Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az jó

lehet én is neki állok :) am mennyi idő alatt van meg a b125 ?
Heló nem tudjátok hol lehet rendelni dt 125r-re gázkart vagy ha valakinek lenne fölöslegbe azt megköszönném
Milyen robeszról beszélünk?
én tavaly Októberben raktam le a B/125-t.Most meg már arra várok hogy jó legyen az idő és mehetek is korlátlanból.
az nem.is olyan sok...
de júniusba leszek 24.
lehet jobb lenne egy sima nagy motor jogsi..
40e.
jaa az más

nekem meg nincs jogsim...
a b125-ön gondolkozok... :)
erik356-nek for yamahás dugó van a motorba (80 lc1) 3,5 éve megy.... annyi hogy keverékkel hajtja a motort mert az olajzás megadta magát
Ez rendszámos DT!
6e ft-ért ne várj megváltást!
Haver is For Yamahát vett a Dt-be és 1 hónap alatt ketté repedt,gyűrűk eltörtek.Pedig nem állatkodott vele!
tetszik a gép csak az R-es dt már sokkal testesebb mint az lc2 és az már szemet szúrna sok mindenkinek...
na meg nem.lett volta annyi.zsém
Milyen tapasztalatokra alapozod a véleményedet?
elég messze laksz (90km-re)
hátsó sárvédőtoltat (a lámpa miatt) kerestetik! DTR-re. akinek van piripénzért szóljon!
Borsod megyei vagyok h szivesen segítek.
DT80LcII:Berúgó közlő fogaskerék:Lendkerék,Hátsó kerék szép állapotban csapágyakkal.

Dt125R:Első sárhányó,Frissen kárpitozott ülés(fekete műbőr),Hátsó tárcsa,első féknyereg,Lengő villa,bontott himba szinterezve.

Ha érdekel valakit vmi kicsi pénzért akkor a Connan88@citromail.hu e-mail címen elér!
És az lcII-be az ablakos v a sliccelt dugó kell? sztem T.K.R.J-t kap eddig nagyon meg vagyok elégedve velük !
*hol?
Szar!Én nem venném bele!
*váltó olajból
hali a voltó olajba kb mennyi olajat kell bele önteni?
*125r
Heló nem tudnátok segíteni hogy lehet dt 12r-re gázkart rendelni vagy szerezni?
méé nem ezt vitted el?
Kérdezném ez a for yamaha dugó milyen minőségű? Mert elég olcsó és általában azért olcsó húsnak...