Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem ez nem.simson hogy gyujtás kell állítani..
van 2 csavar amivel az alaplapot fel figatod a blokkra....
és azt semerre nem tudodd tekerni... a lendkereket meg azékkel fel dobod és annyi....
nem hogy előgyujtást kell neki állítani....
Üdv!
Segítséget szeretnék kérni, vettem egy leharcolt dt 80 lc1-est hát jól beszoptam vele, elég sokat rákel majd borítanom, de elszántam magam, hogy gyári állapotba hozom. Van rajta mit csinálni először is az érdekelne h a gyújtást hogyan kell beállítani? Mert olvastam én a gyári szerelési útmutatóját, és ott a lendkerék felőli oldalon a blokkon kellene lennie egy jelölésnek ami persze h nincs és a lendkeréken sincs semmi jelölésem! Azt vágom h felső holtpontól 1.3mm kell vissza tekerni az óramutató járásával ellentétes irányba. válaszokat ellőre is köszönöm
Üdvözlettel: Dávid
Hali!bal oldali blokkfél valakit érdekel?dt 80!van 1 db indexem!irjatok árat és vigyétek!
helló. valakit érdekelne egy 21" dt kerék? tárcsás , semmi baja nincs.
ha valakit érdekel küldjön egy mailt. kacsa93@citromail.hu
125e
hello!
'98as dt 125-hoz hengerszett erdekelne! valakinek elado?
Hello , szerintetek egy 1996-os dtre a yz idomzatot rá lehetne valahogy eszközölni?
Mennyit kérnél érte?
hali nem érdekel valakit ELADÓ!
kivan takaritva minden ,120fúvóka van benne,kevés földút inkább közút.
79cm3 persze müködik nagyon jól huz csak most épp szétvan szedve mert ma jön meg hozzá a fötengely szimering de amugy semmi gond sincs vele lámpa müködik rajta különolajozás jó !
Szerintem kezdjetek egy levegőszűrő kitakarítással. Ha ez megvan, akkor szerintem valaki hozzáértővel állítsátok be a karburátor, bár ha tényleg 60km/telitank , akkor lehet valaki előttetek nagyobb főfúvókát tett bele, mert ezze akarta tuningolni a gépet vagy akármi. Egyébként ez a 60km ez terepen ,sárban1.-2. ben ,vagy utcán?
vagy mi a normális beállítás?
szívató nélkül 3-4rugás, de amikor megeszi a gyertyát kicseréled inditanád csak dúrrog.

csak a keverék állítón vegyünk visszáb, jólmondom?
Mekkora a gép? Működik? Lehet érdekel!
Az igen ,gondolom hidegben is rúgásra indul szivató nélkül..?
viszont a gyertya nem szokott tiszta olaj lenni!
sokat eszik! 60km teli tank :)
Ez lenne az!
Szerintem a haverod gépe meleg időben túl dús keverékkel megy. Ugye hidegebb levegővel több benzint el tud égetni, tehát az eleve dús keverék hidegeben még működik. Ha melegebb van a "ritkább" levegővel már nem tudja elégetni azt a rengeteg benyát és ezért gondolom bekokszolja a gyertyát. Nem fogyaszt nagyon sokata gép?

Ez az én elméletem...
hali szerintetek ez a motor mennyit ért tudnám eladni ?
kicsit messze laksz kb.80km!
jobb és bal oldali idom és ami jobb oldalt az aksivédő idom érdekelne !
hát minden féle gyertyát kipróbált a gyárit is.
Csak nem ad szikrát, fogyasztás hát 125léttére teli tank kb 60km :).
Néha durrog is amikor inditanád, mondtam neki vegyen egy javítókészletet de hülye!
Az hogy eszi a gyertyát ezer dolog lehet... nem mindegy hogy elolvad a gyertya, vagy csak nem ad szikrát, esetleg ad, csak kihagyogat a motor... stb Gyári előírás szerinti gyertya van benne?