Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon vicces...:/
ezekszerint minden amit itt az "okos" tagok tudnak, 7 pecsétes titok....
vagy esetleg ha tovább adja valakinek és ezzel segít neki, akkor bele hal az illető? :/
plusz még egy kis korpa mellé hogy igazán halk legyen
Kiváló, sőt a gébzsír a legjobb.
a 80w90-es hykomol jó a 25lc2 váltóba?
a 80w90 egyáltalán nem felel meg a 10w40 nek.
Ennek az olajterében a nyomatékváltó és a kuplung található, ez olajban van mindkettő, ezeknek öntjük bele az olajat. A főtengely stb kenését a benzinhez adagolt olaj biztosítja.
80w90es jó bele, nagyjából a 10w40-nek felel meg.
550 ml van írva...
am.milyen.olajat érdemes bele tenni? van otthon hykomol... az jó bele vagy inkább valami hígabb cucc.kellene?
Yamaha Dt 125 lc1 vizes hűtés,hengerbe 50cm Eladó imádott szerettett motorom sok pénzt költöttem rá hogy hozzájussak egy egy ilyen dt hez,200km mentem az új dugóval,stb mivel az előző tulaj 1 db gyűrüvel használta cserélnem kellet mindent
köszi a megerősítést és az infót.Akkor itt kap 600ml-t 10w30at.A (kapagép is ezt kell tenni)Váltó is innen van olajozva?
A másik kis dugót akkor nem bántom.Váltóba nem akarom el álítani.
ja és persze meleg motornál engedjük le az olajat.. menni kell pár kört, utána megállni, és 3-4 perc múlva leengedni. és egyenesbe hozni a motort, dönteni is kicsit, hogy kifolyjon minden.
Ez 2 ütemű, itt csak a váltóba teszel olajat, na meg a benzinbe. Alul leenged, a tekerős műanyag kupakon(jobboldalt berúgó mellett) betölt, a kupak mellé oda van írva hogy 600ml vagy 650ml már nem tudom, nem kell szintjelző, annyit töltesz bele, ami rá van írva, és akkor jó lesz. A kis "dugó" amire te gondolsz baloldalt fent, az a váltó pozicionáló rugója, az van oda betekerve egy kis foglalatban. Az olajat jobboldalt a nagy tekerősön töltöd be. jó a 10W30 is, hacsak nem valami speckó, direkt kapagépbe való
hello!
80dt Lc1-hez keresek jó állapotú főtengelyt!
dunaharasztin van helyileg. árat megbeszéljük:) vagy boltolunk ha van valamid:)
Sziasztok segítsetek kicsit.Van egy yamaha DT 50 esem 1985ös kb.Léghűtéses.Olajat cserélnék benne,de a német nyelvű oldalon(nem mindent értek) 10w30as olajat írnak hozzá.Pont olyat amit a kapálógépbe használok.Ez kell bele vagy van valami ami jobb?(Pl:10w 40)Ugye ez alul leenged felül nagy dugón betölt.Jobb oldalon(0,6ml)Vagy van szint jelző valahol?A kis dugó ,baloldalon mire van?Előre is köszönöm a választ..
Váltónak van külön olajzása oda mi kell?
szia. Lehet az is kellene képet tudsz küldeni, helyileg hol van, illetve mennyi?
10w40-es semmi baja nem volt hajtóműolajjal se, kúti hykomol-lal se, stb.
nekem van olajtartály ha kell még:)
125-ös hengert keresek!
Megszakítós gyújtású a tiéd?
Igen ez egy Yamaha Dt 125-ös 2001es évjáratú!
Az olajtartályba, vagy a váltóba?
Gondolom inkább a váltóhoz való olajról szólt a kérdésed.
Én MOL ATF olajat vettem bele és semmi gondom nincs vele.
A benzinhez viszont inkább valami jobb fajtát válassz, pl full szineteikusat.

G.
Nekem az lc1 be 6204es a főtengely csapágy mind2 oldalt. Hogy van ez azt hittem egyforma a két blokk?
:D ja már látom.
ok. Helyileg merre vagy?