is külön topikja.
Valaki tudja hogy a Yz 80ccm mekkora méretű ? akkora mint 125cc?
Hello!
Valaki megtudná nekem mondani, hogy milyen árban van egy új fékcső 80-as Dt-hez? Neten nemtaláltam...
Üdv. !
1:40 es arány jó a keveréshez ?
Akkor ne 12V-os hanem tiRisztoros trafót tegyél rá.
Nem megszakítós hanem tilisztoros de elméletileg meg lett a hibája nem volt benne kompresszió tök könnyen tudtam rugdalni le vettem a henger fejet és nem volt alatta tömítés ki fujt a henger meg nincs a berúgókarnál szimering. Így most ezeket meg csináltam van benne kompresszió elméletileg így lesz rendes szikra. Ezen a hétvégén nem tudok vele foglalkozni mert nem leszek otthon majd hétfőn folytatom.