Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helyileg merre vagy?
üdv nektek, Milyen vastag hengerfejtömítést csináltassak? Oktogonnál gondoltam,hogy csináltatok. Klingerit, v alumínium ? Köszi a válaszokat!, fontos lenne ;) :)
megvannak a képek.na mit mondassz?
Üdv. A hozzáértőktől kérdezném:
Szereztem egy öt sebességes Yamaha RD blokkot, ami a megszólalásig hasonlít az 50-es DT MX blokkjához (sajnos henger és dugó nélkül). Az előző tulaj szerint az is 50-es, de a Dt hengere nem ment rá, mert máshol vannak a tőcsavarok, vagyis kb fél centivel távolabb ,mint az MX blokknál.
Szóval az lenne a kérdésem, hogy Az RD hengere alapból más kialakítású, mint a DT, vagy pedig nem 50-es, hanem 80-as blokkról van szó és azért nem megy rá az 50-es hengere?

G?
Sziasztok állított már valaki közületek powert 95 környéki dt-n ? jóljönne kis segítség merre mit?..... kösz ha vanvalaki
Mutass képet. Megbeszéljuk.
van egy komplett dt 80 am 1984 es a motornál aq berugó rossz a hengert furatni kell ez mennyit érhet így?ha valakit érdekelne és mond 1 reális árat viheti .nincs jogsim és ezért kéne elpasszolni mert már megfogtak vele képet dobok fel ha kell
köszi
Új kb 50 ezer. De inkább furasd a régit az egy 10-es.
sziasztok éerdeklődés szinten szeretném kérdezni hogy mennyibe kerülhet egy 1984 es dt 80 hoz dugó gyűrű henger hengerfej
Szerintem ez egy sima robogóra való sárvédő félbevágva.
Sziasztok! Ez milyen első sárvédő lehet? Hol tudnám beszerezni?

http://www.maximototuning.es/f...
Az rendben van, hogy akor es elkopna a bele, de ez segy oylan hiba eminek nem kellene lenni ottan.

Nem vagyok gaypész nemtom menji a szabvány beszúrás egy zégernek, de alégé biztos vagyok benne, hogy 4 tizednél azért több.
(oszt vagy nem:)
Nem azzal a sráccal dumáltál, akik valami kisbusszal voltak, a hátulja ki volt nyitva ,és a kocsi hátuljához voltak kipakolva. Mert ott voltak dété alkatrészek
ott én is voltam, bár semmi számomra hasznosat nem láttam, viszont érdekeset annál inkább.

Igen, az a beszúrás tényleg elég diszkrét, de ha a tengely mélyebbre lenne szúrva, szerintem akkor sem lenne oké.
Annyi fejlemény történt berugó közlőizé ügyben, hogy vasárnap umáltam egy Krsiztián nevű ombréval a lőrinci böörzén, ahol is megállapítottuk, hogy a tengelyen a zéger beszúrása eléggé kicsi.
Asszem vaami 4 tizedet mértem szóval annál ezért eléggé nagy biztonsággal lehetne nagyobbat kreálni.
Persze ez csak akor játszik ha blokkbontás van...
Annyira nem akarom eladni, még én sem vagyok benne biztos ,csak eljátszottam a gondolattal, 150.000 alatt nem adnám oda...
Valaki le tudná írni hogy hogyan kell szétszedni 125 R első teleszkópját?
Egyik jó barátomnak kellene, ma néztünk 3at de kár volt a benzinert. Rendes gazdája lenne, mi lenne az ár?
Mennyid lenne rá? Rendes ,gondos gazdija lennél ? Vagy csak a határba kéne rúgatni?
Hello!
Keresek normális állapotban eladó 80as dt-t.
hali!

lehet hogy nem említettem de rögzíteni akarok felvételt: