Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor ott van connan88 kollégáé az annyiért jó vétel, főleg hogy papírható, vagy papíros nem tudom. De az tuti rendben van.
Az lóf*sz főleg, hogyha azt nézed, hogy a hajtókart a főtengely a dugó közepe táján tartja, akkor meg még az a 3 milli kilógás is feleződik.
erik mint minden vevő énis probálok ocsóért jót venni na de komolyan max 220. de évjáratfüggő kinézet,esetleg magyar okmányok. és sajnos fontos szempont hogy beszámoljon egy 50-es 2t robit felújitottam, stb stb... de én félek rajta nem az én világom. felesleges.de pénzem van benne. sajna mostmár biztos hogy fzs600 csak jövöre lesz meg :( igy addig is tudjak motorozni meg telekre ki tudjak vele menni (földút)stb stb...
Bocs Fater. Lehet hogy nem látom a fától az erdőt. Készítettem két képet. Talán így megértem amire gondolsz, vagy te érted meg hogy mire gondolok. De ha azt mondjátok hogy ott marad akkor elhiszem nektek!
tényleg jó az mtx-em ha komolyan érdekel valakit engedek
Mennyit szánsz rá?
bocs
98-as kiadás.kèpek adatlapon.
hali.enyèm mèg anno.igy nèzetki.megbettem miskolcon 80- volt a max sebessège 125 cm3!.tölünk 350 kilomètert lenyomtam vele hazáig.a krapek azt mondta gyári kipu fojtásvègett nemmegy többet okè,èn hittem mert amugy jó eröben volt.itthon kipu le.csináltam egy újat,akèpen látszik,megint max 80:(èsmilett a vège elektronika leszabályozya.règi kifobval mostnem tudom pontossan yamaha jogè ment bele,minden frankó lett.
Engem nem a !t hanem a pénzhiány fertőzött meg.
meg tudlak érteni én is magamnak csináltam az Mtx-et erre meg fertőztek a 4t-k
Vidd az enyém.Kicsit messze van de megéri hidd el.
Ugyan így vagyok most én is.Ráment a gatyám is a Dt-re.De muszáj vagyok eladni mert kell a kes
telefon számom meg ma már le írtam tehát meg találod
oké de szerintem nem nagyon érdekel robesz barátod meg meg talál sjanika@vipmail.hu
hali :D köszi elgondolkodtam rajta. de maradok dt-s :) de ha irnál infót róla,esetleg haverommal bizniszelhetsz nemtudom milyen áron hirdeted,meg hogy 150 4T robogó érdekel-e... de ez nemis adok-veszek rovat :D
itt a címem zaklathatsz nyugodtan,képekkel infoval.
mmateka@freemail.hu
szerintem van egy Honda mtx 125 poveresem amivel garantáltan nem lesz gondod
sziasztok. hivtam egy újabb eladót, szép motor minden oké, csak!azt mondja hogy belehet inditani,de miután bemelegszik lefullad. tudja a hiba okát is. gyári karbi, a levegő állitó csavar rugója van összetörve, vagy hiányzik... meg ott van valami tömités is? nemtudom még pontosan. de a levegőt nem lehet beállitani rendesen. állitása szerint 5ezer ft a yamaha kereskedésben.
kérdésem az volna hogy az okozhatja a fulladást? vagyis hát persze! de a karbin kivül lehet még másra is gyanakodni? blokkházból valahonnan? csapágy szimeringektől? valahonnan fals levegő? vagy mi lehet?
Nem emlékszik :D
Amúgy, te milyen dugót raktál az R-be ? Vertex dugónál csak nekem nem fért be a helyére a gőrgőskosár ?
Vedd a kezedbe a dugattyút, és csak úgy üresen próbáld be a helyére a tűgörgőt, ahol el kell helyezkednie.
És rájössz, hogy hülye kérdés volt.
Amúgy is olyan hülye feje van, nem is néztem többet ki belőle...
mikor akarsz rendelni?
nekem kéne dugó meg tűgörgő...
Nem megy sehova ne aggódj.
Sziasztok!

Nekem van egy 1992-es DT 80LCII-m. Gyürű és dugó törés miatt újítom fel. A problémám az hogy kicsit furcsának találom hogy a felső tűgőrgőhöz nincs hézagoló alátét. Ez lehetséges? Nem mászik ki a tűgörgő a hajtókarból? Mert a dugattyútól nyugodtan ki tud csúszni 4-5 mm-t. Segítségeteket előre is köszönöm!
Sziasztok csibészek ha valakinek ülést kell csinálni szóljatok bátran 06307423741