Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv !

Alapvetően az a furat a túlfolyó ha jól tudom. És azon van egy cső is talán ami lefelé "mutat"
Ment eddig így a motor? Jutott be por? Ha ment és semmi gondja akkor minek nyulsz hozzá?
Igen
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Dt 80 Lc II és Lc I -es blokkfelek kompatibilisek egymással ?
Szép jó reggelt mindenkinek! Dt80 Lc2-es karburátoron lévő légző csonknak mi a szerepe? Ezen a csonkon betud jutni por és egyéb szennyeződés? Mi van akkor ha ezt ledugózom?
Nagyon szépen köszönöm !
Nem árt
Akkor gondolom jó ha visszakötöm! :)
A Primer tekercs közel 300 voltos önindukciós feszültségét hivatott gondolom csillapítani.
meg mik a méretei az Lc2 hajtókarának? keresnek az enyémhez!
Valaki nem tudja hogy a 125R-nek mit írnak GYÁRILAG fogyasztásnak?
azért lenne fontos gyári adat, hogy tudjam hogy mennyi ehet majd felújítva a motor, mert most eszik 5litert minimum(egy tempóban fél gázzal 90es utazó tempóval országúton) és lassan ráfér majd a generál.
és akkor ami elől tárcsás az az lc2?
Helló! Dt80 Lc2-es karburátorán mi szerepe van a légző csonknak?
nincs széthúzva a blokk
Köszi!
Egy hónapja még fel sem merült az eladás, csak sajnos utolért a válság. Ha tudom, akkor nem figyelne benne 27ezerért új dugó.... :(
Helló Zoli. miértnem egy hónappal ezelőtt hirdetted meg?:)máris mennék érte. szép motor jól néz ki,az ára is nagyon baráti.
sok sikert az eladáshoz!
Azt tudja valaki hogy a vázon elhelyezett gyújtótrafó és a gyújtásalaplapon lévő gyújtótekercs között miért volt házilag egy dióda bekötve a gyújtótekercs felé nézve nyitóirányba? Kikötöttem és ugyanúgy megy úgy is a motor. De a kapcsolási rajzát tanulmányozva mégis van ott egy dióda eredetileg is. Tudja valaki mi a szerepe ott annak a diódának?
a hajtókar sem ugyanaz, a kipufogó is az lc II-esnél magasabb fordulatra van hangolva, a karbi sem ugyanaz van azért egy pár külömbség
Sziasztok Urak!

Hátha valakit érdekel:
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
ja az lc1 4lamellás kuplunggal van az lc2 5 ennyi.
Blokkban semmi különbség nincs, talán a lamellák száma.
A generáror tekercsének más-más az értéke.
A blokkbeli dolgok érdekelnéek
Szia.
Egy biztos az lc1-esen elől hátul dobfék van az lc2-esen, pedig elöl tárcsa hátul dob.
A másik különbség a váz. Az lc1-eseknek teljesen más a lengővillája.
Googlézz rá mind a kettőre és meglátod a vázbeli különbségeket.
A blokkban nem tudom, hogy van-e különbség. Azt majd a többiek elmondják.
különbség...