Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

perselyeztesd meg pár száz ft az egész, keress egy jó esztergályost.
hali nincs valakinek egy eladó közlöfogaskerék dt 80-ba ha tudtok eladót akkor irjatokmár :DD
rx :)
dtr 15-22 lé
rx 30-32lé
Sztem kinézetre is jobb az rx!
thank you
tudtok egy olyan oldalt mondani ahol a dt 80-asomhoz alkatrszeket tudnák beszerezni ?kösz elöre is :)
nem tudod lehet-e power motort venni? meg kb mennyibe?
Közlőfogaskerek csere, elvan kopva.
kihagy ugy értettem rugom s szinte olyan mintha nem is csinálna semmitse, dugattyu se mozdulna meg de bemelegedéskor nincsilyen gond vele akk lehet másik olajat kellene bele önten ?
meg se makkan..
van fent egy vidi az oldalon mort néztem szerinted az a rugós megoldás jó lehet?
jobban mondva ha a gáz bowdennel nyitom a powert..

ne hasonlítsd a simsonhoz....
mert itt már elég szép áttételen keresztül rúgod a motort...
sztem power motor kuka
ATF olajat vegyél bele.Automata váltó olaj.Az segített nálam is.
Mi hagy ki? a gyújtás vagy a berúgó nem viszi folyamatosan a motort?
hali nekem lenne egy olyan kérdésem yamaha dt 80 most lett felfurva uj dugó gyürű és mégis kézel letudom nyomni a berugó kart és néha olyan mintha kihagyna miért lehet ez?
Nem tudja valaki hogy mi lehet a bánata a dt-n a powernek?
mikor ráadom a gyujtást meg kéne mozdulni... de ez semmit nem csinál még akkor se amikor megyek a motorral.
cső kulccsal könnyedén el lehet forgatni... a tank alatt a kis motornál mértem 5 volt feszkó van... az akksi pedig 12,4 volt...
Szerintetek mi lehet a probléma?
Vegyél bele atf oil-t azzal műxik.
Hú akkor leírnád nekem légyszíves hogy mi lenne a teendőm ebben az esetben és milyen oilt vegyek bele előre is köszönöm a segítséged.
Valakinek? Ruha

NA?:D:D
Szia, a kuplung csúszása nem csak azért lehet mert a lamellák már elkoptak. Pl. Nincs holtjátéka a kiemelő szerekezetnek és kitámaszt v. nincs-kevés az olaj a blokkban v. az olaj nem belevaló.
Nincs kiskapu sajnos
Sziasztok!
Tudom lerágott csont de még is megkérdem, hátha változott valami az idén. Leszeretném rendszámoztatni a motorom de nincs meg a külföldi kivonási(Svájc). Esetleg tud valaki valami megoldást vagy kiskaput? Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy pont nálunk erre nincs semmi megoldás.
várom
ok
igen rendszámos.Majdnem csak 1 pár km :D
Ha érdekel elmondok róla mindent.Írj mailt.
Na hát akkor szomszédok vagyunk majd nem!Menyibe akarod el adni?Rendszámos?