Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a Csetényire ,hogy érted ,hogy "semmi"?

DT bontós ,ugyan kicsit arrébb de szomszédos megye, Vértestolna ,Gróf László, keresőbe beírod ott lesz a száma :)
hali valaki nem tud egy jó motor bontót győr-moson-sopron megyébe ? a csetényi "semmin" kívül?
ha valaki segítene egy kicsit akkor meg köszönném!
DT 125lc2 poweres (89-90-es évjárat oválhengeres) motorhoz keresek service manualt... robbantott ábrákat.... olyan.kellene amiről ki tudom vadászni a csapágyak számozását és a szimeringek méreteit...
neten keresgéltem elég sokat de r-esdt-hez.meg tzr-hez találtam dolgokat... :S

előre is köszönök minden segítséget!
Nem kell 500 hozzászólást visszaolvasni, csak beírni a keresőbe, hogy "váltóolaj"
Ha nálad a válasz had ne olvassak vissza 500 hozzászólást.
Napraforgó, a héten is leirtuk nem 1x csak vissza kellene olvasni.
Dt 80 váltóba milyen olajat öntsek?
Még mindig vannak 37W Lc2-es 80-as blokkalkatrészek. Henger kivételével szinte minden. Komplett váltó 6000, blokkfelek oldaldeknikkel 4000, olajpumpa 2000, berugótengely 2000, kuplungkosár külső 2000... Ha kell valami kérdezz.
még mindíg keresek hátsó lámpát! akár rendszámtartóval együtt akár nélküle! GYÁRI KELL!
Ilyen univerzális motyók ezek! Dt-hez kimondottam nemtudom h lehet-e.
És nem tudod hol lehet rendelni?
hali kilométerspirál hogy tudok minta és méretet venni mert nem igazán értem?
Semmi gond :-D azthittem megvan a spanolója
Köszi de így nem érdekel bocs!
Bocsi... :D régen regisztráltam és nem.is töltöttem ki az adatlapom... :)
Ha ki lenne töltve az adatlapod legalább minimálisan, akkor egyszerűbb lenne az ügy ilyen esetben
80-as csapágy méreteket írtad be?
mert nekem a 25lc2 csapágyak méretei kellenének :D

de azért köszi:D
az a gáz hogy nem én rendeltem meg hanem haverom...:/
mert ha itt lenne a cucc akkor holnap el is vinnék fúrni a hengerem...
ha nem lesz itt akkor 1 hetet csúszik...
Majd küldenek egy e-mailt, hogy "kiszállításra átadva" vagy valami hasonló és másnap fogod megkapni.

G.
A 80 lc2 főtengely felújítása nekem a Tábori Tuningnál 15.000 Ft volt, tök jó lett.

Emlékeim szerint egyszer beírtam ide az összes csapágy és szimmering méretét, próbáld a keresővel hátha:)
hali... motoroswebáruháztól tegnam délután rendeltem cuccot a motorhoz... szerintetek mikorra ér ide?
meg olyan kínom.lenne hogy most szét van szedve a motor... most azon gondolkozok hogy széthúznám a blokkot, csak jó lenne tudni hogy milyen csapágyak vannak benne...
meg hogy kb mennyi lehet egy főtengely felújítás? valaki csináltatott már ilyet?
eladó yamaha tzr 125 4fl gyári mikoni karburátorja! az ára 10e tökéletes! dellorot 32-34 érdkel cserébe
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
sziasztok vettem egy Dt-t de nincs rajta a powermotor,se semmi hozzá való alkatrész.talán a tárcsa megvan, de még nem néztem. szóval a powermotornak van valamiféle elektronikája? úgynéztem képeken vagy egy csati, meg egy fekete vezeték...mi hova megy?
kábelkötegen van 2 szabad vezeték... kizárásos alapon az a poweré. de akkor a powermotorról hova megy a 3.? vagy egy vezeték megy a csatiba? meg egy a test?
Üdv mindenkinek.
az volna a gondom hogy a hengert levettem a dt125lc vizes hűtés
motoromról és a henger alján, ami a blokkhoz illeszkedik.volt benne egy puha ovális hosszúkás gumidarab.
Minek van az benne?és ha nem teszem vissza mi baj lehet belőle?
ha valaki tud infót azt megköszönném.
hali. tegnapi tippekből kipróbáltam egyet: a tankszellőzést tettem lehetővé. szerintem nem volt 100-as. most jöttem meg kb fél órás intenziv motorozásból. adtam neki amit birt és meg sem torpant. ez lehetett a hiba?