Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Fórumosok! Egy szívességet szeretnék kérni tőletek belinkelek egy képet egy dt-ről egy évjáratot tudnátok nekem mondani?
De
Ott nem süllyesztett fejű csavar van?
Ha elküldöd a hirdetés linkjét, akkor többet tudunk meg.
Vegyél egy hegyes reszelőt és a csavart reszeld meg a szélén. Fogsz egy sima csavarhúzót és egy kalapácsot. A bereszeléshez berakod a csavarhúzót és óvatosan elkezded ütögetni. Így meglazítod a csavart. Ajánlom, hogy WD40-el fújd be rendesen, hagyd pár percig hatni.
Ha kilazul utána már megy
na figyeljetek jó lenne ha véleményeznétek. nézegettem mostanában a hirdetéseket és amit rendesen karbantartottak az olyan 190-230E körül van 94-es évjárattól nézegettem. persze mindegyik okmányok nélkül. sőtt most találtam 3-at 96os évjárat,eléggé elhanyagolva, és mind a 3 200E felett hirdetni... erre most találtam ezt.------ kerek 200Ezer és magyar okmányokkal. viszonylag szép külsővel. 94-es évjárat. nem "olcsó" ez egy kicsit?
hali egy kis segitség kellene nem annyira ide tartozik de annyi hogy ahová az olajat kel önteni az első tárcs fékhez (fékkar mellet van egy kis téglalap szerü doboz) oda belevan rohadva a csavar és már elléggé élvan racsnizva hogy kitekerjem valakinek valami tipp hogy birnám kiszedni !
hali nincs valakinek eladó hátsó fékpofa-ja ?
Szevasztok! Nincs valamelyikőtöknek lcII-es 125-höz hengere?
szerintem nem lesz egyforna... mert az lc-n jobb oldalon van a tárcsa az r-eseken meg a bal.oldalon... gondolom így a nyitás iránya is pont amásik.irányba van...
Hello!
Bocsi, hogy közbevágok, de valaki nem tudna eladó komplett működöőképes 80-as, vagy 125-ös blokkot?
Hát ez egy jó kérdés.
az R-es t.motorja.jó.lehet az lc2-es hez?
Mennyi az a nagyobb meg mennyi az a kisebb? Itt tizedmilliméterekre kell beállítani. Ha a gyújtás nem állít elő akkora feszültséget, hogy 2 millis hézagot átüssön, akkor nem lesz szikra. De a gyári értéken meg tökéletes.
hali mért van az ha kicsit nagyobb a hézag van a gyertyán már nem indul de ha összlbb ütöm a hézagot már indul is, gyujtás baja lahet?
Szia.
Egy telefont megér: http://www.kepesmotor.hu/motor...
A képeken ott van a power motor.
Remélem tudtam segíteni.
Kösz Erik365!
Hát úgy ha menet közben megáll a géped, és a dugód megszorul...
Erre igazán nem tudom, hogy lehet oda figyelni. Majd az okosabbak meg mondják.
De ha nem bízol benne, akkor kiszeded. És tankba kevered.
köszi a választ még annyit hogy hogy veszem észre ha a külön olajozás nem möködik?
A külön olajzó motorod.
Sziasztok
"Athlonator" megnevezésű felhasználóhoz szeretnék pár kérdést feltenni DT-s ügyben. Aki tudna adni valamilyen elérhetőséget, azt megköszönném.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Nekem is szinte ugyan így megtorpan a fordulat, csak nálam 6 ezernél.
Csinálok a sajátról is gépet, csak most állványon fekszi kerék nélkül.
hali az a kérdésem lenne hogy ez micsoda?
Hol találok Yamaha Dt 50R 2000 évjáratú motorhoz matrica szettet?
Nem fontos az eredetilye csak passzoljon rá!
Ha valaki valami linket tud küldeni ahol lehet dt matricát kapni azt megköszönném!
Ezen kívül keresek még hozzá sárhányót és farokidomot!