Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Régebben én is így voltam vele, de mire megvettem a dr-t amin van ,addigra párszor elindultam a dt vel nyitott sztenderrel egyszer egymás utá 2 szer

Majd nem lett lekötve a DR-ről
Hali nekem van fekete fejidomom lámpával együtt eladó! Ha érdekel írj a" repsol1989@citromail.hu " ra és küldök róla több képet!
Ma levettem az oldal deknit beindítottam alapjáraton lehet látni mintha 8-as lenne a főtengelybe a tekercs hülyén jár.
Nincs fellazulva de minimálisan kotyog.
Mi a brant csinálhatta ezt?még 1000km se mentem vele,de nem is cibáltam neki.
Ugyan úgy megy húz stb.
üdv !komplett nicasilos hengerszett powerszeleppel,125-ös minarelli blokkra 40000ft tel 06304906559
Előzmény?
Nem igazán figyelek. Mi volt a küzdés?
tul szép lett volna ha minden sikerül megint ott tartok hogy lehet tolni akkor beindul de meg is áll a megátalkodott b..i ku... szájbavert majom .............. nem is idegelem rajta magam mert most gyujtom fel az egész szart.lehet véleményeket nyilvánitani
sziasztok keresek 125-R hez első lámpát, konzolt fekete fejidomot. powermotort, termosztátot, fordszámmérő fogaskereket, kuplung leszoritó anyát, berugó tengely anyát, első lánckerék anyát.
akinek van kérem jelezze.
"ricsi1791"
szántam javítás ként. szinkronizálás több karbi összehangolása, neki pedig 1 karbi van tuttomal :)
Ezt miért is írtad?
szinkronizálás , több karbi
*karbi beállítás
én a 80-asból 2 tank benzint kimotoroztam aztán 1-2 amit bírt!Mái napig azzal jár a tulaj.hozzá se kelet nyúlni!
így pontosan fejből nem tudom,de ha érdekel írj e-mailt és holnap küldök képeket.
Karbi szinkron egyhengeres motornál? Szóval nem tudták beállítani... nem csodálkozom rajta. Nem is éri meg senkinek se óradíjban. Én mégis mindig megcsinálom.
ahha akkor nekem meddig kell majd kímélni?
Hát nem is 1000km 10. Ózdi útjára akkor már nyelen ment:-D.
tényleg csak annyit járattad?
Szerintem hülyeség amiről beszélsz, frissen össze rakott motoromra vigyaztam. 250km ig aztán csutka, azóta már van benne vagy 25ekm.
huu az nem jó :d az nagyon nagy:S:S
nekem 100/100-18 vagy 100/90-es körüli kéne...
most egy 110/100-a mitas van rajta nincs annyira elkopva de én szeretnék úton is járni vele és oda ez nem olyan tuti.. nagyon széles...
mert mikor vettem a motort a múlt héten 100km-t nyomtam le vele... mert nem volt hirtelen kocsi amivel elhoztam volna de ez a gumi nem valami kényelmes:S
Nekem is van cross
Pirelli MT21 Rallycross 140/80-18
milyen méret?
jaa bocsi nem néztem a dátumot:D:D:D
Hát nem tudom kókány faszom ők is.
Megvolt még a 125dt elvittem egy karbi szinkronizálásra mert sztem keveset kapott és ehhez nem értek.
megcsinálták úgy hogy utána nem volt alapjáratom
Cross gumim van eladó.ha érdekel írj mailt connan88@citroamil.hu
A Tiedbe biztos beleejtettek egy anyát, és lusták voltak kivenni, ennek tudatában...