Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Senki nem írta, hogy szét kell szedned az olajpumpát.
Csak, hogy vedd le fedelet, és nézd meg honnan szivárog!
Igen ez csak egy fórum, itt csak tanácsokat kaphatsz, gyakorlati megvalósítást nem!
Ide nem járnak látók, és médiumok sem, akik küldenék neked az energiát.
De úgy látszik, a billentyűkoptatás neked jobban megy.
Ha elakadsz valahol, felírjuk hogyan tovább.
Mellesleg nem kéne hisztizni, nem nekünk van bajunk, hanem neked.
Ha nem próbálod meg elhárítani a hibát, hidd el nem velünk baszol ki.
Nekem 85w van benne kiváló,sokkal jobb mint az a 10/15w-s szar motorolaj amit beleöntenek sokan a váltóba ,ez a legjobb választás,Most komolyan mondom nem viccelek!
Gondoltam kaphatok segítséget hisz ez egy Fórum....
És elnézést kérek hogy nem merek szétszedni egy olajpumpát 15 évesen...
de ha nem hát nem...
Egy ronggyal ha megtörlöd, akkor látni fogod.
Vagy ha gondolod, adj egy címet, elmegyek szívesen, esetleg féktisztítókkal felfegyverkezve, lefújom neked az olajat róla, s megkeresem a hibát ha megengeded.
Lehet meg is javítom, nehogy ki kelljen jönnöd a monitor elől.
Tudom genyók voltak a haverjaid, s bekenték az ujjhegyeidet ragasztóval, amik ráragadtak a klaviatúrára.
Pötyizd a címet, már indulok is.
Ha gondolod, utána megcsinálom a barátnődet is.....
a szerelő azt mondta hogy szétszedte megigazított pár csövet és annyi.
Szedtem már le de nem tudtam rájönni hogy honnan folyik.
Érdekes hogy miután elhoztam a szerelőtől nem csöpögött. de mikor öntöttem bele olajat egyből nyomta ki alul.
még a fedelet se vetted le megnézni a pumpánál?
hát az a helyzet hogy pontosan fogalmam sincs hogy honnan csöpög mert a vázon végigfolyva csöppen le.
De ha vennék egy bontottat akkor az nem lenne ugyan ilyen hibás?
Ilyen tipushibáról nem hallottam még, amúgy egy bontott pumpa max 5ből megvan. De képet kellene küldened, hogy pontosan honnan szivárog az olaj, gyanús ez
Hali
Lenne egy olyan problémám, hogy a Yamaha Dt 50-emből (2007) folyik
az olaj. A külön olajzóból. A szerelő aki megnézte azt mondta hogy típus hiba és csak az olajpumpa cseréjével lehet megoldani ami kb 40.000 Ft. Azt szeretném megkérdezni, hogy hogy lehet megoldani olcsóbban? Nincs és nem is nagyon lesz 40 K-m olajpumpára....
Esetleg ha tényleg nincs más akkor kikötni az egészet és kevergetni kupában.
CNC gépekben is az van, autóban is, power nél is. A léptetőmotor nagyobb teljesítményű "változata"
a Szervo az egy DC motortipus... szöghelyzetbe áll be ha kell precízen... teljesen szabályozható... pont mint az autóban a kormányrásegítésre használatos... azért ne halj meg
Szervó motor? Ez nem autó. Itt hova szervó?
Ez itt a power motor kérlekszépen.
Ez kész, meghaltam.
Sziasztok,eredeti Yamaha 125 Dt lc2 szervó motor eladó,alkuképes,10 ezer HUF
A motor hibátlan garanciát vállalok rá!
Én fater 125Dt 1994-es Lc2-ével 2L benzinnel durván országúton 52Km 70-80 tempóval. de úgy hogy már csöppet csörög!Ez full gyári Wösner dugóval
Jó estét fórumozok.
Olyan kérdéssel fordulok felétek hogy Yamaha Dt 125 kb menyit fogyaszt gyári alkatrészekkel?henger,karbi,kipu stb..
Kis tuningal
nagyobb karbi,dep rendszer
Országúti fogyasztás érdekel elsősorban,de érdekel terep fogyasztás és teljesítmény is utazó sebesség,végsebesség kb
Meg az is érdekel hogy melyik blokkhoz vannak még alkatrészek és kb milyen áron?
A segítségeteket előre is köszönöm..
Trafó primer és szekunder ellenállásra mennyit mértetek?
Lenyomtam ma délután erdős bükki terepen 50 km-t, és igencsak sokallom a fogyasztást, jó mondjuk sok 1-2-es volt benne, meg kaptatók, ragadós saras földutak. 50 km alatt leg. 4 litert bekapott, ez min. 8 l-es fogyi. Mondjuk szimpla országúton 5, annyira nem gáz a többlet az útviszonyokhoz mérten, de azért na Ja amúgy DT125 LC2.
kikötötük a vészleállítót is. a trafóig elmegy az áram de onnantót tovább valami 0.3v ad le a gyertyának,
nekem még valami kondenzátort mondtak
A dt már nincs meg, úgyhogy alkatrész sem kell hozzá. kp érdekelne, de tuti megegyezünk.

00aholy kukac gmail
Az olajt tartályért mit kérsz? Csere valami 125 LC2 cuccra?
üdv!

nem érdekel valakit 125-ös LCII-höz : olaj és kiegyenlítőtartály, illetve olajszivattyú?
Vészleállító?
Nem testel véletlenül?
Ha valakit érdekel,festés rájuk fér de tökéletesen működnek!
ja a tekercset is néztük!
Helló!
Yamaha dt 80. valamiért nincs szikra, egyik napról a másikra.
Ezeket mind átnéztük kimértük jók!
-gyújtáskapcsoló
-trafó
-kábelek
-gyertya
Ötlet?