Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hámmer émmég másmijen motrot nem láttam e:)
(mellesleg élelmes embrek teszenk rá én meg megrülők tőle:)
A kocsmánál azé van csak úgy nekilökve a falnak....
A cimconyon meg nincs is oldalsztender.......
Nem az a baj, hogy kiköti a jeladóját, akkor vegye is le a kitámasztót, és tényleg nem lesz balesemény.
Nem-e? Amúgy egyet mondunk, mindegy hol érnek össze a kábelek. Ha a CDI vezérlőbe megy, akkor meg lehet a jeladó bemeneti rezgőkörét hangolja el. (Ha nem tilt gyújtást, csak fordulatszámot határol)
Ahány motorom volt, azzal indítottam, hogy leszereltem a faszba.
Akartam mondani oldalsztendert.
Az lesz az eredménye, hogy egyszer elfelejted felhajtani a lábtartót, és akkorát esel mint a ház.
Ez kb. olyan mint az orosz rulett.
Apuci azért ha a két kábelt összekötöm lehet lesz valami eredmény e nem? amugy köszi akkor körülnézzek a cdinél holnap
Nem nyert.

A Cdi-be megy a 2 kábel.
Valszeg szét van csúszva egy kábel, vagy nem jól van összedugdosva.
Nézd át a színeket a CDI csatijainál.
Hali!

Ma visszatettem a DT-be a hátsó kereket, már jó párszor eljátszottam ezt a dolgot minden gond nélkül, most viszont menet közben valamiért erős csattogó hangot hallok. Viszont csak akkor ha a gázt is húzom, ha menet közben behúzom a kuplungot megszűnik a hang majd kiengedem és újra csattog. A lánc nem laza, minden egy síkban van. Mit nézzek meg holnap jobban ami okozhatja ezt a dolgot?
Helló Mcadwee! Köszi a tippet! Ez lehet jó megoldás, egy elektronikai műszerész csak vágja valamenyire a témát! Amugy a jelenség olyan sztender nélkül, mint amilyen sztenderel elveszi ez a ganyé az áramot de kikötöm aztán elhajittom ha csak ez a probléma mert 25rúgót költöttem most a kuplungra! Amugy gondolkodttam szerintem a kábel teljes vége a gyújtáskapcsoló fele lehet!
hali az a problémám lenne hogy nehezen indul a motor uj gyertya van benne 10 vagy több rugás és semmi de amikor kiveszem a gyetyát is kipucolom akkor 2-3 rugás és már indul is mitöl lehet ez ?
az a kapcsoló kétféle lehet: vagy megszakít egy áramkört, amikor fent van a sztender, vagy zárja az áramkört amikor fent a sztender.
Ha kikötésre olyan, mintha sztenderen lenne, akkor kösd ki és zárd a kábeleit össze egymáshoz. Gondolom amikor lent van a sztender, üresjelző kapcsolón keresztül testre húzza a gyújtásáramot, így nincs szikra.
Sziasztok! Egy olyan problémám lenne a dt-mel hogy ha berakom sebességbe akkor leáll a motor, a lemellák ujjak(tourmax) rugok ujjak(ebc erősitett) friss olaj(repsol) Viszont ha a sztender feletti kapcsolot leveszem akkor berakom sebibe és jó minden( tegyük fel ez a probléma) probáltam kikötni széthuzzom a dugónál az ülésnél, akkor olyan mintha sztenderes állapotban lenne szóval mintha bellene nyomva! Hol tudom teljesen kikötni? Esetleg ha tudjátok segitsetek Köszönöm
Szép szeles délelőtött! :) Szükségem lenne, hátul túlnyomó tartályon lévő záró kupakra, ha valaki tud ilyet, kérem jelezzen, felvásárolnám ! :)
Nagyon köszönöm!
meg tundá valaki.mondani hogy mekkora az illesztése a 125-ös dt hengernek... ?
Értem.
Köszi a linket :D
Nagyon lézer lehet Én bennük nem csalódtam. És állítólag a dugattyúkat ők gyártják a prox-nak
nem pont dt bontó :D am a semmit az öregre értem mert egy nulla ha lemegyek hozzá vásárolni és pénzt hagyok ott nála akkor ne úgy beszéljen velem mint ha a seggéből rántott volna ki.. remélem ezzel mindent el mondtam :D
Hali!
Mi a véleményetek erről a hajtókarról? Valakinek van ilyen a motorba?

http://robogoalkatresz.odormot...
hmm, az utánvét számodra a biztonságosabbik, de egyben a legköltségesebb fizetési mód. a facebook dt csoportban benne vagy ugye? mert akkor ott foltassuk privátba a businesst :)
Postán küldöd? Utánvéttel? Vagy hogy fizessek? Nekem az is jó ha feladod minél hamarabb én meg holnap szünetben berakom neked a számládra a pénzt :)
2.000 Ft az árja
Az lényegtelen, csak a kábel egy a csatlakozó miatt lenne rá szükség? Mennyibe adod?
Atf olaj
nekem van egy 125r gyári hátsó lámpám, annyi a hiba vele, hogy az alsó plexi ami a rendszámhoz engedi a fényt valamiért félkör ívesen ki van vágva.... nem értem miért..