Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem hazabezélés lett volna.. nekem is volt 80-as de nagyon jók mennek rebdesen.nem.is esznek sokat meg nagyon megbízható motorok...
80-ast rendszámozni? :)
B-s jogsim lesz, de ha annyival jobb a 80-as akkor esetleg A1 is. A jogsin kívül mennyi többletköltséggel kell számolni egy 80-as esetében? Gondolok itt a rendszámra és hasonlókra.
Szerintem is, csak nem akartam hazabeszélni
Szerintem egy 80lc2 simán jó...
megbízható motorok ha nem taposták ki a belét előtted
Hali, vannak ezek az újabb fajta dt-k. Ezek 50 esek, hogy milyenek arról fogalmam nincs ,ránézésre nekem teljesen komolytalanok és gagyi hatást keltenek. Vannak ezek a régi gépek ,amik az itt fórumozóknak is vannak. Ezek milyensége 110% ban az előző tulajdonosoktól függ. Ezek szerintem jóval komolyabb gépnek tűnnek mint ezek az új izék. Ezek 80-125cc -sek, tehát jogosítvány hiányában illegláisan használhatók. Kérdés, mit szertnél.
Valaki?
Na akkor valami okosság a bukógimbával kapcsolatban? Hogy lehet normálisan meg csinálni?
Vagy itt senki nem csinált még ilyet? Esetleg 7 pecsétes titok?
Az E-Mail lemarad valahogy
Na szóval: batika2004@citromail.hu
Sziasztok!
Ismerősöm Yamaha DT 60ccm-je eladó! Ha valakit érdekel írjon nekem, és átirányítom a tulajhoz! Kérdésekre kis időn belül válaszolok.
Kérdésekkel erre az E-Mail-címre írjatok!
Köszönöm!
Főfúvóka, súbertű. Variálj egy keveset a tűn.
Sziasztok! Amióta szét lett szedve a motor és felújítottuk, olyan problémám van, hogy 1-5. sebességig erősebb lett a motor, gyönyörűen kipörög, de amikor felváltok 6.ba 7-től többet nem akar forogni. Powert már próbáltam több féleképp beállítani, ahogy tanácsolták, de így sem sikerül. Esetleg lenne valakinek valamilyen ötlete?
csapagyexpressz.hu
nekem a tdr-be 10 000 alatt kijött a csapágyazás
csak koyo-t raktam bele, és csak c3-asat :)
Hello, tudnátok segíteni egy kicsit?
Bukógombát szeretnék csinálni a dt-re
valaki tudna dobni valami rajzot hogy még is hogy van rá alkotva a tengely végére?
Vagy hogy hova érdemes tenni a motoron...
Ez nem jó?
http://auto-motor.vatera.hu/mo...

(nem én árulom...)
Hali
Valaki meg tudná mondani nekem hogy mekkora főfúvóka van a 125ös dt-r ben?
kérdés mennyi olaj van a blokkban:)
Nemááá. Ezekben már nincs szellőző gyárilag? Elég öreg hiba lenne.
hello! mik vannak? ?
szabályos fúrt lyuk. nem láncszakadásból ered. gondolom sok olajat öntöttek bele és mindig kinyomta a szimeringet így hagytak szellőzőt :D
Nos az a luk elvileg nem kellene oda... lehet épp egy lánc szakadásnál verte be a blokkot a lánc. Vagy valaki "alkotott" rajta

Ha esetleg valakinek épp DT80 hoz kéne egy könyv akkor itt van....

yamahadt.uw.hu

Hajrá !
forog üresbe,elvált a műanyag a fémtől
Kicsit pontosabban? Mik a hibái? fotók? vagy vmi? ( koo.gabor@gmail.com )
szerintem nem gyári...