Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gianelli kipufogónak a két dob mivel van összekötve? Hozzám már úgy került a gép hogy valami hőálló gumicső volt rajta. De mostmár tönkre ment és kifúj. Honnan lehet szerezni vagy mit tegyek rá?
elküldtem az adatokat!
Már írtam hogy küldöm!
hali nem tud valaki eladó hátsókereket hevesmegyéhez közel vagy mindegy hogy honnan !
Hát haverok nagy motorszerelők,"szarból várat bármikor" úgy vannak vele.
Milyen fék van rajta? Grimeca? Brembo?


Üdv !

Esetleg valaki tudja hol és hogy kéne kérni DT80 LC2 es motorhoz első tárcsafék munkahenger "tömítéseket". Vagyis javító szettet. Csak azért kérdem mert nem engedi el a fék a tárcsát normálisan már. Boltnak írtam aztán válasz : kéne minta vagy méret a rendeléshez. Na ne má... nincs hozzá "leírásban" ? Én kerestem a könyvben sehó semmi méretek stb. És a neten se találtam hozzá semmi Okosat eddig....
Spirál hajtásban van egy beépített védelem. Ha beáll a kihajtás akkor egy puhább vasból készült körmös gyürű elhajlik és így minden épen marad. Szóval ki kell venin kerékkel együtt aztán az lejön egybe házában abból ki kell szedni a koszt és a gyürüt vissza egyengetni. Nekem is ilyen volt......
Üdv!
Esetleg akit érdekel.
Yamaha sr 125-met cserélném 125-ös papíros dt-re..
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
oké köszi! nem tudsz olcson eladó hátsó kereket ?
Akkor meg mindenképp le kell venni az egészet kerekestől.
oké köszi de ha pörgetem a kereket akkor annak is mozogni a kéne nem ? mert pörgetem és látom hogy nem mozdul meg !ű
Előszöris nem abba van beleszorulva, hanem a meghajtásba. Ami ebben az egészben van belül(csiga, csigakerék). Le kell venni az egészet, és ha szétjött, akkor ki bírod majd szedni. Belülről kinyomod vagy ilyesmi. Másképp ha erőlteted csak tönkremegy.
probáltam egy elég erös mágnessal de semmi valami más ötlet mert eléggé belevan szorulba?
például milyen mágnes ?
műanyag spirál? akk pillragasztó+heggpálca ha meg vas akk mágnes
mert bele van törve a spirál és sejtésem sincs hogy hogy szedjem ki!
Miért akarnád azt kitekerni?
A fogyasztás lehet még a power "tuning" miatt is, ha a dús keverék mellé még nyitva is van a power alapjáraton is... nagyobb gáz kell neki, rossz hatásfok.
szerintem sehogy,lehet,hogy belevan sajtolva.
Valaki marta már fel a leömlő-t a dt-jén? nekem a kipuff-nál volt bőven kb 2-3 mm fölösleges anyag adtam neki turbómaróval :D mostmár egyszintbe van a tűzkarikával kiváncsi vagyok mit fog jelenteni nekijje :)
Köszönöm a válaszodat ...? és az úszószintnél a zárt és a nyitott állás között hány mm-ternek kell lenni?
60 de attól függ te Nyiregy melyik részén laksz miért kérded netán megszereled?
hali hogy birnám kitekerni azt ahová a kilométer spirált tekerem rá az első keréken van rézből?
hali hogy birnám kitekerni azt ahová a kilométer spirált tekerem rá az első keréken van rézből?