Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csapágyakat csapágy boltban, dugót motoroswebaruház tömítéskészlet szintén szimeringszett szintén, meg henger fúratni valami gépműhelybe meg főcit felújítani megint ide.
Na rendelünk majd együtt akkor nekem is kéne dugó.
nem kaptam hozzá tűgörgőt....
de szerintem megrendelem netről hozzá meg akkor veszek dugót is és el.küldöm fúratni
Első körben gyertyahézag, gyertyacsere. Még a végén a keverék is rossz lesz.
köszi a választ alkatrészeket nem tudod hol tudnák beszerezni hozzá fel akarnám ujitani
Kikellene takarítani ak karbit, meg cserélni egy gyertyát.
miért van az ha van szikra rugom de mékse akar beindulni csak tolásra az hogy van ?
alkatrészeket hol tudnék beszerezni hozzá ?
olyan 40 50 körül
De akkor nem költök rá előtte egy kissebb vagyont
Pl:Mert kell a pénz?
hali mennyibe kerülhet egy blokk felujitás ?
póv(d)er motor a főci magasságában?
Mi a répát keresne ott?

a vízpompa mellől egyéb segédberendezéseket szokás meghajtani, mint pölö olajpompa
Jó lesz a masina? Vettél tűgörgőt?
A hozzávaló az 5 lamellás, de ha megvan minden a 4 lamelláshoz nyugodtan felrakhatod működni fog azzal is.
Beszéltem a gyerekkel akit mondtál, sikertelen volt nem emlékszik rá milyen csapágyat vett ki:D
Minek újít fel valaki motort ha eladja?
Én ha felújítom tuti nem adom el, 70 ezret költöttem 3 éve a blokkra ha jó miért adjam el?
Szia!
Az egyik lc1-es dt-hez való ez a 4 lamellás, a másik lc2-hez az az 5 lamellás.
http://aprod.hu/hirdetes/yamah...

kb 20percre lakot tőlem tényleg pöpec állapotba van!
Kíváncsiságból mentem el.
1 bibi van szar a közlő kerék neki is,viszont 2m tolás után indul,
Ja és még járatós is!
Ez a turbónitró....
olaj szivattyú...
nem igazán sikeült, azon gondolkozom hogy kifurom
power motor.
Hát a hirdetést megnézve, valós lehet. Ha valóban sürgősen szeretné eladni, akkor ilyen még meglehet, hogy tényleg jó állapotban van. Én 250-be vettem hasonló évjáratút műszakival stb...
Hívd fel a csókát, ha jókat mond, és meggyőz akkor el kell menni megnézni. Igazán akkor tudod,hogy jó-e ha látod és kipróbálod.
Sziasztok !
Kuplungproblémám van :(
53v-s blokkszámú 88-as évjártú DT 80 LC 2-es motoromhoz kellene Kuplungegység. De sajna 2 fajta kuplungkosarat és további hozzátartozó alkatrészeket tudtam beszerezni. A kettő között ami megegyezik az az átmérő és ami különbözik az a magassága, az egyik kosárba mint ha 3 db lamella menne bele "kosár száma 353-00-7" és a másikba pedig mintha 4 db menne bele "kosár száma 1v1-00-6".
Ehhez az évjárathoz melyik kell, vagy mind a kettő jó ?!