Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali

van egy yamaha dt 125 motorom. miért van az, hogy nem pörög 5000 fölé,csak visít meg dadog a motor. Levegőszűrő az tiszta.
Ha vizes a gép akkor klingeritet érdemes, léghűtésnél alut. Ott a szakinak azthiszem 1.2 mm klingerite szokott lenni, szóval nekem 1.2mm.
Ha valaki tud 125lcII höz service manualt linkelni az tegye már meg legyen szives, tudom a gugli a haverom de most ő se sokban segített.
Szia! 80lc1 ről ha lesz egy kis időm állítok össze egy leírást,fogyastás megbízhatóság,stb. Hétvége felé majd átküldök mail-en.
Az oldalra várom még mindig a típus szerinti tapasztalatokat, leírásokat stb....
nem R-es, DT lc2 poweres...
erik365 ismered a motort..... xd
1mm es bőven megfelelő lesz akkor.
Ezeket gyárilag mikuni vm 26ss el szerelték fel.
Bocsi, Dt 125 R 93'as évjárat !
Sziasztok olyan kérdésem lenne 125 dt-nél a kuplung összerakásánál a közepén van egy csavar ,gondolom a kiemelője és azt menyire kell be vagy kicsavarni előre is köszönöm!
Köszönöm ez sokat segített
Hello
Nem rég vettem egy 25LC2-ees DT-t
Olyan kérdésem lenne hogy ezeken a motorokon milyen karbi van gyárilag?
Mert nekem egy 27-es dellorto van rajta, szerintem ez nem a gyári...
Esetleg valakinek nem lenne 2 oldal idom az ülés alá?
Mennyire megbízható ezeknek a motoroknak a külön olajzásuk?
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv! Valakinek nincs 125 lc2-höz power motorja eladó? Ha valaki tud egyet vagy bont ilyen dt-t megköszönném ha szólna!
Bár még nem 100%, hogy szükség van rá csak ha tegyük fel még rosszabb lesz a helyzet
A karburátor kéne róla de láttam, hogy elég messze lakunk egymástól ezért szeretném megkérdezni, hogy akár postán keresztül is lebonyolíthatnánk-e az ügyet?
valakinek van hátsó sárvédő lámpával? vagy csak egy szimpla lámpa? enyémről le van csapva a csatlakozó, így használhatatlan...és kéne műszakira gyári !
ja és R-esről lenne száú
Ez biztos hogy segíteni fog!
users.atw.hu/motorhungary/125r/power%20állítás.pdf
igen mi kéne belőle?
Akkor az 80as volt.
Helló Szlopi! A blokk darabokban is eladó?
Figyelj én nem tudom attól függ kinek kell mennyi pénze van rá. Kb 50 körül. De ez csak az én véleményem.
értem jolvan de am mennyit kérhetek érte így szerinted?előre is köszi
Milyen motorról volna szó? Jó lenne tudni egy présmagasságot.
Közben megtalaltam, nagyon messze van így sajnos tárgytalan, mert nagyon sokba lenne az út.